gljivice

G

gljivice

Gost
sta je najbolje,odnosno koja mast/krem za gnjivice koje su obuhvatile ceo nokat na nozi, veliki naravno?
Znam da se dugo leci, ali koja je mast najbolja, mrzi me da idem kod lekara ponovo?
 
Draga dr,vec nekoliko noci imam na levoj ruci i nozi promene koje traju oko dva sata,nocu kad legnem da spavam.Prvo osetim jak svrab,crvenilo i pojavi se hrapav crven krug.Kad prodje svrab ostane tamnnija fleka.Imam 47 g.veoma sam nervozna,koristim lexilijum i sredstva protiv bolova/diklofenak i brufen/. Malo spavam.Nemogu da se pomirim sa smrcu majke.Hvala
 
gljivice:
sta je najbolje,odnosno koja mast/krem za gnjivice koje su obuhvatile ceo nokat na nozi, veliki naravno?
Znam da se dugo leci, ali koja je mast najbolja, mrzi me da idem kod lekara ponovo?
E bas mi je zao sto te mrzi da ides kod doktora ali moraces.Gljivice se jako tesko lece,nekada je potrebna i malo agresivnija terapija,a pri tome gljivice znaju i da se prosire.Tako da se ne bi napamet lecio,pravac kod dermatologa na pregled,tacnu dijagnozu i terapiju.
 
VVesna:
Draga dr,vec nekoliko noci imam na levoj ruci i nozi promene koje traju oko dva sata,nocu kad legnem da spavam.Prvo osetim jak svrab,crvenilo i pojavi se hrapav crven krug.Kad prodje svrab ostane tamnnija fleka.Imam 47 g.veoma sam nervozna,koristim lexilijum i sredstva protiv bolova/diklofenak i brufen/. Malo spavam.Nemogu da se pomirim sa smrcu majke.Hvala
Ja bih zaista volela da vam mogu reci sta je u pitanju ali blage ideje nemam.
Da li se to pojavljuje samo nocu,za koliko se povuce,da li se povuce spontano ili koristite nesto...stvarno ne znam, ako se javi dermatolog,mozda vam moze dati neki konkreniji savet i objasnjenje,ja ne bih da lupam,stvarno ne znam,zao mi je.
 
poštovani goste,

naša firma uvozi kremu Lamisil 1% (by Novartis) koju bar ovde propagiraju kao jedini lek koji unštava tj leči gljivice, za sve ostale kažu da samo ublažavaju i sprečavaju daljne razvijanje istih... mislim da je možeš nači i u Bg preko našeg predsatvništva (Medis Group)... valjda postoji i u sprayu... isti je namenjen za obuču...

nadam se da če ti ova informacija pomoči

pozdrav
 
pomoc!!!!! ljudi nije mi do sale....a ta mast sto blondi prica.....zar je nema u Beogradu, i ako je ima pod kojim nazivom da je trazim!
 
gljivice:
pomoc!!!!! ljudi nije mi do sale....a ta mast sto blondi prica.....zar je nema u Beogradu, i ako je ima pod kojim nazivom da je trazim!
pa jel ti čitaš?

raspitaj se u Medis Group (YBC B. Mihaila Pupina 10d/1... tel: 311 2650)

naziv: Lamisil 1% (krema i spray)
 

Back
Top