2 PITANJA...

  • Začetnik teme Neka tamo devojka....luda
  • Datum pokretanja
N

Neka tamo devojka....luda

Gost
Ovo pitanje je dosta diskutabilno,ali nema veze...
1.DA LI STE ZA SEX PRE 18. ILI 17.?Odgovorite iskreno


Ovo pitanje je manje ozbiljno,ali opet odgovorite!
2.DA LI PEVATE POD TUSEM???
 
1.Zavisi od toga da li se osecas zrelo za to (psih i fiz),zavisi dal imas isto toliko zrelu osobu koja te voli i koju ti vois.Ako su svi uslovi ispunjeni moze.I to ne zavisi od godina,vec od ovoga sto sam gore naveo u vrlo grubim crtama.Ali shvatate poentu...

2.Pevam samo ako me muzika nadjachava 8)
 
Neka tamo devojka....luda:
Ovo pitanje je dosta diskutabilno,ali nema veze...
1.DA LI STE ZA SEX PRE 18. ILI 17.?Odgovorite iskreno


Ovo pitanje je manje ozbiljno,ali opet odgovorite!
2.DA LI PEVATE POD TUSEM???
1.Ne
2.Ne,ako bih to radila,pitali bi sta li se to dobro desilo a mRZIM kad mi neko narusava privatnost
 
1. Ne moze se generalno govoriti o tome... Ipak mislim da bi trebalo sacekati bar 18, 19, zato sto, dok si mladji, svaka veza ti se moze uciniti savrsenom, a on jedini, najbolji... a da je stvarnost potpuno drugacija. Pre nekih godina uopste nisi u stanju da dobro procenis situaciju, a ni svoja osecanja. I cesto se posle kajes. Naravno, to je individualno, ali... Evo, ja cu uskoro 20, a jos nista na tom planu, bice u narednih 2-3 nedelje. I zaista ne mislim da sam nesto propustila sto nisam pocela od 15-16 kao neke moje drugarice!

2. Da, pevam pod tusem, ali samo ako sam sama u kuci. Volim kako glas odjekuje u praznoj prostoriji...:)
 
1. pa to zavisi od osobe do osobe,ali ja mislim da je ok,mada nameravam da cekam jos malo

2. daaaa!!!!znas kako mi je kupatilo akusticno...bruka...a i to je super nacim da oteras sve zive od kuce,pa onda mozes da uzivas...i da pevas i van kupatila :wink: :roll: :D
 

Back
Top