***HOTKNIFE***

Cisto sumljam da ovi koji su u fazonu-pesma sranje i to...da slushaju ili uopshte da su se naslushali rap-a...Teshko je kad pocinjesh da rap-ujesh,a josh teze kad ti se desi tako neshto s devojkom...Osecam prichu matori ! I meni je totalno ok ! :)
 
Nije Rock Sranje nije Metal sranje a rap nije sranje u fulu...sranje su oni komercijalni kloshari koji se qrche na spotovima sa devojkama i kolima...a carevi su likovi kao Marcelo ili Ajs...
 
Patetično, ponavljajuće, plagijatorski... fali ti dosta kreativnosti... uradi nešto svoje umesto što kopiraš stvar koje prolaze... i da... još uvek nisam ni preslušao... al imam osećaj da će mi komentar ostati isti.
 
wow... ovo čak i dobro zvuči... sve dok repovanje nije počelo... muzika je mnogo bolja od standardne... sve ostalo je kao očekivano :P vuče ka komercijali... ali je tekst jednostavno... pfff povrsan, nabacan... previse metafora ******... ko će živ sve to da popamti :P u ss baci se na to da ljudima radiš muziku... a repovanje ostavi drugima ;)
 
Matori..postavio sam ti iskren comentar..Inache podsecash me na Tanovca kad e pocinjao :) ...Zanimljiv trip totalno,mozda bi valjalo da se iskombinujesh s njim ako hocesh da radish ! POoZz iz Pozege ! 031 stR8-up KroN .. E,da okacio sam i ja ovde neke pesme,pokupi one koje nemash i baci koment ! Sve najbolje ! :)
 
hotknife:
Hvala! To mi jeste prva pesma... Posto sam tek skoro poceo da se bavim hopom, trebalo bi do godine da zavrsim home production album... Posle ce valjda biti nesto vise od kucne produkcije...


Onda je za svaku pohvalu. Bas si ono odradio produkciju i dobro si odradio flow (za prvi put). Sada text ne mogu da kazem da li je dobar ili los jer za to nisam strucnjak. Kritike za to ostavljam Thruo-u. Inace moj prvi i drugi put nisu ni priblizno ovom tvom, al bice valjda bolje :lol:

@papaja daj care ko ti drma kavez, koji ti je? Bio si ti predugo na grani.
 

Back
Top