Ima li istine...?

Grimizni_ratnik

Primećen član
Poruka
786
Jos pre par godina procitao sam u nekim novinama da je uradjeno istrazivanje prema kome je naucno dokazano da zene imaju prirodnu potrebu za promenom seksualnog partnera otprilike na 4 god. Pri tome se misli na devojke u stabilnim vezama ili zene u braku. Posle tog perioda u kome, pretpostavimo, nije bilo prevara, a pitanje je koliko je sve postalo ljubav, a koliko navika, nastupa kriza, koja se tesko prevazilazi. Bar tako naucnici kazu.
Interesuje me sta vi mozete reci o tome iz licnog iskustva, posebno zenska populacija foruma. Ima li istine u tome? :)
 
Grimizni_ratnik:
Jos pre par godina procitao sam u nekim novinama da je uradjeno istrazivanje prema kome je naucno dokazano da zene imaju prirodnu potrebu za promenom seksualnog partnera otprilike na 4 god. Pri tome se misli na devojke u stabilnim vezama ili zene u braku. Posle tog perioda u kome, pretpostavimo, nije bilo prevara, a pitanje je koliko je sve postalo ljubav, a koliko navika, nastupa kriza, koja se tesko prevazilazi. Bar tako naucnici kazu.
Interesuje me sta vi mozete reci o tome iz licnog iskustva, posebno zenska populacija foruma. Ima li istine u tome? ;)

kazem da su gluposti. totalne. blah..
 
Grimizni_ratnik:
Jos pre par godina procitao sam u nekim novinama da je uradjeno istrazivanje prema kome je naucno dokazano da zene imaju prirodnu potrebu za promenom seksualnog partnera otprilike na 4 god. Pri tome se misli na devojke u stabilnim vezama ili zene u braku. Posle tog perioda u kome, pretpostavimo, nije bilo prevara, a pitanje je koliko je sve postalo ljubav, a koliko navika, nastupa kriza, koja se tesko prevazilazi. Bar tako naucnici kazu.
Interesuje me sta vi mozete reci o tome iz licnog iskustva, posebno zenska populacija foruma. Ima li istine u tome? :)

Pa sad ne bih ja to vezala samo za žene ... a i normalno je da posle 4 godine dodje do zasićenja i poželiš nešto novo. Neko to ostvari, a neko ne ...zavisi o kakvom se odnosu radi.
 
jbt, zar ne znas i sam da je to sve individualno. pre svega, ako joj je lose u vezi sa tim nekim tipom, mislis da mora da prodje 4 godine da bi ona nasla drugog? ili, zar mislis da ne postoje zene koje su verne celi zivot?
ok, a sta je sa muskarcima, u toj dubokoumnoj naucnoj analizi? kada oni menjaju?
vece gluposti nisam cula u zivotu, toliko o tom s.ranju od analize
 
NovaIsta:
jbt, zar ne znas i sam da je to sve individualno. pre svega, ako joj je lose u vezi sa tim nekim tipom, mislis da mora da prodje 4 godine da bi ona nasla drugog? ili, zar mislis da ne postoje zene koje su verne celi zivot?
ok, a sta je sa muskarcima, u toj dubokoumnoj naucnoj analizi? kada oni menjaju?
vece gluposti nisam cula u zivotu, toliko o tom s.ranju od analize

Nova, a sto si ti meni nervozna? Pa muskarci su van konkurencije. Oni nece samo kada ne mogu i to se zna. Kao neki aksiom, bez dokazivanja. Zato sam pitao samo za zene. :roll:
 
Pa mislim, ne moras cela "Sabrana dela Vesele zene Beogradske", samo jedno poglavlje.

Dobro, samo za tebe ..

Imala sam samo dve veze koje su bile duze od 4 godine (brak i vezu) i prvi put sam pokushala preljubu posle 3-4 godine, pa se predomislila, a onda, posle osam godina (hm, zanimljivo .. 4 + 4 :) )
uradila sam to .. a kasnije, u toj drugoj vezi, vec posle 4 meseca sam mu rekla da bih se kresnula sa drugim, a on mi rekao 'ajde' :) I tako .. posle sam mu prichala detalje .. i konachno, posle 4 godine sam gledala da zavrshim sa tom vezom, i u petoj godini smo okonchali.
 
Grimizni_ratnik:
Nova, a sto si ti meni nervozna? Pa muskarci su van konkurencije. Oni nece samo kada ne mogu i to se zna. Kao neki aksiom, bez dokazivanja. Zato sam pitao samo za zene. :roll:

koja je ta budala koja je nasla nekI BROJ GODINA kada su zene neverne???? moze da vara na svaka 4 dana, ili na 4 meseca..ili nikad ili svake 11 godine...
ae bre zakljucajte ovo s.ranje od teme
 
Ovako... naucnici jesu kao dokazali da zena ima veci sexualni apetit i izdrzljivost u krevetu nego muskarci, ali da li ce se ona zadovoljiti sexom s jednim ili s dva muskarca ili ce zeleti stalno da menja... mislim da je to individualno.
Zenu moze sasvim lepo zadovoljiti jedan muskarac u dugom nizu godina... takvog zene zovu "onaj pravi" :smile:
 
Ali ako pravog nema... ili se taj pravi pogresno ponasa van kreveta... sanse da zena svrlja se povecavaju... uopste ne mora to biti na 4 godine... hahahha... moze da vara i svaki drugi dan, moze i da nikad ne vara... odakle si iskopao to 4?
 
gossca:
Ali ako pravog nema... ili se taj pravi pogresno ponasa van kreveta... sanse da zena svrlja se povecavaju... uopste ne mora to biti na 4 godine... hahahha... moze da vara i svaki drugi dan, moze i da nikad ne vara... odakle si iskopao to 4?
Ne pitaj odakle, ne secam se. Neki casopis. Samo mi se u pamcenje urezala ta cifra. Ma verovatno nije istina, ali rekoh ko ce znati zasigurno, ako nase forumasice nece. :D A neki ovde se ljute...Ma soske nervoza... :lol:
 
Aaaaaaaaa.............ratnik chita Cosmopolitan.........
girl_haha.gif
..ahahahhaa
 

Back
Top