Kamelot

Serijski Samoubica

Zainteresovan član
Poruka
299
power metal bend iz SAD,uz Guardiane meni omiljen power metal bend(mada ne slusham power mnogo)...bili su u BG ove godine(nisam bio :( )...omiljeni album mi je The Black Halo...vase misljenje o njima?
 
Chuo sam za njih...moj ortak je ishao kaze da je bilo kidanje i ludnica u publici...uglavnom par dana nije mogao da dodje sebi tako da je sigurno extra bilo :D
 
Evo pre dva i nesto sata je gotov koncert,
a meni tek sad dolazi do svesti da sam bila na njemu (i u Bgu, kad pre stigoh kuci..?),
MRAK, extra, genijalno, ja sam odusevljena...
 
nisam bio na njihovom prvom koncertu pa nisam znao sta da ocekujem… Ali stvarno su bili odlicni, sve vreme su pravili super atmosveru, narocito Khan, on kao pojava i idnos sa publikom me je prijatno iznenadio… E jedino je zvuk bio losiji (to vidim da su svi primetili) narocito Khan i ona riba kao prateci vocal se nije skoro ni cula (jedino kad peva abandoned i love you to death). Basista je bio bas ql. Khan mi je nekako najsvetlija tacka u bendu i od njega sam najvise ocekivao, ali nije bas najbolje zvucao, kapiram da je do ozvucenja… Publika je bila odlicna, ja sam se drao koliko sam mogao, evo I danas sam promukao… Stajao sam negde na sredini, i kao sto neko rece nije bilo sutki i nekog velikog guranja, sto je dobro…
Set lista ocekivana, dobra… mada bi ja voleo da su se oprostili sa Farewell, al vidim da je nigde nisu svirali…
 
nisam bio na njihovom prvom koncertu pa nisam znao sta da ocekujem… Ali stvarno su bili odlicni, sve vreme su pravili super atmosveru, narocito Khan, on kao pojava i idnos sa publikom me je prijatno iznenadio… E jedino je zvuk bio losiji (to vidim da su svi primetili) narocito Khan i ona riba kao prateci vocal se nije skoro ni cula (jedino kad peva abandoned i love you to death). Basista je bio bas ql. Khan mi je nekako najsvetlija tacka u bendu i od njega sam najvise ocekivao, ali nije bas najbolje zvucao, kapiram da je do ozvucenja… Publika je bila odlicna, ja sam se drao koliko sam mogao, evo I danas sam promukao… Stajao sam negde na sredini, i kao sto neko rece nije bilo sutki i nekog velikog guranja, sto je dobro…
Set lista ocekivana, dobra… mada bi ja voleo da su se oprostili sa Farewell, al vidim da je nigde nisu svirali…

Da meni je krivo sto je nisu svirali...
ALI NAJBOLJE ZA KRAJ..!
I predgrupa fire wings (ako se ne varam tako se pise..?) je napravila extra atmosferu...
Kada su videli publiku u sali i atnosferu,
nisu znali sta ih je snaslo..!

Jedina mana je bila sto se KAMELOT tri godine,
pripremao za nastup...
Ali zanemarljiva...
 
uh bre... :(

Kan je za mene verovatno najbolji pevac od svih grupa koje volim

PA STO NISI ONDA DOSAO, A..?;)
Ocekivala sam da ces se predomisliti,
pusti ovu devojcicu iznad tebe,
nema pojma o cemu prica...;)

Inace Kan je decko toliko utripovan...
Ali extra peva i tako da mu je oprosteno...
Inace pola sale je skontalo da Kan lici na Toseta P. ,
i po pokretima i ovako fizicki!!!:D
 
drago mi je da je bilo odlično (;
ja do skoro uopšte nisam ni znala da je Khan Norvežanin :s ima dobar engleski

btw, zna li neko ima li da se kupi koji njihov CD ovde po BGu? nisam ih viđala, a želim neki u kolekciji
kada bih našla original onog što je sniman live kod nas prošle godine, uh... (:
 
PA STO NISI ONDA DOSAO, A..?;)
Ocekivala sam da ces se predomisliti,
pusti ovu devojcicu iznad tebe,
nema pojma o cemu prica...;)

Inace Kan je decko toliko utripovan...
Ali extra peva i tako da mu je oprosteno...
Inace pola sale je skontalo da Kan lici na Toseta P. ,
i po pokretima i ovako fizicki!!!:D

ne secam se kad sam bio na nekoj svirci,jednostavno nemam volje :-(

reci mi samo da li se bacakao na kolena kad god je stizao? to mi deluje bas super jer se vidi da stvarno daje sve od sebe u svakoj pesmi
 
Da naravno...
zar si sumnjao..? ;)
Dubeo bi na trepavicama da je mogao...
Baci se na kolena,
pa se spusti unazad, skoro legne...
Gotivan ispade lik iako mi je uvek bio nakurcen u odnosu na druge...
 
drago mi je da je bilo odlično (;
ja do skoro uopšte nisam ni znala da je Khan Norvežanin :s ima dobar engleski

btw, zna li neko ima li da se kupi koji njihov CD ovde po BGu? nisam ih viđala, a želim neki u kolekciji
kada bih našla original onog što je sniman live kod nas prošle godine, uh... (:
Pa bilo ja na koncertu da se kupi... 'si bila?
 
Da naravno...
zar si sumnjao..? ;)
Dubeo bi na trepavicama da je mogao...
Baci se na kolena,
pa se spusti unazad, skoro legne......
da bas ima dobar scenski nastup, jedino sto je bio premoren i malo mu je glas zakazao, nije bas mogo da izvuce visoke tonove al je ,sve u svemu, pevao vrlo dobro...
Gotivan ispade lik iako mi je uvek bio nakurcen u odnosu na druge...
i ja sam ga drugacije zamisljao, al ispao je gotivac...
dobar je frontman ali.... ipak... jedan je Bruce!!!
 
power metal bend iz SAD,uz Guardiane meni omiljen power metal bend(mada ne slusham power mnogo)...omiljeni album mi je The Black Halo...vase misljenje o njima?

pa ono,pokusala sam da ih slusam par puta i ql sviraju,imaju fenomenalnu muziku,samo sto pevach nekako,ne svidja mi se kako peva,to im je jedina mana sto se mene tiche......ali znam da ima onih koji to vole,pa zelim da im se izvinim ako sam ih ikako uvredila....
 
da bas ima dobar scenski nastup, jedino sto je bio premoren i malo mu je glas zakazao, nije bas mogo da izvuce visoke tonove al je ,sve u svemu, pevao vrlo dobro...

i ja sam ga drugacije zamisljao, al ispao je gotivac...
dobar je frontman ali.... ipak... jedan je Bruce!!!

Prekini da potenciras to da je lose pevao...:|
*** negde je super izvukao tonove,
negde manje super...
Sta ce ljudi pomisliti..?
Zezam se...

myspace_kamtour2008.gif
 

Back
Top