Moje VRLO licno misljenje o SRa...t..nju

Obersturmfuehrer:
zasto bi se tema zakljucavala?
zato sto se debili zovu kretenima, a kreteni debilima?
debil je debil ma koje nacije i vere bio, i mislim da je vrlo jasno na koga je postavljac teme mislio...
citirao sam dio koji je uvrjedljiv,..a da ne iznosim svoje misljenje,da je i prethodni dio poruke potpuno izmisljen,.
pa kada se to sabere,ja zakljucujem da je ovo napisao neki idiot,neki balija ili domaci izdajnik kako bi se herojska borba Srba sa ovu stranu drine za goli opstana ocrnila ,...
sram vas bilo stoko izdajnicka!!!!
 
@KvizacHaderah

Види, пријатељу, проблем са овом темом и текстовима које си поставио је тај што је овако конципирана тема потпуно АНТИСРПСКА... тако да је твој циљ у старту испод сваког нивоа, А ПОГОТОВО ШТО ЉУДЕ КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У ОРУЖАНИМ СУКОБИМА ЗОВЕШ СРБОЧЕТНИЦИ... што је не само неистина него и увреда за сваког српског четника.

Мораш да знаш основно а то је ДА НЕ ПОСТОЈИ НИГДЕ НА СВЕТУ НИТИ ЈЕ ИКАД ПОСТОЈАО ОРУЖАНИ ТЈ.РАТНИ СУКОБ БЕЗ ЗЛОЧИНА И ЗЛОЧИНАЦА. Ако мислиш другачије, а ти наведи. Свако ко је узео пушку у руке имао је намеру и да је употреби.

ДаклеМ, непобитна је чињеница да је ратних злочина и ратних злочинаца било НА СВИМ СТРАНАМА, БЕЗ ИЗУЗЕТКА.

Сви евидентирани злочинци су у 99% случајева КОМУНИСТИЧКОГ а не ЧЕТНИЧКОГ ПОРЕКЛА. Српски четници у ратним сукобима у последњих 17.година до данас - НИСУ УЧЕСТВОВАЛИ. Сви људи на власти (бар у Србији) су КОМУНИСТИЧКОГ а не ЧЕТНИЧКОГ ПОРЕКЛА...за разлику од 'рвата и муџа - код којих је било учесника од Ал каиде па до потомака правих усташа! Ако имаш уопште поштен приступ овако осетљивој и одвратној теми - онда напред наведено мораш исправити.
 
A33 -- JEL TEBI BRAT MOZDA POGINUO NA KOSOVU I TI SE USUDJUJES DA MENE NAZIVAS BALIJOM ILI IZDAJNIKOM!!! NISI SVESTAN STA BI TI SVE SADA REKAO ALI NECU JER TI BRE NISI VREDAN NI ONO CRNO ISPOD NOKTA STO SE IMA!!!

NEMOJ BRE VISE NI DA ME SPOMINJES!!
--------------------

Neko je spomeno da ja nekoga nazivam Srbicet... sta vec... NE!... Ovo sam skinuo sa Interneta i namerno postavio ovakvu temu jer ovde ima i previse ljudi koji pominju samo zlocine nad nama. OVO SE ZOVE DRUGA STRANA MEDALJE!!! Ovo bi trebalo da bude autenticno svedocenje koje je jedna muslimanka dala nekom njihovom centru za istrazivanje zlocina...

----
Zbog citata moram da nastavim u sledecem postu!!!
 
za navodno svjedocenje sa mrekao da ne vjerujem da je istinito.
ko finansira taj centar!!?
a ti si onda napisao:"Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive".
e to je uvreda,a ako je od nekoga srbina napisana,onda cu ga ja svakako smatrati domacim izdajnikom!
 
eremita:
@KvizacHaderah

Види, пријатељу, проблем са овом темом и текстовима које си поставио је тај што је овако конципирана тема потпуно АНТИСРПСКА... тако да је твој циљ у старту испод сваког нивоа, А ПОГОТОВО ШТО ЉУДЕ КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У ОРУЖАНИМ СУКОБИМА ЗОВЕШ СРБОЧЕТНИЦИ... што је не само неистина него и увреда за сваког српског четника.

Мораш да знаш основно а то је ДА НЕ ПОСТОЈИ НИГДЕ НА СВЕТУ НИТИ ЈЕ ИКАД ПОСТОЈАО ОРУЖАНИ ТЈ.РАТНИ СУКОБ БЕЗ ЗЛОЧИНА И ЗЛОЧИНАЦА. Ако мислиш другачије, а ти наведи. Свако ко је узео пушку у руке имао је намеру и да је употреби.

ДаклеМ, непобитна је чињеница да је ратних злочина и ратних злочинаца било НА СВИМ СТРАНАМА, БЕЗ ИЗУЗЕТКА.

Сви евидентирани злочинци су у 99% случајева КОМУНИСТИЧКОГ а не ЧЕТНИЧКОГ ПОРЕКЛА. Српски четници у ратним сукобима у последњих 17.година до данас - НИСУ УЧЕСТВОВАЛИ. Сви људи на власти (бар у Србији) су КОМУНИСТИЧКОГ а не ЧЕТНИЧКОГ ПОРЕКЛА...за разлику од 'рвата и муџа - код којих је било учесника од Ал каиде па до потомака правих усташа! Ако имаш уопште поштен приступ овако осетљивој и одвратној теми - онда напред наведено мораш исправити.


