Da li vam je zanimljivo....

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
da citate vas horoskop,proricanja,gatanja u solji kafe........da li vam je interesantno da postavljate pitanja vracarama(ne pravim,fortune teller),i da li nekada poslusate horoskop ili gatate na razne nacine.....mislim da svako zeli da zna sta ga ceka u buducnosti,i ja ponekad volim da procitam horoskop,da mi drugarica gata,ali ne verujem uvek u to,to je ipak cista zabava......Sta vi mislite? :wink: :wink: :wink:
 
aha... ali ne verujem uopste sve to... mada ponekad kao zabava je u redu... posebno tarot ili te soljice za kafu... ako je drustvo pravo, to bas ume da bude zabavno...a horoskop odslusam ponekad, ali ili je previse opste ili skroz promase... danas sam cula nesto kao "Dajete savete osobama koje ih ne slusaju"(Ko zna?Mozda su ova put i u pravu)... :lol:
Jedino,sto se tice onih opstih crta znakova u horoskopu (/me je Blizanac), tu su me pogodili :shock: ... ali verovatno je i to slucajnost
 
Marinica:
uvek pricam da ne verujem u horoskope i te fore,ali imam i ja obicaj da procitam na tv-u i sl.Sto se tice vracara mislim da je to za iskompleksirane osobe ili naivne.Ne vredjam,sorry :D
Pa ja ne verujem u to sto vracare kazu,to je cisto radi zabave,jer ponekad stvarno lupetaju,sa onim:udaces se za momka sa zelenim ocima i imaces 4 dece(to je neka rekla mojoj drugarici) :shock: Ali jedino mi pogadja natalna karta,sve moje osobine itd. sam izracunala nan netu,doduse moze to moj tata da uradi,ali necu da cekam.
 
milicaanchy:
da citate vas horoskop,proricanja,gatanja u solji kafe........da li vam je interesantno da postavljate pitanja vracarama(ne pravim,fortune teller),i da li nekada poslusate horoskop ili gatate na razne nacine.....mislim da svako zeli da zna sta ga ceka u buducnosti,i ja ponekad volim da procitam horoskop,da mi drugarica gata,ali ne verujem uvek u to,to je ipak cista zabava......Sta vi mislite? :wink: :wink: :wink:

Da,volim da gatam u solju kafe,karte i tacno je to za opste odlike horoskopskog znaka,ali ovi horoskopi na tv-u,u novinama, nedeljni,mjesecni,dnevni,ljubavni itd su sve same gluposti.Npr uvjek odgledam onaj na tv jer je ispred serije...isti tekst vrte non-stop samo danas raku sutra biku itd......a jos nisam imala priliku da mi urade natalni horoskop.
 
ja stalno citam horoskop i obozavam kad mi neko gleda u solju,karte i sve to jer mi je zanimljivo da cujem sta ce satro da mi se desi ali sve odma zaboravim jer se ni ne trudim da zapamtim i ne verujem u to (narocito kad mi drugarica gleda u solju a sve zan sta treba da kaze)
 
ma to je cisto sranje...imam drugaricu koja nista drugo i neradi samo gata i sl...totalno devjcca ispranog mozga
kako neka tamo zvezda, ili karte moze ima efekta na mene i moju buducnost...
MOJU buducnost gradim samo JA i niko drugi...sudbina je cisto sranje...oduzima u stvari coveku pravo na slobodnu volju
 
Ernesto_Che:
ma to je cisto *...imam drugaricu koja nista drugo i neradi samo gata i sl...totalno devjcca ispranog mozga
kako neka tamo zvezda, ili karte moze ima efekta na mene i moju buducnost...
MOJU buducnost gradim samo JA i niko drugi...sudbina je cisto *...oduzima u stvari coveku pravo na slobodnu volju
Ja tebe volim.. :D
 
naravno da ne bi zelela...zamisli da znas svoju sudbinu od rodjenja pa do zadnjeg casa, do smrti... zar se ne bi u jednom trenutku osetila ipak malo vezanom...da zelis da vristis i da pobegnes...uh!
ili zamisli da mi karte proreknu da cu umreti za nedelju dana. onda bi tih zadnjih nedelju dana provela u tuznom iscekivanju, u strepnji, u osudjenosti na nezibezno...zar ne bi bilo bolje da me smrt strefi iznenada?
proricanje sudbine je cisti shit, i ako verujes i ako ne
 
srebro:
Ernesto_Che:
ma to je cisto *...imam drugaricu koja nista drugo i neradi samo gata i sl...totalno devjcca ispranog mozga
kako neka tamo zvezda, ili karte moze ima efekta na mene i moju buducnost...
MOJU buducnost gradim samo JA i niko drugi...sudbina je cisto *...oduzima u stvari coveku pravo na slobodnu volju
Ja tebe volim.. :D
volim i ja tebe... 8)
 
Verujem u ono sto mi kaze natalna karta, jer mi se vec desetak stvari desilo za koje je astrolog iz moje natalne karte rekao mojoj mami da ce se desiti. U novinama uvek prvo procitam horoskop, ali ne verujem toliko u dnevne ili mesecne. I nisam od onih koji procitaju *cuvajte se u saobracaju* pa zbog toga ne izlaze ceo dan iz kuce.
 
mili-kako vec, ne bi da ti pogresno spelujem ime pa da se uvredis...
zasto mislis da si treba da odgovoris za sve njih...ja nisam rekla, mozda to tebi i jeste samo zabava, i nisam ni mislila ni rekla da si ti ili b ilo ko drugi majmun-i, al mi se cini da ima relativno veci broj ljudi koji u to veruje nego i u mojim najgorim snovima
 
iskreno da vam kazem ja mislim da je gatanje glupost i nervira me sto kad me ortakinja zove da dodjem kod nje moram da slusam njeno kenjanje kako nesto vidi u solji a ja samo vidim da je kafa popiVena i da tu solju treba oprati :D mada volim da cujem dnevni horoskop kad se vrti na tv-u ali nikad mi ne pogode nesto
a one dnevne horoskope mogu i ja da izmisljam, idu po semi pa ****** sada je epidemija gripa ajde da napisemo za jedno tri znaka u oblasti zdravlje da se paze gripa i onda ovi sto citaju se prehlade ili su vec prehladjeni i onda su u fazonu ****** kako su znali 8)
 
evo ga opet...
oce li mi neko ob jasniti kako neko moze da veruje u nesto sto ga zatvara i ogranicava(da batalimo pitanje:kakve veze raspored zvezda ima samnom i MOJIM zivotom...i zasto bi za sve ljude koliko ih ima mog znaka, vazila ista jebena sudbina, kad tako nesto i nepostoji, dodjavola!)
i jako me nerviraju ljudi koji misle da odma mogu da pogode koji je covek znak...kao on mora da se ponasa tako...eto sta biste rekli, vi koji se "razumete" koji sam ja jebeni znak...mislim covece, kakva glupost...
 

Back
Top