JEDNO PITANJE......
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: JEDNO PITANJE......

a little help
    Guest

Podrazumevano JEDNO PITANJE......

imam SONY ERICSSON T610 i prilikom skidanja slicica sa wapa mi je crkao i jedva su ga popravili.Zanima me da li moze ponovo da mi crkne usred 'propterecenosti' internetom???????I sta da radim,kad ne mogu da se skinem sa wapa????I da li je uopste u pitanju internet?????A telefon je stvarno super,i ne bih ga nikad manjao :?

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Desava se da se ubije telefon dok surfujes preko gprs nisi jedini, problem se moze resiti jedino u servisu ubacivanjem novog softwera, tako su i tvoj popravili tel., a ja sam prestao da koristim gprs jer mi je tel cesto bio nedostupan kad zavrsim konekciju, kazu da je to zbog gprsa, imas mrezu i sve ok ali budes nedostupan dok ne obavis prvi poziv onda funkcionise sve normalno.

a little help
    Guest

Podrazumevano

hvala.Pravo da ti kazem ja imam 063 i uvek sam dostupan na netu,bas nikad mi se nije desilo da sam nedostupan.hvala ti puno

gost77
    Guest

Podrazumevano t610

i ja imam t610,od avgusta prosle godine koristim gprs i na telefonu i na kompu i nikad nisam imao problema;najbitnije ti je da se uvek trudis da imas bar 100 kb memorije slobodno ali i da proveris koju verziju softvera imas;ukoliko je u pitanju r1l promeni ga na r1a ili na r3 ili na r4;vazno ti je i da ga ne forsiras da ti uvek brzo odradi komande nego da ga pustis da sam radi.

Slične teme

1. jedno pitanje
    Autor kosta1703 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 19:43
  2. Jedno pitanje za sve
    Autor SrkiLee u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 21:51
  3. jedno pitanje za sve vas
    Autor Rankovic u forumu Arhiva
    Odgovora: 4