Sam u stanu......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja tako kad su me ostavljali samu na gajbi...to bre bilo pre 100 godina!...
ja ti tako spiskam prvi dan sve pare sto mi ostave
i onda gladujem dok se oni ne vrate
jedem po kucama
ali sam zato uvek imala nove patike kad odu! :D
 
mogu vam reci da je to pravi problem... ja se ni posle toliko godina nisam navik'o... al' sam zato uspeo da unapredim svoje kulinarske sposobnosti... umem da spremim fino, kad 'ocu... kad ne, zivela supica iz kesice... jedino sto me mrzi da kuvam kupus... mada pasulj moze uvek... hm... kad smo vec kod toga... stvarno bi' danas mog'o da napravim pasulj... al' necu sa mesom... napravicu ga sa suvom paprikom - resajkom... da bude ekstra... jedem previse mesa ionako...
 
rile_laki_oblak:
mogu vam reci da je to pravi problem... ja se ni posle toliko godina nisam navik'o... al' sam zato uspeo da unapredim svoje kulinarske sposobnosti... umem da spremim fino, kad 'ocu... kad ne, zivela supica iz kesice... jedino sto me mrzi da kuvam kupus... mada pasulj moze uvek... hm... kad smo vec kod toga... stvarno bi' danas mog'o da napravim pasulj... al' necu sa mesom... napravicu ga sa suvom paprikom - resajkom... da bude ekstra... jedem previse mesa ionako...
Ma daj, prestani više!!!! Ti hoćeš da nam svima ovde srce rikne.... Eto fin, lep, sa zlatnim zubom, još i pasulj da kuva, ume....ima da bude stampedo potencijalnih udavača na tebe.... :lol: Beži Rile....dok još možeš.....
 
joj... lovacke snicle... jel to one na belom vinu sto se kuvaju? sto bude najbolji sos na svetu? obozavam ih... pa jos kad se krompir i sargarepa skuvaju i dobiju malo smeka od tog sosa... joj... znaci... kako bi' sad zaseo i odradio jedan takav rucak... pa jos ako je i taze hleb... i ako ima neke salate dobre... ovo je, sto se kaze, snila baba sta je rada... umesto toga, pojescu jedan smoki... ali onaj iz prilepa... nije ni to lose...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top