Koju igricu ne mogu da pokrenem?

agaman

Početnik
Poruka
15
Mainboard : Asus M2N
Chipset : Athlon 64 / Opteron HyperTransport Technology Configuration
Processor : AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2800 MHz
Physical Memory : 2048 MB (2 x 1024 DDR2-SDRAM )
Video Card : Nvidia Corp NVIDIA GeForce 8600 GTS-256mb
Hard Disk : Hitachi (250 GB)

E,sad po vama koja igrica bi bila prezahtevna za moju konfig.?Mislim da je ovde
najslabija tacka grafika,tj kolicina memorije u istoj. Voleo bih da procitam
misljenje nekog mnogo iskusnijeg
 
Messenger_of_Death:
Mali su ti grafika i hard disk! Uzmi grafiku bar 512 i hard bar 500gb...

A kako grafika moze da bude mala ? :lol: I kakve veze ima da li grafichka ima 256 ili 512 MB ako je loshe odradjen GPU i ako ima samo 128 bita ? :lol:
:lol: A jel ce igra bolje da radi na Hardu od 500 GB nego na onom od 250 GB ? :confused:

@ agaman
Brate kad si se vec toliko otvorio za takvu konfiguraciju shto si kupovao 8600 GTS ? Mislim bacio si 180 € ni za shta..... Bolje da si potrazio polovnu 8800 GTS 320 MB u oglasima ima za oko 200 € i josh dobijesh pisanu garanciju iz prodavnice iz koje je taj chovek kupio tu grafiku i koristio je je jako malo..... Ili ako nisi zeleo polovno ima 8800 GTS 320 MB nova za 265 €... Mislim jeste puno kad se ovako pogleda ali kad se pogleda da si pukao 180 € ni za shta ( ta grafichka nece moci da pokrene DX10 igre u prihvatljivim detaljima i rezoluciji ) evo: http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=419&pgno=9
Mislim bolje da si kupio 7900 GS koja koshta 120 € i bolja je od te 8600 GTS i kad izadje prava DX10 igra nek upgrade-ujesh na 8800 GTS.....

Ostalo je OK !

P.S. ja sam menjao mashinu u pochetkom marta i uzeo sam 7600 GS GLH samo nek imam neku grafichku a sad negde na jesen cu kupiti 8800 GTS 320 MB pa nek se mogu igrati.... ;)
 
buzak:
Alo bre ljudi dokle više sa tim pretrivanjem, ja imam grafičku gts turbo nitro sa ko zna koliko stotina MB i isto tako HDD sa ko zna koliko TB, dokle više???

Shta je tvoj problem ? :confused:

agaman:
Pa... jednostavno, tip kod koga sam kupio komp. nije imao na lageru od
grafickih koje podrzavaju directx10,nista osim 8600 GTS,ali nece mi praviti
problem da uzmem 8800 GTS-uz doplatu naravno. U svakom slucaju PABLO
hvala ti puno na savetu.

Nema na chemu ;)
 
Brate definitivno si se zeznuo sa tom grafickom! 100% bi ti bilo bolje da su uzeo barem polovnu 8800GTX graficku !!! A hard ne diraj skroz je OK nema veze sto je 250Gb! Dovoljno je! Ja jos uvek imam hard od 80Gb i dovoljno mi je ali planiram da uzmem veci!
 

Back
Top