slucajno ili namerno

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Salje meni riba vrh ***** poruku , a nismo se videli 3 meseca. Ja sam ranije pokusao nesto sa njom da izadjemo i tako to i ona me iskulirala. I uglavnom krene prica u pravcu da ucimo zajedno, pa malo i na perverzniju stranu.... I posle 10 minuta zove mene neko na telefon javla se lik i krene da se svadja samnom. Posle ja sa njim razmenim poruke u pocetku preko ***** materine a zatim smirim situaciju.

Sta mislite da li je ona namerno zaboravila telefon kod njega da on procita moju poruku ili slucajno? Zivo me zanima da li je namerno ostavila telefon da napravi decka ljubomorim.
 
Luciferko:
Salje meni riba vrh ***** poruku , a nismo se videli 3 meseca. Ja sam ranije pokusao nesto sa njom da izadjemo i tako to i ona me iskulirala. I uglavnom krene prica u pravcu da ucimo zajedno, pa malo i na perverzniju stranu.... I posle 10 minuta zove mene neko na telefon javla se lik i krene da se svadja samnom. Posle ja sa njim razmenim poruke u pocetku preko ***** materine a zatim smirim situaciju.

Sta mislite da li je ona namerno zaboravila telefon kod njega da on procita moju poruku ili slucajno? Zivo me zanima da li je namerno ostavila telefon da napravi decka ljubomorim.

namerno:)
 
Luciferko:
Salje meni riba vrh ***** poruku , a nismo se videli 3 meseca. Ja sam ranije pokusao nesto sa njom da izadjemo i tako to i ona me iskulirala. I uglavnom krene prica u pravcu da ucimo zajedno, pa malo i na perverzniju stranu.... I posle 10 minuta zove mene neko na telefon javla se lik i krene da se svadja samnom. Posle ja sa njim razmenim poruke u pocetku preko ***** materine a zatim smirim situaciju.

Sta mislite da li je ona namerno zaboravila telefon kod njega da on procita moju poruku ili slucajno? Zivo me zanima da li je namerno ostavila telefon da napravi decka ljubomorim.

Slucajno
 
alya:
MA jao bre nedji neku slobodnu ribu Acoooooooooo..................... :evil: :?

nisam ni znao da je zauzeta
pa meni se u zivotu ni jedna devojka nije javila a da po sredi nije bila neka spletka
naravno ne racunam drugarice

nisam ni razmisljao da moze da mi se javi, 99% me iskuliraju kad pitam da izadjemo. Evo devoja sve sam sa njom bio ok na faksu ovo ono, kad sam pitao jednom da izadjemo vide mi ne odgovara ni na jednu poruku.
 
Luciferko:
Salje meni riba vrh ***** poruku , a nismo se videli 3 meseca. Ja sam ranije pokusao nesto sa njom da izadjemo i tako to i ona me iskulirala. I uglavnom krene prica u pravcu da ucimo zajedno, pa malo i na perverzniju stranu.... I posle 10 minuta zove mene neko na telefon javla se lik i krene da se svadja samnom. Posle ja sa njim razmenim poruke u pocetku preko ***** materine a zatim smirim situaciju.

Sta mislite da li je ona namerno zaboravila telefon kod njega da on procita moju poruku ili slucajno? Zivo me zanima da li je namerno ostavila telefon da napravi decka ljubomorim.
.......ma ne nego je pali kad joj dechko bije drugove .............kao jena jamison i tito ortiz ............ :lol: :lol: .vole k.uchke krv ................. ;-)
 
_Saint:
Zenske cheste fantazije: neka se potuku oko mene :mrgreen:, nek me zasluzi pravi :mrgreen: nek me odbrani moj mushkarac (?od moje pozude?) :mrgreen:
Joj, kad imam utisak da se tako nesto dogadja, (doduse retko :mrgreen: ), ja se bas uzasno osecam. Tad mi se ne svidjaju ni jedan ni drugi i postaju mi gadni. Stvarno to ne volim. Mrzim kad se bilo ko dokazuje, a najgluplje je kad se muskarci svadjaju oko ribe, s njom to treba resiti a ne medjusobno. Nije niko nju silovao ili napadao, sama je htela... >_>
 
A da li je nekome pao na pamet taj njen decko? Vama kao da je normalno da vam neko vrslja po telefonu? Moje misljenje je da su oboje seljaci. S kim si takav si. A i ti Luciferu, ocekujes da ti neko ovde baca pasulj? Ko zna sta je ona htela ili nije htela? Faca kao sto si ti ne treba da se potresa zbog ovakvih situacija, zar ne?
 

Back
Top