SAMSUNG SGH- Z240

gost 46745

Veoma poznat
Poruka
12.490
Kako ste zadovoljni ? Imam ga 20 dana , i posle Nokie , jako me nervira. Kad ja pricam , glas mi se duplira , kamera i nije neka, i ne mogu da nadjem nista za njega da skinem sa neta , ni ring tonove , ni pozadine ,ni nistaaaaaaaa.A baterija traje 1 dan. Dali je to normalno? Sa istim koriscenjem na Nokijici mi i sad nakon 3 godine koriscenja traje 3-4 dana. :shock:
 
ivab10:
Kako ste zadovoljni ? Imam ga 20 dana , i posle Nokie , jako me nervira. Kad ja pricam , glas mi se duplira , kamera i nije neka, i ne mogu da nadjem nista za njega da skinem sa neta , ni ring tonove , ni pozadine ,ni nistaaaaaaaa.A baterija traje 1 dan. Dali je to normalno? Sa istim koriscenjem na Nokijici mi i sad nakon 3 godine koriscenja traje 3-4 dana. :shock:
vidi ovako,kad si kupovao telefon trebao si prvo da dobro razmislish koji model zelis,Samsung telefoni su odlichni telefoni,ja vetj imam 5 i nijedan me od ovih predhodnih nije zezao ni najmanju ruku.Ali sam primetio da Samsung telefoni kupljeni u srbiji imaju jako losh softver.Takodje ako zelish telefon sa dobrom baterijom onda nemoj uopshte kupovati samsung,jer nijedan njihov model nema dobru bateriju,na zalost.
 
Telefon je kupljen u mts-u , a Samsung zato sto ih dosta mojih prijatelja ima i oni su zadovoljni.
Moguce je da je softver , pa dali je tu moguce nesto popraviti u nekom servisu i koji je dobar ? Kad je vec u garanciji.
 

Back
Top