Србији би требало забранити улазак у ЕУ

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
Ми смо стока примитивна... хеботе, дошли ми у госте несрби из Западне Европе и Аустралије на летњи одмор да се одморе у Србији...кад оно сваку вече сељаци, комшије, уместо да баце смеће у канту (које одвозе понедељком смећари из градске чистоће), они пале испред куће пластичне флаше и гуме. Ноћу прозори отворени, смрад и врућине неподношљиве. А као "шлаг на торти" у комшилуку се већ неколико дана ноћу уопште не гаси музика, раде ноћу када лупају некаквим лимовима а дању спавају. Радим као коњ по цео дан од 7 до 17 и дођем после посла уморан и ноћу не могу да спавам јер треште лимови и присиљен сам да слушам пинкову гранд продукцију преко радио таласа. Замолим комшије да смање музику и да не пале смеће, а они одговарају: ма јок. Зовнем полицију, они их опомену и после више ни не долазе.
Срамота ме гостију који су веома културни и финих манира.... не треба нама Карла де Понте и CNN да кажу како смо ми "примитиван народ"...(извините на наводницима), ми сами својим понашањем и примитивизмом показујемо КАКВИ СМО!

Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година. Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција. Мајмун остаје мајмун!

Ако лепа реч или надлежни органи не реше маратонске, вишегодишње зајебанције. Заденућу код опасача две три кашикаре па нек све оде у пичку материну, и ја и они.

у потпису: бесно буре барута којем фитиљ догорева
дрињача

шшшшшшшшш................БУМММММММММММММ :-(((
 
drinjaca:
1)Ми смо стока примитивна...
2)Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година.
3)Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција.
4)Мајмун остаје мајмун!



hteo sam da prokomentarisem veci deo teksta ali sam odustao jer bi to bilo tracenje vremena.... dovoljno je bilo izdvojiti ove cetiri recenice koje vise govore o samom autoru nego o onima koje kritikuje....

1) a ti si prvi na celu stoke
2) govori u svoje ime
3) no comment (meni preci nisu bili majmuni, a nece biti ni potomci)
4) sta cekas? penji se na drvo!!!
 
drinjaca:
Ми смо стока примитивна... хеботе, дошли ми у госте несрби из Западне Европе и Аустралије на летњи одмор да се одморе у Србији...кад оно сваку вече сељаци, комшије, уместо да баце смеће у канту (које одвозе понедељком смећари из градске чистоће), они пале испред куће пластичне флаше и гуме. Ноћу прозори отворени, смрад и врућине неподношљиве. А као "шлаг на торти" у комшилуку се већ неколико дана ноћу уопште не гаси музика, раде ноћу када лупају некаквим лимовима а дању спавају. Радим као коњ по цео дан од 7 до 17 и дођем после посла уморан и ноћу не могу да спавам јер треште лимови и присиљен сам да слушам пинкову гранд продукцију преко радио таласа. Замолим комшије да смање музику и да не пале смеће, а они одговарају: ма јок. Зовнем полицију, они их опомену и после више ни не долазе.
Срамота ме гостију који су веома културни и финих манира.... не треба нама Карла де Понте и CNN да кажу како смо ми "примитиван народ"...(извините на наводницима), ми сами својим понашањем и примитивизмом показујемо КАКВИ СМО!

Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година. Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција. Мајмун остаје мајмун!

Ако лепа реч или надлежни органи не реше маратонске, вишегодишње зајебанције. Заденућу код опасача две три кашикаре па нек све оде у пичку материну, и ја и они.

у потпису: бесно буре барута којем фитиљ догорева
дрињача

шшшшшшшшш................БУМММММММММММММ :-(((
Nazalost, medju nasim gastosima ima i onih koji u Srbiji nisu zavrsili ni dva razreda osnovne :roll: a tamo se obogatili Bog-te-pita Kako......Tamo ih za primitivizam kazne a ovde je siroka demokratija, citaj niko ne postuje propise :roll:....
Sto se stranaca tice, oni su cesto samo vrlo ljubazni pa nece mnogo da nas kritikuju ili to cine u uvijenoj formi.....Taj rad nocu je posebna prica, ima samo govori kakvih sirovina ima.....
 
