za zene posle 30 i neke

to je eufemizam od "uopste ispratiti" hahaha

elem, rec je o tome da pamtim dane kad mi je bio non stop up, ali tad sam bio tinejdzer, vremenom potentnost opada.... a kod zena se desava suprotno, navodno...
pa me interesuje da li forumasice imaju iskustvo slicno mom, samo pozitivno...
 
Imam 29 godina... udala sam se sa 20... pre udaje bas i nisam stigla da istrazim bas puno svoj seksualni nagon jer sam se bavila naukom... hehehe... sad se tek bavim istrazivanjima... :lol: :lol: :lol:

Pa... da. Jaci je... bolje poznajem svoje telo... kad sam pre citala o tome da mozemo da dozovemo i izazivamo orgazam mislima dok traje sexualni cin... bilo mi je :roll: A sad mi je :-D :-D

Meni je s godinama bilo lakse i bolje u sexu... a apetit mi je isti... ono kako - kad... nisam neka nezajazljiva... a nisam ni neka koja moze bez sexa duuugo.... znaci prosek... neka sam normala... volim sex... :-D
 
Ne znam da li je apetit zene od 34 godine tesko pratiti... tako se prica... zavisi koliko je ona imala muskaraca u zivotu... kakvi su bili... kakva je ona... sta ocekuje... ako je probala sve, normalno da ce je teze biti zadovoljiti...
 
...kad sam imao 22 bio sa jednom od 35 ....gadno je bila zeljna sex-a........bilo je ok........a najacha stvar posle sex-a ja lezim u njenom krevetu a ona mi donosi neshto da pojedem ,valjda da bi me okrepila ..........he he simpa godinice ..
 
Mislim da se ta barijera polako gubi. Ume i klinka od 17, 18 godina da bude u rangu zene od 30 i neke i po iskustvu i po znanju da zadovolji sebe i drugog. Mnogo je sve brze a i tome doprinosi sva moguca multimedija koja do pre 15ak godina nije bila uopshte ili je bila vrlo malo prisutna. Sad imas edukativne sadrzaje tog tipa na kablovskoj televiziji po 24 sata dnevno, imash internet sa svim svojim sadrzajima, ukljuchujuci i ove forume, imash moblne telefone sa kamerama gde se perverzije prenose bluetoothom za vreme chasova u shkoli, itd.
 
.....ma nije samo sex u pitanju onaj ogoleli ,nego mislim da kad predju 30 nekako postanu svesnije sebe ,prestaju one frustracije jel sam k.urva ako odma dam ,i tako to .......mislim vishe se opuste i prepuste osnovnim nagonima a vishe paznje pridaju tehnici nego fizici ............ma ove klinke sve rade to je istina ali je to nekako usiljeno nije opushteno ....................kao kad neko svira klavir,svi nauche note ali se vremeno tek stiche osecaj za pauze,ritam....................
 

Back
Top