SHTO BISTE CHINJELI DA SLUCHAJNO NAPRAVITE DIJETE/ZATRUDNITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па ја у сваком случају не бих побегао. Ако ми је девојка, остао бих уз њу попричали би на ту тему, да видимо шта желимо, рекао бих својима и тако. А да ми није девојка, запитао бих се да ли је уопште моје...
 
olvejz! :)

Shalu na stranu, ne znam sta bih uradio... Kao prvo smatram da su male sanse da moja devojka zatrudni zato sto smatram da sam dovoljno odgovoran prema sebi i njoj da stavim prokleti kondom ma koliko mi se ta ideja ne svidjala... + uvek nosim sa sobom jazasovu narukvicu: "play it smart" da se podsetim ako mi hormoni previse udare u glavu.

Ako bi vec do toga doslo,verovatno bih prepustio njoj da odluci...
 
Shinoda:
olvejz! :)

Shalu na stranu, ne znam sta bih uradio... Kao prvo smatram da su male sanse da moja devojka zatrudni zato sto smatram da sam dovoljno odgovoran prema sebi i njoj da stavim prokleti kondom ma koliko mi se ta ideja ne svidjala... + uvek nosim sa sobom jazasovu narukvicu: "play it smart" da se podsetim ako mi hormoni previse udare u glavu.

Ako bi vec do toga doslo,verovatno bih prepustio njoj da odluci...
nikad ne znash kad ti se mozhe glupost desit pa da se ne chuvash.. nikad ne reci nikad.

a ja.. ne znam shta bih.. prvo bi me roditelji zapalili, pretpostavljam.
joj ne zhelim ni da razmishljam o tome.
 
pa i ja bih rodila... ne iz nekog drugog razloga nego jer necu da sebe stavljam u sitaciju da mozda posle ne mogu da imam dete... a dechko ako hoce da bude uz mene,nek izvoli,ako ne, njegova stvar... moze se sa tim problemima izaci na kraj i uz porodicu i prijatelje,ne mora da znaci da ce bas ta jedna osoba(koja ako bezi od obaveza nije ni vredna cimanja) da ti nedostaje u takvoj situaciji.
 
*november rain*:
nikad ne znash kad ti se mozhe glupost desit pa da se ne chuvash.. nikad ne reci nikad.

a ja.. ne znam shta bih.. prvo bi me roditelji zapalili, pretpostavljam.
joj ne zhelim ni da razmishljam o tome.
Oooooo ***********:
Nisam rekao nikad, rekao sam "male su sanse" :mrgreen:
Ali ako mi nesto u zivotu sa 19 god. ne treba onda je to dete i u skladu sa time se trudim da budem sto odgovorniji...
 
Cinderella89:
pa i ja bih rodila... ne iz nekog drugog razloga nego jer necu da sebe stavljam u sitaciju da mozda posle ne mogu da imam dete... a dechko ako hoce da bude uz mene,nek izvoli,ako ne, njegova stvar... moze se sa tim problemima izaci na kraj i uz porodicu i prijatelje,ne mora da znaci da ce bas ta jedna osoba(koja ako bezi od obaveza nije ni vredna cimanja) da ti nedostaje u takvoj situaciji.

ja sam sa mojim dechkom 1000 puta razgovarala o tome... i on mi je uvek rekao da bi bash voleo da imamo bebu i da bi se odmah venchali...
ali ovako ne razmishljamo o tome....to su samo priche shta bi bilo kad bi bilo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top