Obersturmfuehrer:
pljuvanje?
neko ko pali gume, busi betone i pusta grand (pa jos u vreme kucnog reda i odmora) je seljacina, neandertalac i primitivac..a takvih ima koliko hoces....
ako si se ti nasao u toj prici, izvini, ali stvari tako stoje...


ne moras te fore sa vredjanjem... nisam ja mentol pa da radim takve stvari... ali samo obrati pažnju na ton i količinu uvreda koje pokretač teme sipa po celom narodu zbog gluposti pojedinih idiota??!!!
 
drinjaca:
1)Ми смо стока примитивна...
2)Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година.
3)Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција.
4)Мајмун остаје мајмун!



hteo sam da prokomentarisem veci deo teksta ali sam odustao jer bi to bilo tracenje vremena.... dovoljno je bilo izdvojiti ove cetiri recenice koje vise govore o samom autoru nego o onima koje kritikuje....

1) a ti si prvi na celu stoke
2) govori u svoje ime
3) no comment (meni preci nisu bili majmuni, a nece biti ni potomci)
4) sta cekas? penji se na drvo!!!
 
De_Sisti:
ne moras te fore sa vredjanjem... nisam ja mentol pa da radim takve stvari... ali samo obrati pažnju na ton i količinu uvreda koje pokretač teme sipa po celom narodu zbog gluposti pojedinih idiota??!!!

nisu to fore, dosta ljudi smatra tako nesto za najnormalniju stvar...zato sam i rekao "izvini" ako si se nasao u tome...
 
goxy:
Nazalost, medju tim gastosima ima i onih koji u Srbiji nisu zavrsili ni dva razreda osnovne :roll: a tamo se obogatili Bog-te-pita Kako......Tamo ih za primitivizam kazne a ovde je siroka demokratija, citaj niko ne postuje propise :roll:

samo mi reci gde se u uvodnom postu pominju gastarbajteri? :D

inače mislim da nema gastarbajtera, pola družine iz granda (i to ona gora od gore) bi ostala bez Hleba nasušnoga
 
Obersturmfuehrer:
nisu to fore, dosta ljudi smatra tako nesto za najnormalniju stvar...zato sam i rekao "izvini" ako si se nasao u tome...

idemo ponovo: obrati pažnju na ton i količinu uvreda koje pokretač teme sipa po celom narodu zbog gluposti pojedinih idiota??!!!
na primer:
1)Ми смо стока примитивна...
2)Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година.
3)Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција.
4)Мајмун остаје мајмун!
 
Obersturmfuehrer:
he da...
ali razumem ga...ispizd je to...i ja povremeno isto mislim kada se osecam da zivim kao na gradilistu umesto u gradu....

e pa ja ne mogu da razumem takav ispizd... zbog debila koji pale gume:
- cela zemlja da nikad ne udje u EU?
- svi postaju i ostaju majmuni
- svi su stoka

i da.... bas je toliko ispizdeo da je morao da dodje na Krstu i da nam otvori svoju dusu :roll:
 
drinjaca:
Ми смо стока примитивна...

Не, то су твоји гости и ти.

drinjaca:
Срамота ме гостију који су веома културни и финих манира.... не треба нама Карла де Понте и CNN да кажу како смо ми "примитиван народ"...(извините на наводницима), ми сами својим понашањем и примитивизмом показујемо КАКВИ СМО!

Како су "цивилизовани" западњаци, бомбе бацају на Српска породилишта, сечу Српске главе, помажу усташама, доводили су муџахедине да секу Српске главе Србима по Босни, помажу шиптарима да убијају Српску децу, Српске момке и девојке, Српске старце, помажу шиптарима да отимају Српско свето Косово. Превазишли су Хитлера по зверствима.

drinjaca:
Европо, не дај Србији у своје наручје бар 500 година. Нама не би помогла ни Дарвинова еволуција. Мајмун остаје мајмун!

Битанге остају битанге. Протерати из Србије све битанге који поштују крволочно антисрпски запад.

drinjaca:
Ако лепа реч или надлежни органи не реше маратонске, вишегодишње зајебанције. Заденућу код опасача две три кашикаре па нек све оде у пичку материну, и ја и они.

Ако атентат на Србе урадите, истребљени ћете бити. Па ако ти је стало до тога да ти се семе затре, изволте. Срби ће опстати, битанге ће се затрети.
 

Back
Top