da izadjemo?

Ma kolko se secam ja sam uvek padala na to "da izadjemo na pice i da popricamo, da se bolje upoznamo". Naravno samo ako mi se decko svidja. Al uglavnom mi se ne svidjaju ti sto pitaju. To je jedini razlog zasto "ne pali" kako ti rece. Danas imaju hrabrosti da pitaju samo ekstra gabori ili klasicni muvatori, a normalni, fini momci - teeeeesko :roll: Bar je moje iskustvo takvo.
 
Cao, ja sam tebi prishao jer se ti meni svidjash i znam da bi voleo da te opalim, da se ne lazemo. Ukoliko delish moje uzbudjenje povodom ovog novog poznanstva, preskochimo deo oko upoznavanja, pitja, kafe i vechere, vetj krenimo putem kojim se redje ide!
 
Pa ne moras da je zoves na pice. To joj mozda zvuci kao neka obaveza. Ne znam...pice je vec izlazak a mozda bas i nije sigurna da li bi sa tobom izasla.
Smisli nesto neobavezno...duhovito....sta ja znam, recimo isplanirao si da kupis neku majicu ili neki parfem ili sat ili pojma nemam sta...pa bi ti dobro doslo drustvo i zensko misljenje povodom toga. To je mnogo opustenija varijanta, a ako vam razgovor ide uvek mozete negde sesti i na pice.

U svakom slucaju reci joj da ako joj ne bude zanimljivo, uvek moze da kaze da je kuci zaboravila da iskljuci bojler :) ili ringlu, a da to isto mozes da kazes i ti, pa napravite neko zezanje od toga...

Ma ne znam...mator sam ja za to ;)
 
_Saint:
Cao, ja sam tebi prishao jer se ti meni svidjash i znam da bi voleo da te opalim, da se ne lazemo. Ukoliko delish moje uzbudjenje povodom ovog novog poznanstva, preskochimo deo oko upoznavanja, pitja, kafe i vechere, vetj krenimo putem kojim se redje ide!

da
e
a ako si zensko, onda ovako

cao, ja sam tebi prishla jer se ti meni svidjash, a i znam da bi voleo da me opalis, da se ne lazemo. ukoliko delish moje uzbudjenje povodom ovog novog poznanstva, preskochimo deo oko upoznavanja, pitja, kafe i vechere, vetj krenimo prema onoj zlatari da ti pokazem sta mi se dopada!

znam da se aca pali na sponzoruse, pa eto ako neka hoce da ga smuva...
 
Aco tesko ce ti i kad uspeti...sve si pokusao...jos ti preostaje da joj zveknes samarcinu i nateras je da podje s tobom.....cccc.....

E crni Aco..nema tebi pomoci..... :D

P.s. A nisi ni ruzan....tuzno.... :lol: :lol:
 
Liv Tyler:
Ma kolko se secam ja sam uvek padala na to "da izadjemo na pice i da popricamo, da se bolje upoznamo". Naravno samo ako mi se decko svidja. Al uglavnom mi se ne svidjaju ti sto pitaju. To je jedini razlog zasto "ne pali" kako ti rece. Danas imaju hrabrosti da pitaju samo ekstra gabori ili klasicni muvatori, a normalni, fini momci - teeeeesko :roll: Bar je moje iskustvo takvo.

ili ti kad ti neki momak pridje vec imas stav u glavi "vidi jadnika", "vidi budalu" i sa tim stavom nastupas???

Ali mene zanima kako smo dosli do toga da danas samo gabori i klasicni muvatori prilaze a normalni i fini momci tesko. Ja sam pricao i sa svojom majkom i sa jos gomilom zena oko 40 45 god i sve kazu kako u njihovo vreme nije bilo tih problema kako su prilazili normalni momci. Pa ok sta je to kvrcnulo u nasoj generaciji pa je sada tako da su fini momci u zapecku a ovi ostali dominiraju. Mora da ima neki razlog. Tj da je neko svojim ponasanjem doveo do toga.
 
Luciferko:
ili ti kad ti neki momak pridje vec imas stav u glavi "vidi jadnika", "vidi budalu" i sa tim stavom nastupas???

Ali mene zanima kako smo dosli do toga da danas samo gabori i klasicni muvatori prilaze a normalni i fini momci tesko. Ja sam pricao i sa svojom majkom i sa jos gomilom zena oko 40 45 god i sve kazu kako u njihovo vreme nije bilo tih problema kako su prilazili normalni momci. Pa ok sta je to kvrcnulo u nasoj generaciji pa je sada tako da su fini momci u zapecku a ovi ostali dominiraju. Mora da ima neki razlog. Tj da je neko svojim ponasanjem doveo do toga.
Gresis batice, mislim da je uvek bilo tih problema, samo tvoji matorci nisu imali problema sa tim, hvala Bogu. Uvek su se devojcice palile na zestoke momke. Sto kaze Djole Balasevic: "A koke, kao koke..." itd. Zato budi malo drcan i bezobrazan. Bice vise uspeha sigurno.8-)
 
lyon69:
Pa ne moras da je zoves na pice. To joj mozda zvuci kao neka obaveza. Ne znam...pice je vec izlazak a mozda bas i nije sigurna da li bi sa tobom izasla.
Smisli nesto neobavezno...duhovito....sta ja znam, recimo isplanirao si da kupis neku majicu ili neki parfem ili sat ili pojma nemam sta...pa bi ti dobro doslo drustvo i zensko misljenje povodom toga. To je mnogo opustenija varijanta, a ako vam razgovor ide uvek mozete negde sesti i na pice.

U svakom slucaju reci joj da ako joj ne bude zanimljivo, uvek moze da kaze da je kuci zaboravila da iskljuci bojler :) ili ringlu, a da to isto mozes da kazes i ti, pa napravite neko zezanje od toga...

To je ono sto treba da uradi....Oboje ce biti opusteni..A
 
Ni ja ne prihvatam poziv da odemo negde na piće. Nekako mi je totalno nekreativno, pa zato i neprivlačno.
Volela bih i prihvatila nekakav neobičan poziv.
Da bude duhovit, dosetljiv... Recimo, jedan mi je momak predložio da pronađemo Boga (jer sam ja čitala na plaži knjigu ''Razgovori s Bogom'')... I nismo te večeri izašli na piće, već smo seli na dok i jeli sladoled... Krajnje interesantno. Dodatne poene momak dobije kad uoči nešto šta ja volim i što me zanima.
Pristala bih da me neko pozove u šetnju bez cilja. Da samo tumaramo.
Ili da me pozove tamo gde me niko nije pozvao - u pozorište, na neki koncert... Nema veze, u pitanju je ideja...
Pa čak i da mu pravim društvo da kupuje nešto, zašto ne.
Ma i na utakmicu bih pošla.
Na klizanje... Mmmm... To mi je baš romantično... A posle topla čokolada... Ali moraš da čekaš poznu jesen...
Ma samo ne piće, gnušam se takvog poziva i odbijam ga. Surovo je. Ali sam ja čovek duha. Ne volim istost.
Eto, svašta mi dolazi kao ideja.
 
Ma to su gluposti,"hoces da izadjemo na pice"...to vise nije u fazonu...mislim da je efikasnije da pred njom cackas nos kljucevima od kola,da na sebi imas paccioti cipele,pantalone,crnu body majicu i stomacinu do kolena,vratinu debelu,seljacko rumenilo,dzukacko ponasanje,i da joj das tel od 6 glava da ona sama upise broj...tako se to radi u danasnje vreme... ;)

:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top