bez nato države na kosovu zbog dobrih odnosa sa srbijom

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
bez nato države na kosovu zbog dobrih odnosa sa srbijom
Politika - Pre 25 minuta

BEOGRAD - Srpski ministar policije Dragan Jočić izjavio je danas da SAD moraju da odustanu od stvaranja NATO države na Kosovu i Metohiji ako žele da imaju normalne odnose sa Srbijom.

"Ukoliko SAD imaju nameru da grade normalne odnose sa Srbijom, a trebalo bi, onda se mora odustati od opasnog eksperimenta koji je započet protivpravnim i nemilosrdnim rušenjem naše zemlje", rekao je Jočić za Tanjug.

On je ocenio da se "ne može više prikriti da je prava namera NATO-a da od Kosova napravi svoju vojnu marionetsku državu".

"Da bi se teritorija naše pokrajine uknjižila, ubaštinila ili kako god se to zove u vlasništvo NATO pakta, napravljen je Ahtisarijev plan, u kojem je jasno definisano da će NATO imati neograničenu vlast u navodno, nezavisnom Kosovu", kazao je Jočić.

On je rekao da bi "trebalo da se podsetimo da je Srbija surovo bombardovana" i da "bombardovanje Srbije dobija puno i pravo objašnjenje u Ahtisarijevom planu, odnosno u pravljenju prve NATO države".
 
Tek je sada pocelo da postaje jasnim vladi Srbije pravu namjeru SADa.
Nema govora o kakvoj Albanskoj drzavi.
Cilj Amerike je da protestantizira Albance a ne katolizira. Cilj je da Kosovari uvedu sluzbeni Engleski jezik i da nesto slicno Prvim Amerikancima, Albancima nametnu Engleski jezik.
Vec sada saznajem da se u nekim Albanskim kucama prica samo Engleski jezik.Postoje neki Albanci koji hoce da se denacionaliziraju iz Albanstva u Amerikance.
 
Abanci u Albaniji i jesu jednim dijelom katolici, dok ovi na Kosuvu su mahom Islamske vjere
Ne vijerujem da ce Amerikancima poci za rukom preobratiti muslimane

Ne razumijem zasto mislis da bi to trebala bit Nato vojna drzava?

Ili mozda, sad mi je sinilo: Amerikanci bi pod izlikom da ne moze drugacije biti mira na Kosovu doveli svoje trupe i tako sprovodili plan.

Ebiga nije mi jasno sad.
 
porin50:
Abanci u Albaniji i jesu jednim dijelom katolici, dok ovi na Kosuvu su mahom Islamske vjere
Ne vijerujem da ce Amerikancima poci za rukom preobratiti muslimane

Ne razumijem zasto mislis da bi to trebala bit Nato vojna drzava?

Ili mozda, sad mi je sinilo: Amerikanci bi pod izlikom da ne moze drugacije biti mira na Kosovu doveli svoje trupe i tako sprovodili plan.

Ebiga nije mi jasno sad.
Batina je iz Raja izašla ;)
 
porin50:
Abanci u Albaniji i jesu jednim dijelom katolici, dok ovi na Kosuvu su mahom Islamske vjere
Ne vijerujem da ce Amerikancima poci za rukom preobratiti muslimane

Ne razumijem zasto mislis da bi to trebala bit Nato vojna drzava?

Ili mozda, sad mi je sinilo: Amerikanci bi pod izlikom da ne moze drugacije biti mira na Kosovu doveli svoje trupe i tako sprovodili plan.

Ebiga nije mi jasno sad.
U Albaniji ima i dosta pravoslavnih Albanaca, verovali ili ne.
 
"Da bi se teritorija naše pokrajine uknjižila, ubaštinila ili kako god se to zove u vlasništvo NATO pakta, napravljen je Ahtisarijev plan, u kojem je jasno definisano da će NATO imati neograničenu vlast u navodno, nezavisnom Kosovu",

ja imam simpatije za Koštunicu ali nemam dovoljno jak stomak da svarim ovog Jočića.... stil ovoga što sam citirao je u najboljim manirima Gorana Matića i Ivana Markovića :roll:
 
De_Sisti:
"Da bi se teritorija naše pokrajine uknjižila, ubaštinila ili kako god se to zove u vlasništvo NATO pakta, napravljen je Ahtisarijev plan, u kojem je jasno definisano da će NATO imati neograničenu vlast u navodno, nezavisnom Kosovu",

ja imam simpatije za Koštunicu ali nemam dovoljno jak stomak da svarim ovog Jočića.... stil ovoga što sam citirao je u najboljim manirima Gorana Matića i Ivana Markovića :roll:
Zasto?On je samo ponovio ono sto su pre njega izdeklamovali Loncar, Kostuninja i ostali :p
 
decimus:
Ma ko sta pita trafikanta o tome kakvi ce biti odnosi NATO i Srbije. Sigurno ce Amerika sada odustati od nezavisnosti Kosova, kada bude videla ovu Jocicevu poruku. Jos jedna u nizu stranackih promocija na racun ovog za nas vrlo mucnog i teskog problema.


ma ima da se smrznu od straha.... ponudiće nam čak i deo albanije kao nadoknadu za uvredu :roll:
 
Жалосно је и срамно то што су Срби допустили да НАТО зликовци уђу на територију Србије и да нам они одређују шта и како да радимо на нашој земљи.

Ако Бог да, ускоро ће Срби уз помоћ браће Руса отерати са Косова НАТО зликовце, па затим сузбити шиптарске терористе и завести ред на Косову.

На жалост, још много има Срба који су заслепљени западном пропагандом и који мисле да им смрдљива, безумна, помрачена и болесна Европа може донети нешто добро.

Будућност Србије није у Европи ни у ЕУ. Европа је зло и ЕУ је зло. Будућност Србије је на истоку, у савезу са братском Русијом.
 
Теодул:
Жалосно је и срамно то што су Срби допустили да НАТО зликовци уђу на територију Србије и да нам они одређују шта и како да радимо на нашој земљи.

Ако Бог да, ускоро ће Срби уз помоћ браће Руса отерати са Косова НАТО зликовце, па затим сузбити шиптарске терористе и завести ред на Косову.

На жалост, још много има Срба који су заслепљени западном пропагандом и који мисле да им смрдљива, безумна, помрачена и болесна Европа може донети нешто добро.

Будућност Србије није у Европи ни у ЕУ. Европа је зло и ЕУ је зло. Будућност Србије је на истоку, у савезу са братском Русијом.

Na spisku lepih želja zaboravio si MIR U SVETU!
 

Back
Top