prijatelji...???

sofija88

Početnik
Poruka
7
cao svima,nova sam na forumu, ;)
i ono o cemu bih volela da cujem razlicita misljenja su odnosi izmedju drugova i drugarica,i koliko oni u stvari ostaju prijateljski...
zaista mi nikad nisu bili potpuno jasni :confused:
da li ce musko uvek gledati tu drugaricu samo kao drugaricu,ili ce mu makar jedanput samo proci kroz glavu sta bi bilo kad bi bilo.ili su samo cure te koje cini mi se to uvek makar jedanput moraju da pomisle,cisto samo da bi odbacile tu mogucnost:)
znam da ce uvek postojati ta mushka deljenja cura i to na one koje bi za sex, cure koje nikad ne bi u zivotu, cure za vezu i drugarice.mislim ovo je bash ostra podela ali mene interesuje koliko je zapravo tanka ta linija izmedju zadnje dve.i koliko je cesto da to neko dobro slaganje i poklapanje s nekim, dovede postepeno i do fizicke privlacnosti...
znate uostalom na sta mislim.
zaista bih volela da cujem vise musku stranu,jer sam trenutno u nekoj nedoumici koja i nije bash prijatna.
da li nesto reci i rizikovati prijateljstvo,ili i dalje nesto cekati.... :-?
 
sve zavisi..u jednom periodu ona je obicna drugarica,prijateljica,poznanica... ali muski um je prljav i non-stop proizvodi gresne misli...kao aca-postar `sta bi bilo kad bi bilo...` Pohlepa,glad za ljubavlju, zelja da se ista pruzi i dokaze...Svasta se tu mota..Sam um muskarca,ma koliko jednostavan bio, u konstantom fantazmagoricnom stanju je...samo toga nije svestan,jer ima fudbal,pivo,drustvo,itd. Vidim,i potvrdjujem sebi,da su zene toga itekako svesne (i kod sebe i kod njih),cak mozda i daleko pre muskaraca..mada opet,i sa njihove strane ima preracunavanja...ali takva su pravila igre :) ;) :)
 
sofija88:
cao svima,nova sam na forumu, ;)
i ono o cemu bih volela da cujem razlicita misljenja su odnosi izmedju drugova i drugarica,i koliko oni u stvari ostaju prijateljski...
zaista mi nikad nisu bili potpuno jasni :confused:
da li ce musko uvek gledati tu drugaricu samo kao drugaricu,ili ce mu makar jedanput samo proci kroz glavu sta bi bilo kad bi bilo.ili su samo cure te koje cini mi se to uvek makar jedanput moraju da pomisle,cisto samo da bi odbacile tu mogucnost:)
znam da ce uvek postojati ta mushka deljenja cura i to na one koje bi za sex, cure koje nikad ne bi u zivotu, cure za vezu i drugarice.mislim ovo je bash ostra podela ali mene interesuje koliko je zapravo tanka ta linija izmedju zadnje dve.i koliko je cesto da to neko dobro slaganje i poklapanje s nekim, dovede postepeno i do fizicke privlacnosti...
znate uostalom na sta mislim.
zaista bih volela da cujem vise musku stranu,jer sam trenutno u nekoj nedoumici koja i nije bash prijatna.
da li nesto reci i rizikovati prijateljstvo,ili i dalje nesto cekati.... :-?
Obrati se Sokolici...ona ti je "stručnjak" za muško-ženska prijateljstva...
 
Znas kako...Ja sam bio ubedjen da ne mogu da imam drugaricu koja izgleda bas dobro...ali evo vec duze vreme imam mnogo dobru drugaricu koja izgleda savrseno ali me jednostavno ne privlaci na taj nacin...da li je to zato sto je dobro poznajem pa mi se neke njene navike ne svidjaju,nemam pojma ali tako je...sad da me pitas da li bi spavao sa njom,mislim da bi ti rekao da BI...jbg...musko sam... :twisted: :D :D :D
 
zgodan&nezgodan:
Znas kako...Ja sam bio ubedjen da ne mogu da imam drugaricu koja izgleda bas dobro...ali evo vec duze vreme imam mnogo dobru drugaricu koja izgleda savrseno ali me jednostavno ne privlaci na taj nacin...da li je to zato sto je dobro poznajem pa mi se neke njene navike ne svidjaju,nemam pojma ali tako je...sad da me pitas da li bi spavao sa njom,mislim da bi ti rekao da BI...jbg...musko sam... :twisted: :D :D :D
E izem ti to prijateljstvo...."Ja te volim kao drugaricu ali ako se skineš u negliže....ima da te..." Bože me sakloni od takvih prijatelja....Grumf! Stvarno si se nalupetao, lepi....
 
