prinudjena sam....

aaa, pa novalsta stvarno, sto se nisi odmah izjasnila kao prskalica
ja nikako da u'vatim o cemu se radi
trebalo je da kazes dobar dan ovde prskalica
e onda bi meni sve bilo jasno
 
NovaIsta:
hihihihi, e jesi lud :lol:
to mi je rekao i neuropsihijatar,sa sve hihihi-jem

btw sad se setih one price o famoznom "ludackom uverenju" :lol:
mis'im ta prica je prolazila dok smo bili deca,ono...kao "brate ovaj ima "ludacko uverenje",moze da ubije nekog,a da ne odgovara" :lol:
hahahaaa koja glupost,pa ne da ce da odgovara,nego ce da lezi u jebenom cz-u u ludnici i nikad ga nece pustiti,za ono tamo je obican mardelj raj
ali samo zamisljam papir na kom pise LUDACKO UVERENJE aaaaahahaaa :lol:
 
MASTERMIND:
to mi je rekao i neuropsihijatar

btw sad se setih one price o famoznom "ludackom uverenju" :lol:
mis'im ta prica je prolazila dok smo bili deca,ono...kao "brate ovaj ima "ludacko uverenje",moze da ubije nekog,a da ne odgovara" :lol:
hahahaaa koja glupost,pa ne da ce da odgovara,nego ce da lezi u jebenom cz-u u ludnici i nikad ga nece pustiti,za ono tamo je obican mardelj raj
ali samo zamisljam papir na kom pise LUDACKO UVERENJE aaaaahahaaa :lol:

pogresan forum, mozda....? :shock:
 
kojote:
Vidi ih, dušice drage, kako su mi one pametne! Uvek kada naiđem na ovakvu i sl. mudroliju, iznova počnem sebe da ubeđujem kako ženama mozak i nije baš najslabija tačka... Ali je ipak tačka. :)

sreco, to sto je nama samo tacka, u tvojoj velikoj tintari je odjek neostvarenog u univerzumu. crna rupa, iliti nista, kako se to nepostojece, sasvim ispravno, naziva.
 
Crna rupa predstavlja ogromnu, nenormalnu količinu energije na neverovatno malom prostoru, srećo... Nastavi da se razgolićuješ, ulepšavaš i prikazuješ u što boljem svetlu, možda je i Kojotu čulo vida razvijenije od mozga?
 
senoviti:

Nije Deka!
Deka je seljak čovek, on to radi na Kalemegdanu, uhvati se za drvo a pogled mu se
gubi u daljini.... naučio je već sve penzionere...

E bre žene, pa felacio je totalni smor, kad bi ste samo znale...to je nama zzzzz!
:idea: je prava stvar!
Više cenim ako zna da skuva nešto kvalitetno nego da puši po ceo dan.
Posle mi hrana smrdi na duvan i ostanem em gladan em nedojeban.
 
kojote:
Crna rupa predstavlja ogromnu, nenormalnu količinu energije na neverovatno malom prostoru, srećo... Nastavi da se razgolićuješ, ulepšavaš i prikazuješ u što boljem svetlu, možda je i Kojotu čulo vida razvijenije od mozga?

tebi je svako culo zakrzljalo, sem cula tuposti. a ono ti je neizmerno i neiscrpno. a i zabavno za siroki auditorijum, moram to da priznam :D
 

Back
Top