MOJA NAMERA JE BILA BAS DA POKAZEM DA SU SE TI LJUDI NAZIVALI CETNICIMA, TO JE ONO NAJGORE!! UNISTILI SU NAZIV I NAVUKLI NA IME STARE VOJSKE SRBIJE NEIZBRISIVU LJAGU!!!
MOGAO BIH OVDE KOLIKO HOCES DA PLJUJEM PO USTASAMA A POGOTOVO PO MUSLIMANIMA, JA VISE OD SVIH IMAM RAZLOGA ZA TO!!!

ISTO TAKO NEKO JE REKAO OVDE DA SAM JA SAMO HTEO DA IZNESEM OVDE, STO JE I ISTINA, DA SU U RATU DOSLI DO IZRAZAJA NAJGORI LJUDI!!!! USTASE< BALIJE, A KAKO OVE DRUGE DA NAZOVEM SRBIMA-NE TO NISU SRBI, IZOPSTAVAM IH SRPSTVA!!! PLJUJEM BRE NA SVE NJIH KOJI SU SILOVALI, ZLOCINI NEMAJU NACIJU!!!

TO sto si rekao e tacno, a veruj mi da mi je trebala velika snaga da temu ovako koncipiram. IZ licnih razloga.

ALI JA NE ZELIM DA SVOJU DUSU HRANIM MRZNJOM PREMA NEKOME, BOG ZNA DA IMAM RAZLOGA ALI JE TO NECU!!!

I rekao sam sve sto sam pozeleo i pok*enjam se na sve ove KVAZIPATRIOTE i LOPOVE!!! POSTENI I CASNI LJUDI GINU DOK ZLOCINCI KOLO NASTAVLJAJU DA VODE!!!
Rekao sam sve sto sam imao!!!!
 
a33:
za navodno svjedocenje sa mrekao da ne vjerujem da je istinito.
ko finansira taj centar!!?
a ti si onda napisao:"Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive".
e to je uvreda,a ako je od nekoga srbina napisana,onda cu ga ja svakako smatrati domacim izdajnikom!
Meni se taj predlog čini veoma konstruktivnim.
 
a33:
za navodno svjedocenje sa mrekao da ne vjerujem da je istinito.
ko finansira taj centar!!?
a ti si onda napisao:"Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive".
e to je uvreda,a ako je od nekoga srbina napisana,onda cu ga ja svakako smatrati domacim izdajnikom
!


JEDINI ODGOVOR NA OVO JE DA TE KOJE SAM NAVEO NISU BILI S R B I - A ti misli sta hoces za njih, ako je tebi neko ko siluje, pljacka i pali patriota i SRBIN!! TI SI DEBIL!!!

LEPO SAM JA REKAO I TE "BALIJE" KOJE SU UBIJALE I SILOVALE, I TE "USTASE" I TI "CETNICI" NISU LJUDI, A JA OVE ZADNJE NE DOZVOLJAVAM DA IKO ZOVE SRBIMA!!!
 
KvizacHaderah:
Nemoj ti da si naivna, te fore ne prolaze kod mene, jos ces da mi kazes da je Arkan bio Heroj?
Ti se pravis sva zelena kao da neznas o cemu pricam. Ja ti nisam neki seljak iz Srbije kome mozes da prodajes fore o izdajnicima srpskog naroda. Zna se ko su najveci izdajnici srba, to su oni ljudi sto su ih nagovorili da ne prihvate plan Z u Hrvatskoj, jer se i Tudjman neckao, a on je samo to cekao pa da protera sve Srbe iz nje. To su oni ljudi koji su rekli da idu da oslobadjaju SVETE srpske zemlje, a ustvari su isli da plajckaju i siluju.
TO SU LJUDI KOJI SU VIKALI JURIS, A TRCALI U ZADNJIM REDOVIMA. ONI SU IZGUBILI KOSOVO, ZBOG NJIH SU GINULI MLADICI STARIJI 2 do 3 god od mene na KOSOVU. JA NECU DA CUTIM O TOME.
NECU DA DOZVOLIM DA U OVOJ ZEMLJI VLADAJU TAKVI LJUDI.

KVAZIPATRIOTE, isti ste ko LDP, isto sranje drugo pakovanje. Kao i svi ostali u Skupstini. Tamo nema casnih ljudi.

-------------
Samo nastavi, cepaj po svima. Sve je to isti olos. Svi oni su se ususkali na racunima tajkuna, a obicni ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem u iscekivanju kada ce Mladic biti uhapsen, kada ce se resiti status Kosova, kada ce se potpisati sporazum o pridruzivanju sa EU, i sto je najvaznije kada ce prestati da rastu cene.
 
Rece Mita eretmita , da je u svim ratovima odvajkada bilo zlocina i zlocinaca, sto je tacno, ali.......

Bilo je , sigurno , i krvavijih i gadnijih ratova, od ovoga naseg sveopsteg klanja balkanskih plemena, koja vole , bez izuzetka da misle da su najbitniji faktor u svetu, i da su bas oni , ta uber nacija , koja ima neprikosnoveno pravo , da bude vodeca , na ovom zabacenom i prokletom parcetu sveta, Balkanu, tako nebitnom za svet u globalu.

Problem je, sto su , u retko kojem ratu, najveci zlikovci i koljaci, ubice i pljackasi, postali sveopsti miljenici i idoli, svaki u svom malom plemenu.........Sto vece je zlo napravio, vise ga obozava masa, koja voli da joj se tepa :" Narod"........

Zlikovci su, u principu, u ratovima iskoriscavani , manje ili vise, zbog samog poganog karaktera rata, ali su , po pravilu, nakon ratova, sto javno, sto precutno , prezreni i odbaceni od vecine naroda, u cije su se ime, navodno , borili......i cinili ta strasna zlodela.......

Ali, na Balkanu, ta pravila ne vaze........naprotiv....svako pleme slavi i dalje svoje ludake i manijake......i opet po principu, sto gnusniji zlocin, to veci nacionalni idol.........

Porazeni su , najcesce sudjeni za svoje zlocine, a zlikovci u redovima pobednika, su vremenom gurani u zapecak istorije, ne bi li, pobednici, makar naknadno, prali ruke od izroda i zlotvora, cijih su se nedela, i sami stideli............



Obrnutom proporcijom, na Balkanskoj vukoyebini, zlotvori su deset godina posle rata, i dalje heroji, a svaki glas razuma, i poziva na pomirenje se smatra slaboscu i nacionalnom izdajom.......tako tipicno za primitivne zajednice, na stepenu razvoja svesti , koji je u zaostatku bar sto godina za svetom.......
 
KvizacHaderah


Nema potrebe da divljas po forumu... :lol:

Ova tvoja druga strana medalje je poznata i niko ne kaze da Srbi nisu cinili zlocine.

Meni smeta sto te zlocince uporedjujes sa radikalima i cetnicima (za ovo poslednje ti je Eremita lepo objasnio), dakle uporedjujes ih sa svojim sunarodnicima koji NEMAJU VEZE sa zlocincima i zlocinima. Nesnosljivo si generalizovao!

Ja nisam iz staba radikala, niti pokusavam da ti prodam ista, ali vidim sta TI pokusavas, i smeta mi to.

Srecom, te je ovo ipak samo tvoje licno misljenje.

Nije mi jasno samo kako i pored svega mozes sebe da nazivas radikalom? Mozda bi TI trebalo da saznas sta rec radikalno znaci? Slusajuci tebe, jedino sto mogu da zakljucim je da to tvoje "radikalno opredeljenje" u nekim slucajevima, kao u tvom, izgleda moze da "zadje" u fanatizam?

P.S. Ako ni ovaj put ne shvatis o cemu ti govorim - necu ti vise odgovarati. Najmanje sto zelim je da se svadjam ovde...
 
inagadadavida:
Rece Mita eretmita , da je u svim ratovima odvajkada bilo zlocina i zlocinaca, sto je tacno, ali.......

Bilo je , sigurno , i krvavijih i gadnijih ratova, od ovoga naseg sveopsteg klanja balkanskih plemena, koja vole , bez izuzetka da misle da su najbitniji faktor u svetu, i da su bas oni , ta uber nacija , koja ima neprikosnoveno pravo , da bude vodeca , na ovom zabacenom i prokletom parcetu sveta, Balkanu, tako nebitnom za svet u globalu.

Problem je, sto su , u retko kojem ratu, najveci zlikovci i koljaci, ubice i pljackasi, postali sveopsti miljenici i idoli, svaki u svom malom plemenu.........Sto vece je zlo napravio, vise ga obozava masa, koja voli da joj se tepa :" Narod"........

Zlikovci su, u principu, u ratovima iskoriscavani , manje ili vise, zbog samog poganog karaktera rata, ali su , po pravilu, nakon ratova, sto javno, sto precutno , prezreni i odbaceni od vecine naroda, u cije su se ime, navodno , borili......i cinili ta strasna zlodela.......

Ali, na Balkanu, ta pravila ne vaze........naprotiv....svako pleme slavi i dalje svoje ludake i manijake......i opet po principu, sto gnusniji zlocin, to veci nacionalni idol.........

Porazeni su , najcesce sudjeni za svoje zlocine, a zlikovci u redovima pobednika, su vremenom gurani u zapecak istorije, ne bi li, pobednici, makar naknadno, prali ruke od izroda i zlotvora, cijih su se nedela, i sami stideli............



Obrnutom proporcijom, na Balkanskoj vukoyebini, zlotvori su deset godina posle rata, i dalje heroji, a svaki glas razuma, i poziva na pomirenje se smatra slaboscu i nacionalnom izdajom.......tako tipicno za primitivne zajednice, na stepenu razvoja svesti , koji je u zaostatku bar sto godina za svetom.......

Stvarno bih voleo da sve ovo nije tačno, ali ... jeste!
 

Back
Top