zgodan&nezgodan:
Znas kako...Ja sam bio ubedjen da ne mogu da imam drugaricu koja izgleda bas dobro...ali evo vec duze vreme imam mnogo dobru drugaricu koja izgleda savrseno ali me jednostavno ne privlaci na taj nacin...da li je to zato sto je dobro poznajem pa mi se neke njene navike ne svidjaju,nemam pojma ali tako je...sad da me pitas da li bi spavao sa njom,mislim da bi ti rekao da BI...jbg...musko sam... :twisted: :D :D :D
.pa da stara narodna ,drug drugarici najbolje ubaci ...................... :lol:
 
ludopileglodjekosku:
E izem ti to prijateljstvo...."Ja te volim kao drugaricu ali ako se skineš u negliže....ima da te..." Bože me sakloni od takvih prijatelja....Grumf! Stvarno si se nalupetao, lepi....

Ti nisi normalna...Pa ja sam joj bolji drug od 99%njenih drugarica...najbolje je posavetujem,izlazim joj u susret maximalno itd...Ravnodusan sam prema njoj i uopste ne razmisljam na tu temu ali da razmisljam da li bi spavao sa takvom devojkom,naravno da BI...to je tako...
 
Ne znam zasto uopste shvatate sex toliko ozbiljno? Prijateljstvo moze da funkcionise i posle sexa! Prijateljstvo ne prestaje tamo gde pocinje sex... Misim' u takvim smo godinama, prilagodjavajte se malo okolnostima :)
 
zgodan&nezgodan:
Ti nisi normalna...Pa ja sam joj bolji drug od 99%njenih drugarica...najbolje je posavetujem,izlazim joj u susret maximalno itd...Ravnodusan sam prema njoj i uopste ne razmisljam na tu temu ali da razmisljam da li bi spavao sa takvom devojkom,naravno da BI...to je tako...

Zaebana tema...A kontam da Z&G ovog puta zna shta radi..Missim Z&G, nastavi taj rad...;)
 
Liv Tyler:
E ja sam verovala u musko-zensko prijateljstvo. A onda mi je zivot pokazao da je to uglavnom nemoguce :( Ok, mogu da se zakunem u jednog druga, ali samo zato sto je za glavu nizi od mene...
........al mozda je kura.t ..........................mali,a ima veliki........... :lol: :lol: .a i ona pupak o pupak ...........
 
Liv Tyler:
E ja sam verovala u musko-zensko prijateljstvo. A onda mi je zivot pokazao da je to uglavnom nemoguce :( Ok, mogu da se zakunem u jednog druga, ali samo zato sto je za glavu nizi od mene...

Kako si okrutna...Ccc...Znaci ostale tvoje drugove sto izgledaju iole normalno ti sve napastvujes...?!
Jel mogu da ti budem drug,najboljii...??? ;) :D :D
 
Ako tip neku smatra SAMO drugaricom obichno za to ima debeo razlog.A normalno je da svakom bar jednom "padne na pamet".Taj razlog je najcheshce zato shto mu nije fizichki privlachna,ne dozivljava je na taj nachin i to nema veze sa izgledom drugarice-moze da bude 10 puta po nekakvim kriterijumima lepsha od recimo neke druge koja mu je privlachna ali je jednostavno tako-ne mogu se svi svima dopasti i na taj nachin i dobro je shto je tako.E sad tip moze ako je situacija takva a ti "insistorash"da pretvori takvo prijateljstvo u neshto vishe ali to samo znachi i da mu nisi bila bog zna koliko vazna drugarica i da je procenio da mu je kres varijanta veca korist,osim naravno ako nije ta po meni retka situacija-"iskreno prijateljstvo koje prerasta u ljubav"...zavisi od ljudi i konkretne situacije.
 
imam shkolskog vetj 14god...i od sex-a nema nishta..bar izmedju nas...bilo je kao nekih momenata kad je do toga moglo dotji...ali ipak smo se slozili da od toga nema nishta...ima toliko mushkaratza i zena...zajedno u loF idemo...dobro sad vetj ne...ali ishli smo...njegova devojka me ne podnosi...ali totalno bez ikakvog razloga
 
E znam dosta devojaka koje zaista umisle takve stvari. I posto znam i nju i njenog druga dosta dobro...a ona tvrdi da je on zaljubljen u nju...a on bogami ...hm.
Meni se desilo da su dvojica priznala.S jednim sam ostala ok , a s drugim ne ide nikako pa se sve raspalo :(
...u svakom slucaju naucila sam da treba da jednostavno odbacim sve detalje koji bi me mogli navesti na ta razmisljanja , i ne uvazim nista sem direktnog priznanja...
 

Back
Top