seksualne igre...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
'ladno sam danas video gde prodaju seksualne igrice za kompjuter... kao, dobijes odredjeni broj poena ako pravovremenim potezima skines (do gole koze) tu neku virtuelnu osobu... jel ste igrali vi nekad takve igrice?

ja sam kupio... do sad sam stig'o samo do trece staze... skinuo sam joj kapu, rukavice i sal... znam neke fore, zato...
 
rile_laki_oblak:
'ladno sam danas video gde prodaju seksualne igrice za kompjuter... kao, dobijes odredjeni broj poena ako pravovremenim potezima skines (do gole koze) tu neku virtuelnu osobu... jel ste igrali vi nekad takve igrice?

ja sam kupio... do sad sam stig'o samo do trece staze... skinuo sam joj kapu, rukavice i sal... znam neke fore, zato...
...i kako napreduješ sa "skidanjem".... :lol:
 
rile_laki_oblak:
'ladno sam danas video gde prodaju seksualne igrice za kompjuter... kao, dobijes odredjeni broj poena ako pravovremenim potezima skines (do gole koze) tu neku virtuelnu osobu... jel ste igrali vi nekad takve igrice?

ja sam kupio... do sad sam stig'o samo do trece staze... skinuo sam joj kapu, rukavice i sal... znam neke fore, zato...


Sećam se da su nekad moje komšije na moru danima igrali poker na kompu sa Samantom Fox .... Kad god bi je skinuli napravili bi čitavo slavlje ... sva sreća, nisu je skidali često :mrgreen:
 
Derer:
Za Beogradjanke mora cheat-Tab pa ukucash:"Bunda od nerca" i odma je ko od majke rodjena.(:
aaaaaaaahahahahahaha.... ekstra... ha haha... a jel ste igrali nekad onu sto se, u 20 virtuelnih kvadrata, svi jure i pucaju? kanter strajk, tako se zove... ja sam par puta igrao onlajn... i, zavrsilo se tako sto je prvo pocelo vredjanje, a onda ubijanje ljudi iz svog tima... odma', tamo gde se kupuje to oruzje... mogu se pohvaliti da sam imao najvise negativnih ubistava... par njih je bilo totalno neaktivno... a sad... vratimo se na igre... resio sam da igram ceo vikend, da vidim ako uspem da joj skinem jaknu...
 
rile_laki_oblak:
'ladno sam danas video gde prodaju seksualne igrice za kompjuter... kao, dobijes odredjeni broj poena ako pravovremenim potezima skines (do gole koze) tu neku virtuelnu osobu... jel ste igrali vi nekad takve igrice?

ja sam kupio... do sad sam stig'o samo do trece staze... skinuo sam joj kapu, rukavice i sal... znam neke fore, zato...

kad se tako izbezobrazi nesreco nijedna??!!! :D
 
rile_laki_oblak:
aaaaaaaahahahahahaha.... ekstra... ha haha... a jel ste igrali nekad onu sto se, u 20 virtuelnih kvadrata, svi jure i pucaju? kanter strajk, tako se zove... ja sam par puta igrao onlajn... i, zavrsilo se tako sto je prvo pocelo vredjanje, a onda ubijanje ljudi iz svog tima... odma', tamo gde se kupuje to oruzje... mogu se pohvaliti da sam imao najvise negativnih ubistava... par njih je bilo totalno neaktivno... a sad... vratimo se na igre... resio sam da igram ceo vikend, da vidim ako uspem da joj skinem jaknu...
Ako je lepo zamoliš.....možda se i sama skine..... ;)
 
@Tracharo,tebi je struja drugarica je l tako?
E pa danas u dodatku Blica ima unutra ta matora baletanka shto nisam znao kako se zove a na koju mi struja lichi...isto ima crvenu kosu...samo shto je struja mnogo mladja i lepsha.
 
jeste struja je moj dobar drug
forumski
ne znam sto je nema
idem da potrazim blic da vidim

i... nedostaje mi frozen
derer je previse ...ne znam...rano mi je mnogo, ne mogu da se setim svih reci koje znam :)
 
eee pa sto pijes kad ti skodi!?
evo da vidis da sam se ozbiljno posvetila tvom problemu, vidi sta sam nasla:

mamurluk najverovatnije postaje sve gori sa godinama starosti jer funkcije organizma slabe i usporavaju se. To važi i za procese u bubrezima koji “filtriraju” alkohol.
 
trachara:
eee pa sto pijes kad ti skodi!?
evo da vidis da sam se ozbiljno posvetila tvom problemu, vidi sta sam nasla:

mamurluk najverovatnije postaje sve gori sa godinama starosti jer funkcije organizma slabe i usporavaju se. To važi i za procese u bubrezima koji “filtriraju” alkohol.
Nda... a, šta je sa mozgom :confused:
 

Back
Top