KAKAV JE MUSKARAC VODOLIJA PODZNAK LAV???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vodolija Lav



Ova kombinacija u horoskopu nije bas poželjna jer u većini slučajeva stvara komplikovanu ličnost, koja se koleba između poštovanja i preziranja priznatih vrednosti, koja bi istovremeno i da se nametne ali i da deluje iz prikrajka. Ali, to je težak zadatak koji traži veliko poznavanje sebe i odustajanje od izvesnih sebičnih navika. Ovaj spoj znakova kod Vas naglašava izraženu samosvest koja trpi neke loše uticaje sa strane, što rezultira određenim neskladom. Vaša samosvest, naime, nije unutrašnja vrednost Vašeg bića, zbog čega neprestano tražite (i trebate), i spoljne potvrde o svojoj vrednosti.

Ali, ako čovek hoće da bude u centru zbivanja mora da nauči da pusti spoljne uticaje da deluju na deo njegove ličnosti, kako bi živeo u skladnim odnosima sa drugima. Njegovi motivi moraju istovremeno da odgovaraju zahtevima egoizma i altruizma, što predstavlja uravnoteženo dopunjavanje te dve protivrečne stvari. Bez te ravnoteže, ako previše teži ka uspehu, on rizikuje da ne ostvari svoj velikodušni i humani ideal, ili da razočara one koji veruju u njega.

S druge strane, ako svoju ličnost potiskuje više nego što treba, rizikuje da ne uspe zbog nedostatka uverenja i samopouzdanja. U oba slučaja dolazi do pada njegovih sposobnosti i gubljenja energije kroz frustraciju, samosažaljenje, i neopravdane primedbe i optuživanje okolnosti i partnera. Nema većeg razočarenja nego znati da smo za nešto sposobni i da usprkos svojim naporima ne uspevamo...

- Normalno je da ove negativne manifestacije veze Vodolija - Lav, i za Vas predstavljaju zamku, kojoj ponekad nećete moći da izbegnete.

Posedujete sposobnost da gledate na život sa čudnog stanovišta, zapažajuci stvari koje većina ne može da vidi, prezentujući tvrdoglavo svoje ideje da bi ih učinili interesantnijim i življim. Vašoj burnoj emotivnoj prirodi je pretpostavljena mentalna snaga tako da odajete utisak mirne, stabilne, osobe koja zna šta hoće. Usprkos klimi nesigurnosti i nestabilnosti, koju stvaraju životne okolnosti izvan uobičajenih i svakovrsnih iznenađujućih ličnih događaja, Vi se, u osnovi, vrlo teško menjate. Te promene, kada do njih dodje, su površinske, koliko god izgledale spektakularne i uzbudljive.

Prijatelji, zaštitnici, partneri, zauzimaju važno mesto u Vašim preokupacijama. Nalazeći se sa njima u neprestanoj komunikaciji radi odbrane zajedničkih interesa, iz razloga zajedničke odgovornosti ili uzajamnih dugovanja. U svakom slučaju, tražite da uspostavite saradnju sa drugim osobama, zbog čega ce Vam se često ukazivati prilike za kontakte sa grupama, krugovima, udruženjima svih vrsta.

Slobodni ste i emancipovani, pouzdan i korektan prijatelj i saradnik, zapaženi zbog svoje naročite ličnosti, intelektualnosti, naprednih ideja, šarma i otvorene naravi. Sve te osobine, čine Vas osobom koja je stvorena za društveni život, karijeru... Ali cena koju za to morate da platite ponekad je previsoka: tiče se Vašeg privatnog života, doma, porodice...

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Josipa Lisac. Ona Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...
Ovo sam nasla na nekom sajtu,a posle cu da ti odgovorim i sa moje tacke gledista :D
 
Anonymous:
hvala ti,i ja sam vec to nasla na bureku.mene vise zanimaju primeri iz stvarnog zivota.hvala.
Sto se tice pitanja razlika izmedju muskarca i zene vodolije,pa sta znam misim da su slicni,bar moji drugovi koji su u znaku vodolije su dosta slicni meni.

Opisacu ti sebe(sta volim,sta mi se dopada,svoje osobine itd...) kako najbolje znam i umem i nadam se da cu ti pomoci :D

-Dopadaju mi se momci koji su originalni,interesantni,sarmantni,uvek drugaciji,duhoviti,da ne jure za mnom - da umeju da mi pokazu svoja osecanja na diskretan nacin(bolje receno dozirano),da imaju svoj stav,da su inteligentni,da umeju da mi se suprostave(ali ne dase svadjaju)-jer vise volim da mi kontriraju :D,da me razume(sto je najvaznije-svakom od nas,zar ne?I pogotovu sto sam komplikovana i sama sebi,a kamoli drugima :( Ne znam da li sam nesto zaboravila sto se ovoga tice,idemo dalje,ako jesam seticu se... :oops:

Sto se tice kako ja pokazujem osecanja...Hm... :D ?!?

-Ako mi se neko zaista dopada...U tu ima jedan veeeeeliki problem,zato sto onda postajem,sto ne valja,ljubomorna i posesivna :( ...

-Zavisi kako procenim osobu koja mi se dopada...Ako mi deluje hladno(ne u smislu nezainteresovano nego uzdrzano-da ne voli da pokazuje osecanja),onda se apsolutno zapetljam,onda krecem i ja da budem takva,pokusavama da se prilagodim da ga ne bih uplasila,onda upotrebljavam isto sto i on-vruce hladno,ako mi deluje neozbiljno i totalno blesaksto,onda sam i ja takva,znaci tacnije receno prialgodjavam se osobi koja mi se dopada,napadam njegovim oruzjem,zato sto sam shvatila da je tako najbolje(a ja sam u sustini potpuno kontradiktorna-dosta sam povucena,a opet prilicno pokazujem kada mi se neko dopada-osmehujem se,sve mi slatko sto on prica,ali uvek imam svoj stav-granicu u svemu...Dosta sam stidljiva,a opet prilicno otvorena,ma haos :(
A,da,a kada sam sigurno upecana,kao sto rekh kad mi je sve slatko sto on kaze,ali se namerno povremeno suprostavljam da ne bi shvatio koliko mi je mnogo do njega stalo,kao sto rekoh ljubomora i posesivnost(sto ne valja svesna sam toga), kad pocne maltene svaka rec da me dotice,da li me je pogledao ovako,ili je rekao ovo ili ono,kad pocnem da menjam 300 na sat raspolozenja... :(

-Kakva sam ovako...:)...

-Pravdoljubiva,preosetljiva,promenljivog raspolozenja,komplikovana,nazalost cesto pesimista,previse mastam,dosta idealizujem ljude koji su mi dragi,dala bih sve za osobu koju volim,zacas se naljutim :( ,ali me i brzo prodje,volim prirodnost(znaci forliranje ne podnosim),volim da pomognem(ako trba i ono sto sam pocela to je meni bitno napusticu,da bih pomogla meni dragoj osobi
kada ima problem...

Ne znam d ali sam sve rekla,toliko toga sam napisala,nadam se da te nisam smorila pisanjem i nadam se da sam ti bar malo pomogla,ako te jos nesto interesuje,slobodno ptaj :D

E,da znas sta mene interesuje,sta si ti u horoskopu i sta ti je podznak??? :D

Caaaossssss :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top