Koprivnjaca

solanges

Početnik
Poruka
2
Da li mi neko moze pomoci savetom u vezi koprivnjace. Dete mi ima 5.5 godina i dobila je koprivnjacu ili kako kazu lekari urtikarije. Evo vec cetvrti dan i stalno se javljaju a rekli mi da ne mora vise da drzi dijetu i da ce sama od sebe nestati ali kada? Veceras se desilo nesto cudno - igrali smo karte i ona se iznervirala i u roku od 5 minuta se celo telo osulo spojenim flekama. Ako neko ima slicna iskustva sa ovom vrstom koznih tegoba molim vas da mi pomogne!
 
Znam terapiju jer sam na specijalizaciji iz dermatovenerologije,ali ovde ne sme da se pise,idite u Klinicki centar ili vec odakle ste se...bez pregleda mala je vajda...srecno...
 
Мени блиској особи сваке године у априлу тело се обаспе копривњачом. Прошле године је била код многих специјалиста од Земуна до Беж. Косе.. Пила је лекове који су само мало ублажили тегобе. Потом је отишла неколико месеци у иностранство и чим је изашла у сред лета из Србије копривњача је нестала ко руком однесена. Шта то у априлу активира алергије по телу? Данас попила Прессинг на своју руку и доста помогло али претпостављам ујутро опет иста прича.. Најгоре што избије на усне, а чули смо не дај Боже да захвати грло може бити опасно по живот.
 
Da li mi neko moze pomoci savetom u vezi koprivnjace. Dete mi ima 5.5 godina i dobila je koprivnjacu ili kako kazu lekari urtikarije. Evo vec cetvrti dan i stalno se javljaju a rekli mi da ne mora vise da drzi dijetu i da ce sama od sebe nestati ali kada? Veceras se desilo nesto cudno - igrali smo karte i ona se iznervirala i u roku od 5 minuta se celo telo osulo spojenim flekama. Ako neko ima slicna iskustva sa ovom vrstom koznih tegoba molim vas da mi pomogne!

Dijete sie iznerviralo .....
 

Back
Top