island...

Vesela, banovace te Rasta zbog citiranja :lol: ... sto ne popricas s njim na pp? :confused: I otkljucace ti temu verovatno... :wink:
Izvinite se jedno drugom, mir, mir, niko nije kriv, ava, ava, niko nije krava i tako to... :-D
 
A shta mi ovde uopshte smemo da radimo? :)

Zashto ja da mu se izvinjavam, mislim, pa nisam ja njemu sabotirala temu. No dobro, ne ljutim se ja, samo bih volela da on shvati da je preterao, imacu ja josh materijala za nove i bolje teme .. chek` da se zveknem sa zigolom :)
 
Ne kazem ja da ti treba da se izvinjavas ili da on treba... samo kazem da bih ja popricala s njim... meni deluje kao da ste vi nesto zakaceni od ranije...

Ja bih mu rekla OK, Rasto, 'ajde reci dokle mi je lanac... sta smem a sta ne smem... i onda bi mu krv pila u okviru zadatih granica... hahaha... shalim se ja... :lol:

Razuman je on... i ti... bolje na pp... ovako javno ce te se jos vise zakaciti, kad uletimo mi da podgrevamo sukob i tako... znas vec kako to ide... :wink:
 
samo kazem da bih ja popricala s njim... meni deluje kao da ste vi nesto zakaceni od ranije...

Ja se sa njim nikad nisam kachila .. dok je on mene par puta prozivao u nekim replikama. Shto se mene tiche mi nismo zakacheni :)

Inache, predugo sam na forumima da bih se nadala da ce mi moderator otkljuchavati temu kad jednom zamandali .. poznajem taj soj ljudi, virtualno autoritativni, virtualno beskompromisni :) I zato nishta od njih i ne trazim .. jer je to unapred izgubljena stvar.
 

Back
Top