savrsenstvo...

rile_laki_oblak:
drage forumasice, da li biste, na primer, bile u dugotrajnoj ljubavno-seksualnoj vezi sa policajcem koji radi samo nocnu smenu, al' ima praznu gajbu?
Ako si ti taj policajac sa gajbom....možda i razmislim..... ;) Mislila sam da ti ne voliš sexualne-pošalice?! Cccc.....šta se sa tobom dešava večeras.....
 
ludopileglodjekosku:
Zdravo Zgodnjikavi! Kako je bilo na okupljanju sinoć?! Da li je "roze majčica" imala čarobno dejstvo na prisutne forumašice?! ;)

Ma kakvo okupljanje...salio sam se samo...Bio sam u roze majcici ali sa svojim drustvom...Smorio sam se extra,krenuo sam u belim japankama,belim bermudama i roze beloj majici...stoka me je isprskala,isprljala...poludeo sam...Po meni je BeerFest da se ode da se probaju piva koja nisi probao,neka muzika normalna i zezanje...Ono...Strasno...Oni metalci ispovracani,nose piva u dvolitrama,ribe ruzne kao djavo...ono nikakav festival nije,nego kao neki metalski koncert...jos uvek mi je muka od njih...Kako si ti provela rodjendan???
 
zgodan&nezgodan:
Ma kakvo okupljanje...salio sam se samo...Bio sam u roze majcici ali sa svojim drustvom...Smorio sam se extra,krenuo sam u belim japankama,belim bermudama i roze beloj majici...stoka me je isprskala,isprljala...poludeo sam...Po meni je BeerFest da se ode da se probaju piva koja nisi probao,neka muzika normalna i zezanje...Ono...Strasno...Oni metalci ispovracani,nose piva u dvolitrama,ribe ruzne kao djavo...ono nikakav festival nije,nego kao neki metalski koncert...jos uvek mi je muka od njih...Kako si ti provela rodjendan???
Znala sam ja da se nećeš lepo provesti....Hi, hi... Nije za tebe takva manifestacija! Obuo si bele japanke?!! Čoveče, gori si od mene.... Ja sam na prošli Beer-fest krenula u novim-novcijatim sandalama sa štiklama od 7cm....i provela se isto kao ti.... A na rođendanu je bilo....mmmm....Žurka je trajala do 4h.... Pili smo neke tropske koktele...i igrali uz kubansku muziku..... Još uvek lečim mamurluk....
 
rile_laki_oblak:
drage forumasice, da li biste, na primer, bile u dugotrajnoj ljubavno-seksualnoj vezi sa policajcem koji radi samo nocnu smenu, al' ima praznu gajbu?

Mada nisam "draga forumashica" cini mi se da imas nekog druga policajca koji radi "ispitivanje trzista" uz tvoju pomoc :wink:
 
ludopileglodjekosku:
Znala sam ja da se nećeš lepo provesti....Hi, hi... Nije za tebe takva manifestacija! Obuo si bele japanke?!! Čoveče, gori si od mene.... Ja sam na prošli Beer-fest krenula u novim-novcijatim sandalama sa štiklama od 7cm....i provela se isto kao ti.... A na rođendanu je bilo....mmmm....Žurka je trajala do 4h.... Pili smo neke tropske koktele...i igrali uz kubansku muziku..... Još uvek lečim mamurluk....

Zgodni sedi 1!

Pochnem da chitam i u glavi mi isto tako obuvene (& obuchene;)) Engleskinje na EXIT-u...Kad je krenuo Prodidzi...pFFFFFFFFFFFf...Kolaps!

Pile Sedi 5!;)
 
zgodan&nezgodan:
Jandrla jel ti imas neki pik na nas METROSEXUALCE pa nas stalno lose ocenjujes?! ;) :D :D

Tropski kokteli...mmm...Nisam ja mogao da dodjem,nisi trebala da me zoves... ;)

Z&N sledeci put me pitaj shta da obuchesh...;) Roze majca moze al' samo uz military pantalone i disko patike (gay-warrior fazon; slichno kao METROSEX.))..:lol:

Uchiti, uchiti i samo uchiti...pa makar i na greshkama...;)
 
Jandrla:
Z&N sledeci put me pitaj shta da obuchesh...;) Roze majca moze al' samo uz military pantalone i disko patike (gay-warrior fazon; slichno kao METROSEX.))..:lol:

Uchiti, uchiti i samo uchiti...pa makar i na greshkama...;)

Ok...razumem...a jel mogu veceras u koznim pantalonama,vojnim cizmama,svilenoj beloj kosulji,podvucenoj tako da mi se vidi pupak,crnoj marami oko vrata i crni kozni kacket u stilu Cede Cvorka...??? ;) :D :D
 
rile_laki_oblak:
drage forumasice, da li biste, na primer, bile u dugotrajnoj ljubavno-seksualnoj vezi sa policajcem koji radi samo nocnu smenu, al' ima praznu gajbu?
ili bih pravila probleme po gradu, pa bi dotichni lichno i personalno morao da me privodi...saslushava...ili nek mi da tu njegov gajbu...praznu...ja tju je udobno popunim
 

Back
Top