JEDNO PITANJE......

  • Začetnik teme a little help
  • Datum pokretanja
A

a little help

Gost
imam SONY ERICSSON T610 i prilikom skidanja slicica sa wapa mi je crkao i jedva su ga popravili.Zanima me da li moze ponovo da mi crkne usred 'propterecenosti' internetom???????I sta da radim,kad ne mogu da se skinem sa wapa????I da li je uopste u pitanju internet?????A telefon je stvarno super,i ne bih ga nikad manjao :?
 
Desava se da se ubije telefon dok surfujes preko gprs nisi jedini, problem se moze resiti jedino u servisu ubacivanjem novog softwera, tako su i tvoj popravili tel., a ja sam prestao da koristim gprs jer mi je tel cesto bio nedostupan kad zavrsim konekciju, kazu da je to zbog gprsa, imas mrezu i sve ok ali budes nedostupan dok ne obavis prvi poziv onda funkcionise sve normalno.
 
i ja imam t610,od avgusta prosle godine koristim gprs i na telefonu i na kompu i nikad nisam imao problema;najbitnije ti je da se uvek trudis da imas bar 100 kb memorije slobodno ali i da proveris koju verziju softvera imas;ukoliko je u pitanju r1l promeni ga na r1a ili na r3 ili na r4;vazno ti je i da ga ne forsiras da ti uvek brzo odradi komande nego da ga pustis da sam radi.
 

Back
Top