ww2 - Kome pristupate?

Ne bih ovu anketu bas uzeo zaozbiljno, moje je misljenje da kao prvo na forumu.hr ima kao i ovdje
raznoraznih nacionalnosti, kao drugo veliki dio napaljenih klinaca i ostalih koji ne mogu da se izive nego
drkeljaju po tipkovnici. I opet nije tih 300 bas nekih reprezentativnih.
Ali podatak da bi se veliki broj pristupio formacijama vojski govori da bi isli ratovati, a ni nezaju da rat je najvece sranje koje moze da se dogodi.
Ne znam zasto si spomenuo samo ove tri formacije, pa nema dobre formacije u onom odabiru osim poslijednje:nijednoj
 
porin50:
Ne bih ovu anketu bas uzeo zaozbiljno, moje je misljenje da kao prvo na forumu.hr ima kao i ovdje
raznoraznih nacionalnosti, kao drugo veliki dio napaljenih klinaca i ostalih koji ne mogu da se izive nego
drkeljaju po tipkovnici. I opet nije tih 300 bas nekih reprezentativnih.
Ali podatak da bi se veliki broj pristupio formacijama vojski govori da bi isli ratovati, a ni nezaju da rat je najvece sranje koje moze da se dogodi.
Ne znam zasto si spomenuo samo ove tri formacije, pa nema dobre formacije u onom odabiru osim poslijednje:nijednoj

slazem se apsolutno...


ali da li je moguce da i ti napaljeni klinci (a po postovima ljudi sa tog foruma ne verujem da su to klinci) ne zna ko su formacije kojima bi se pridruzili? da li bi mogli da izdrze da vide (ne daj Boze) uzivo ono sto su te formacije radile?

na kraju krajeva, rat u HR je zavrsen, povoljno po hrvatski narod.... ne vidim potrebu za daljim koketiranjem sa domoljubljem osvedocenih zlocinaca
 
porin50:
Ne bih ovu anketu bas uzeo zaozbiljno, moje je misljenje da kao prvo na forumu.hr ima kao i ovdje
raznoraznih nacionalnosti, kao drugo veliki dio napaljenih klinaca i ostalih koji ne mogu da se izive nego
drkeljaju po tipkovnici. I opet nije tih 300 bas nekih reprezentativnih.
Ali podatak da bi se veliki broj pristupio formacijama vojski govori da bi isli ratovati, a ni nezaju da rat je najvece sranje koje moze da se dogodi.
Ne znam zasto si spomenuo samo ove tri formacije, pa nema dobre formacije u onom odabiru osim poslijednje:nijednoj


Jeli to psiholoski profil i Tompsonove publike?


cash

>>>de_sisti,što TI znaš o jasenovcu?

hajde,na sunce sa onime sa čime TI raspolažeš

dakle,kakvo je TVOJE znanje o jasenovcu?<<<


Na sta aludiras???
 
SURbel:
Jeli to psiholoski profil i Tompsonove publike?


cash

>>>de_sisti,što TI znaš o jasenovcu?

hajde,na sunce sa onime sa čime TI raspolažeš

dakle,kakvo je TVOJE znanje o jasenovcu?<<<


Na sta aludiras???
Postavi temu o Thompsonu, pa ces cuti misljenja.

Ja sam krscanin i aludiram na mir prvo u mojoj Hrvatskoj domovini.
Ne znam na sto ti aludiras.

Zasigurno bi pripadao nekoj od ponudjenih formacija? aha, tusmo
 

Back
Top