Cacani jeste li bili u Guci......

nikolo_paganini*

Ističe se
Banovan
Poruka
2.031
Da li ste bili ove godine u Guci?Bilo je dosta Cacana pa mozda je bio i neko od forumasa.
Ako ima Dragacevaca interesuje me sta oni misle o ovogodisnjem saboru?
Meni je ovo bila deveta godina u Guci u kampu i moje vidjenje stvari je da sabor tj. da je organizacija svake godine sve losija i losija a da je ljudi sve manje i manje.
Nekada je se za vikend iz Cacka za Gucu putovalo po nekoliko sati a ove godine za manje od sat??
Prica se o preko pola miliona ljudi???da li je to realno?
46 godina je truba svirala u porti a ove godine NE,bruka i sramota.
Komunisticka vlast nije uspela da ********sabor ali ce ovi novi bogme da joj doju glave??
Da li sam u pravu ili sam nesto umislio?Interesuje me misljenje sto vise ljudi.Ljudi sa kojima sam bio u kontaktu dele misljenje samnom i mi planiramo da osnujemo grupu gradjana tj. udruzenje za zastitu izvornosti i autenticnosti sabora trubaca u Guci jer smatramo da ovi danasnji oragnizatori zarad licne koristi ruse sabor!!!

I jos nesto.Vi koji ste bili videli ste sve one francuze i evropejce u Guci.Nasi cigani su za njih gospoda.E ako je to Evropa ja u nju necu!!!!
 
zex1:
Ja sam bio ukupno dva puta . Ove godine nisam i ne planiram da idem . Lepa je to manifestacija, ali ne i za mene.

nisam bio ama ni jednom.
suviše pijanih pajzana, a cene astonomske.
lepo kažu: "svakog čuda čet'ri dana dosta".
zasitili se naši, još par truba pa će da se zasite i stranci.
videćemo onda ko će da dolazi na trubu.
 

Back
Top