nesto sam primetio
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: nesto sam primetio

Primećen član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nesto sam primetio

Poslednjih par kres kombinacja za koje sam cuo a i sve predhodne nesto se provlaci u svima. NOVAC. Decko punisa pun ko brod. Naravno ova se sa njim kara sto je faca i smeker a ne sto ima pare. Pa cekaj malo kako to da uvek ispadne da su bas momci punise (obicno ih pune tate da se ne lazemo sa 25 malo ko zaradjuje gomilu love) face i smekeri. Sta to cini njihov smek ako nije lova u pitanju. Neki obican momak ne zna da bude duhovit? zavodljiv? i slicno?

I svaka ce da vam slozi pricu kako nije do para nego do njegovog smeka.

A meni je naprosto neverovatno da i obicni momci ne mogu da imaju taj smek koji nije vezan za pare.

Aktivan član Iivija (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nesto sam primetio

prva na temi!

Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

....da ti skrenem pazhnju da greshish... evo sad cju i da prochitam... ozbiljno

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Opet nema "dobrica"...ni "na leb da ga mazesh".

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

shta da ti kazhem aco...? muzi cjaleta ili se prijavi na omladinsq.... u suprotnom nema selameta

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

pa dobro sad.. premazali smo mi njega do sad preko sita i resheta.... sad se fura na regular-fazon....

Zainteresovan član Vuk_Novobeogradski (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Luciferko
    Poslednjih par kres kombinacja za koje sam cuo a i sve predhodne nesto se provlaci u svima. NOVAC. Decko punisa pun ko brod. Naravno ova se sa njim kara sto je faca i smeker a ne sto ima pare. Pa cekaj malo kako to da uvek ispadne da su bas momci punise (obicno ih pune tate da se ne lazemo sa 25 malo ko zaradjuje gomilu love) face i smekeri. Sta to cini njihov smek ako nije lova u pitanju. Neki obican momak ne zna da bude duhovit? zavodljiv? i slicno?

A meni je naprosto neverovatno da i obicni momci ne mogu da imaju taj smek koji nije vezan za pare.
    moras da ih tretirash kao stoku...probaj to..mislim da ce ti bolje ici onda... mislim bar za te koje ti juris.

trachara
    Guest

Poslednjih par kres kombinacja za koje sam cuo a i sve predhodne nesto se provlaci u svima. NOVAC. ....

srce malo
    on je za kres kombinacije samo cuo

chika_doktor
    Guest

on je dobrica...on nema kres kombinacije..on bi zelio djevojku

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Luciferko, chinjenica je da ti ne bi znao shta da radish ni sa milionima.
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Ma, ne zna ni šta će sa samim sobom! Mani se dečko očajavanja, udri bre frontalno...

Veoma poznat Cru (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

duhovit? zavodljiv?
    aca?

ne u ovom zivotu.
    il' sam ja forum pogresila...

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Ma samo neka prestane da nas smara i bice sve ok, neka bude kreten, njegova stvar.
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

kralju... sad ce rile_zavodnik_na_smekerski_fazon da ti objasni kako da smuvas ribu bez para... na primer, kad odes u kazino... sedi sam za rulet stolom... a u ruci ti suvi martini... ne, stvarno... jel ste culi tu pesmu? znaci... kraljevi... priznajem da je to n... ma... ne vredi pricati... a ona, kao, hit... e, devla, devla... joj... moram da radim, a mrzi me... trebao sam jos odavno da otvorim bar na plazi... i da radim 3 meseca... a ostalih 9 da umisljam kako sam bolestan od neke smrtne bolesti...

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Naravno da ne mogu da imaju. Mis'im, ako ne zaradjujes debelo i dobro, nemoj da mi se obracas uopste. Ma, ni da prilazis. Ne mora da zaradjujes, ono, moze ko sto rece, cale da ti daje pare, onda je jos bolje jer se ima vise vremena da se trose te pare, (sa mnom, naravno).
    Nista lepse i nema veceg smekera od tipa koji izvadi pare da ti plati pljeskavicu s lukom. Odvaljujem na to!!!
    Mis'im, ne vidim sta je tu lose, ono, jbg, hocu momka koji ima buducnost, (pare), a ne nekog koji nema ni dva cvonjka u dzepu.
    Zasluzujem lepu veceru i crvenu haljinicu i lakovanu stiklicu.

Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio rile_laki_oblak
    ... ma... ne vredi pricati...
    e to.

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

kralju... sad ce rile_zavodnik_na_smekerski_fazon da ti objasni kako da smuvas ribu bez para... na primer, kad odes u kazino... sedi sam za rulet stolom... a u ruci ti suvi martini... ne, stvarno... jel ste culi tu pesmu? znaci... kraljevi... priznajem da je to n... ma... ne vredi pricati... a ona, kao, hit... e, devla, devla... joj... moram da radim, a mrzi me... trebao sam jos odavno da otvorim bar na plazi... i da radim 3 meseca... a ostalih 9 da umisljam kako sam bolestan od neke smrtne bolesti...
    Mmmm.....a taj što sedi za rulet stolom....pije martini...izgleda "da padneš u nesvest" i odaziva se na ime Bond....Džejms Bond....

Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

o, okrutna i pile... opet se namesti da smo svi zajedno na forumu... ja sam za to da trolujemo temu... iako ne znam sta to tacno znaci... dakle... kruki, jel si ofarbala ogradu? kako je ispalo? pile, kruki, kad da vam donesem zlatnu i srebrnu maramu iz tunisa, turske?

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

E, dragi moj, pa biće toga od kada je sveta i veka..... Moja baka se zaljubila u mog dedu jer joj je kupio najskuplje licitarsko srce na vašaru....pa ti vidi. Momci sa više keša......bolji auto... bolje mesto za izlazak....i naravno veći krevet.... A dobar sex se uvek nađe negde sa strane....

Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

marama.. crvena ako moze..
    al' ne znam gde bih je... al' ok..
    mozda neko pomogne...
    ograda.. odlicno..
    sad nam je sojenica naaajlepsaa
    ima diivnu crvenu (bas cudno) ogradu
    zar ti nisam dala link na wikipediji o trolovanju?
    eto.. pokusah s tobom da podelim to.. al' ti propustio..
    ides u tunis ili tursku?
    il' na more koje god?

trachara
    Guest

e sad stvarno
    zasto je aca toliko opterecen finansijama?
    mislim, jasno je da ribu nema
    ali, je l nema ni kintu?
    ili ima, ali je stipsa pa nece da plati cepi nikome?
    bas mi danas nesto zao ace
    ...
    ali to je zato sto sam gladna
    cim se najedem, bice drugacije
    sit gladnom ne veruje!

Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

zasto ja mislim da se ne kaze 'licitarsko' nego 'licidersko'? kupio sam to pre par dana... malo, crveno... ukraseno... sa malim ogledalcem na sredini... pazi, kralju... samo 60 dinara... a znam da ce se jedna osoba oduseviti... zato sto ne ocekuje to... i siguran sam da ce je to vise obradovati nego da sam joj kupio, na primer, prasak od 28 evra... mislim... to je samo primer... sam ukljucujem masinu... na 60 stepeni... s' tim da vise ne mesam beli ves sa sarenim... a krpe i peskiri ti se peru isto kao beli ves... uvek... to treba znati... nikad ne znas da li ce ti zatrebati u zivotu... pride... jos jedan savet... igrajte veceras 1 na rendzers za sve pare... niko vam vise nece dati takvu sansu...

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

o, okrutna i pile... opet se namesti da smo svi zajedno na forumu... ja sam za to da trolujemo temu... iako ne znam sta to tacno znaci... dakle... kruki, jel si ofarbala ogradu? kako je ispalo? pile, kruki, kad da vam donesem zlatnu i srebrnu maramu iz tunisa, turske?
    Trolovi su neka tamo bića iz....nemam pojma koje mitologije.... A trolovati valjda znači da se svi pretvorimo u trolove i postavljaču teme zagorčamo život Hi, hi. A za maramu....pa dogovorićemo se. Evo, sutra mi je rođendan...pa nek mi to bude rođendanski poklon.... I želim i ja da dođem u taj tvoj tropski bar.... Poneću i svoj mini-kao-da-ga-nema kupaći kostim...

Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

nema potrebe da peres na 60..
    mislim sareni ves...
    i na 30 i na 40 se sasvim ok opere..
    veruj mi..

Učlanjen
    11.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    156

wikipedia kaze:

An Internet troll, or simply troll in Internet slang, is someone who intentionally posts messages about sensitive topics constructed to cause controversy in an online community such as an online discussion forum or USENET groups in order to bait users into responding.[1] They may also plant images and data on networks that others may find disturbing in order to cause confrontation.

More specifically a troll is an insult or accusation made against a poster. It would be highly unusual for any internet poster to claim the title of troll[citation needed], rather a community member may try to deflate a post that is controversial or thought provoking by referring to it as a “troll”. In usage troll is more of an insult like "jerk".

To call someone a troll is to say that any dispute over a post is not valid not because the issues raised are not valid, but to claim the intent of the poster invalidates the post. As a speech act the term troll is generally used as an ad hominem argument, attacking the poster rather than the content or issues of the post.

Slične teme

1. Da li je neko primetio..?
    Autor Nodi-wolf u forumu Arhiva
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 14.04.2008., 07:25
  2. Ljudi, prvi put nesto normalno, nesto sto vredi!
    Autor zmario u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 02:04
  3. Prvi poljubac? Nesto strasno ili nesto bas cool?
    Autor Ko pala s marsa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 09.05.2007., 22:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •