КАРТОНКА ИСПОД ГАЗЕЛЕ ЗА СТАН?!

Strela

Elita
Poruka
17.244
шајн:расељавање рома мора да буде транспарентно
Политика - Пре 4 сата

БЕОГРАД - Расељавање Рома који живе у нехигијенском насељу испод моста Газела мора да се обави на транспарентан начин, јер ће у супротном Србија остати без страних донација за решавање проблема становања и интеграције Рома, изјавио је данас председник Ромске партије Срђан Шајн.

"Ако пројекат расељавања не буде реализован на најбољи могући начин, Србија ће да добије негативне поене од међународне заједнице, а онда ће бити ускраћена за финансијску помоћ за решавање питања интеграције и становања Рома", оценио је он на конференцији за новинаре.

Подсећајући да у Србији има око 600 ромских насеља, Шајн је рекао да је од тога 300 нехигијенских, те да расељавање Рома који живе испод Газеле мора да буде спроведено на најбољи могући начин, пре свега утврђивањем критеријума по којима ће ти људи моћи да добију станове.

Шајн је критиковао координатора за ромски програм београдске владе Живојина Митровића што не дозвољава Ромима испод Газеле да траже бесплатну правну помоћ коју им нуди Ромска партија.

"Ти људи не смеју да говоре о проблемима испод Газеле јер им ′газда′ Митровић то не дозвољава", рекао је он и додао да су Роми испод Газеле уплашени да ће, због Митровића, остати без крова над главном ако буду прихватили правну помоћ Ромске партије.
-------------------------------------------------------------------------

Сви који немају решено стамбено питање, могли би да се привремено
преселе испод Газеле, на пар месеци и тиме им битно расту шансе, да
добију стан.
:idea:
 
Strela:
шајн:расељавање рома мора да буде транспарентно
Политика - Пре 4 сата

БЕОГРАД - Расељавање Рома који живе у нехигијенском насељу испод моста Газела мора да се обави на транспарентан начин, јер ће у супротном Србија остати без страних донација за решавање проблема становања и интеграције Рома, изјавио је данас председник Ромске партије Срђан Шајн.

"Ако пројекат расељавања не буде реализован на најбољи могући начин, Србија ће да добије негативне поене од међународне заједнице, а онда ће бити ускраћена за финансијску помоћ за решавање питања интеграције и становања Рома", оценио је он на конференцији за новинаре.

Подсећајући да у Србији има око 600 ромских насеља, Шајн је рекао да је од тога 300 нехигијенских, те да расељавање Рома који живе испод Газеле мора да буде спроведено на најбољи могући начин, пре свега утврђивањем критеријума по којима ће ти људи моћи да добију станове.

Шајн је критиковао координатора за ромски програм београдске владе Живојина Митровића што не дозвољава Ромима испод Газеле да траже бесплатну правну помоћ коју им нуди Ромска партија.

"Ти људи не смеју да говоре о проблемима испод Газеле јер им ′газда′ Митровић то не дозвољава", рекао је он и додао да су Роми испод Газеле уплашени да ће, због Митровића, остати без крова над главном ако буду прихватили правну помоћ Ромске партије.
-------------------------------------------------------------------------

Сви који немају решено стамбено питање, могли би да се привремено
преселе испод Газеле, на пар месеци и тиме им битно расту шансе, да
добију стан.
:idea:
Da ali setili mangupi pa popis medju kartoncima vodi njihov sused tj ,iz karton naselja, placen da registruje prave kartonce. A oni na sve to jos biraju "necemo van centra grada" cuo sam svojim usima...Kad mi je ortak pricao da sam poslednji crnac u Evropi posto radim nisam verovao . :shock:
 
marrisa:
Da ali setili mangupi pa popis medju kartoncima vodi njihov sused tj ,iz karton naselja, placen da registruje prave kartonce. A oni na sve to jos biraju "necemo van centra grada" cuo sam svojim usima...Kad mi je ortak pricao da sam poslednji crnac u Evropi posto radim nisam verovao . :shock:

А одакле су се они уопште створили?

То "насеље" је релативно новијег датума.
 
Проблем је у томе што ће расељени станове које добију да униште, а затим продају и опет се врате испод Газеле... само неки то не разумеју.......

Одакле њима лова да плаћају, струју, грејање и остале инфо-стан трошкове.....смешно......а тек Динкићев порез......хехехе.......па ПДВ.......хихихииииииии...........
 
eremita:
Људи непотребно се палите а и неозбиљно је.

ЛОВА за решавање нехигијенских ромских насеља је ЧИСТА ДОНАЦИЈА СТРАНАЦА и само се у те сврхе може употребити....... тако да кхм........

Ja sam čuo aber da su Rusi poslali kintu, jel to tačno? :lol:
 
eremita:
Проблем је у томе што ће расељени станове које добију да униште, а затим продају и опет се врате испод Газеле... само неки то не разумеју.......

Одакле њима лова да плаћају, струју, грејање и остале инфо-стан трошкове.....смешно......а тек Динкићев порез......хехехе.......па ПДВ.......хихихииииииии...........

E 'tedoh i ja to da napišem al' me ponelo...Nole dobio Federera...bravooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Проблем је у томе што ће расељени станове које добију да униште, а затим продају и опет се врате испод Газеле... само неки то не разумеју.......

Одакле њима лова да плаћају, струју, грејање и остале инфо-стан трошкове.....смешно......а тек Динкићев порез......хехехе.......па ПДВ.......хихихииииииии...........

Odlično si naučio tekst za zastrašivanje pomenutog stanovništva.

Medjutim priča je sledeća:
1) dobijaju skromne stanove a ne trosobne kako je TorrenteBg lupio pa ostao živ
2) punoletni dobijaju posao - kakav takav bar će imati socijalno, zdravstveno i ići će im radni staž

IMAŠ BOLJU PONUDU?
 
Iron Lord:
Odlično si naučio tekst za zastrašivanje pomenutog stanovništva.

Medjutim priča je sledeća:
1) dobijaju skromne stanove a ne trosobne kako je TorrenteBg lupio pa ostao živ
2) punoletni dobijaju posao - kakav takav bar će imati socijalno, zdravstveno i ići će im radni staž

IMAŠ BOLJU PONUDU?

Имам! :evil:
По Србији има доста напуштених села... са напуштеном и закоровљеном земљом и имовином...
Тамо их преселити у групама како се они определе... тамо им отворити разне мини погоне у којима би радили...

Ово НИЈЕ решење..... видећеш убрзо и сам..... Овакво решење може да спроводи само неко ко појма нема и неко ко уопште не познаје Цигане.
 
eremita:
Имам! :evil:
По Србији има доста напуштених села... са напуштеном и закоровљеном земљом и имовином...
Тамо их преселити у групама како се они определе... тамо им отворити разне мини погоне у којима би радили...

Ово НИЈЕ решење..... видећеш убрзо и сам..... Овакво решење може да спроводи само неко ко појма нема и неко ко уопште не познаје Цигане.

Pokaži na sebi primer kako čuvaš srpsko selo.
A ko su Cigani po tvojoj definiciji?
 
Iron Lord:
Pokaži na sebi primer kako čuvaš srpsko selo.
A ko su Cigani po tvojoj definiciji?

Зашто ја да показујем? Шта лупеташ? Ја не станујем испод Газеле, болиду......

п.с. Искрено речено - не верујем да било ко може са сигурношћу да одговори
на твоје питање, има доста претпоставки....
 
eremita:
Зашто ја да показујем? Шта лупеташ? Ја не станујем испод Газеле, болиду......

п.с. Искрено речено - не верујем да било ко може са сигурношћу да одговори
на твоје питање, има доста претпоставки....


Znači još jedan šatro zabrinuti bimbe za srpsko selo a iz Beograda?
Komunistički sramotno živeti na selu... Tamo ne žive ljudi... Grad pruža veće šanse za mogućnosti... Bolje je tresti kroz prozor djubre komšiji na glavu i pišati po liftovima...

Ja samo da dodjem do nekih parica pa počinjem rančerski život. Najbogatiji ljudi na svetu su rančeri. Neću da držim staklenike pošto će biti niska cena, već ću prodavati zdravu hranu za gospodu.
 
Iron Lord:

Znači još jedan šatro zabrinuti bimbe za srpsko selo a iz Beograda?
Komunistički sramotno živeti na selu... Tamo ne žive ljudi... Grad pruža veće šanse za mogućnosti... Bolje je tresti kroz prozor djubre komšiji na glavu i pišati po liftovima...

Ja samo da dodjem do nekih parica pa počinjem rančerski život. Najbogatiji ljudi na svetu su rančeri. Neću da držim staklenike pošto će biti niska cena, već ću prodavati zdravu hranu za gospodu.

У праву си.....треба да се вратиш својим коренима..... :lol: :lol: :lol: шта ћеш ти у граду.... мож' да те Цигани и изаберу за преЦедника општине...... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
У праву си.....треба да се вратиш својим коренима..... :lol: :lol: :lol: шта ћеш ти у граду.... мож' да те Цигани и изаберу за преЦедника општине...... :lol: :lol: :lol:


711JJCornField.jpg

IRON FOOD & СИНОВИ

http://www.bloodbook.com/iron-foods.html
http://www.healthyeatingclub.com/info/books-phds/books/foodfacts/html/data/data5e.html
http://www.weightlossresources.co.uk/diet/healthy_diet/iron_rich_food.htm

Nemoj samo da mi šalješ mailove žalbe na firmu što ti ukućani kupuju IRON LIZALICU
Kao što možeš da zaključiš sa gornjih linkova - TO JE JAKO ZDRAVO!
:lol:
 
eremita:
Имам! :evil:
По Србији има доста напуштених села... са напуштеном и закоровљеном земљом и имовином...
Тамо их преселити у групама како се они определе... тамо им отворити разне мини погоне у којима би радили...

Ово НИЈЕ решење..... видећеш убрзо и сам..... Овакво решење може да спроводи само неко ко појма нема и неко ко уопште не познаје Цигане.

Слажем се и не само по селима, већ рецимо Бор и Мајданпек,

имају станове по багателним ценама 5.000 евра, па зашто да

не оду тамо. Него сви Цигани, протерани из Хрватске, Словеније,

Косова,... сви ће у Београд! У ЦЕНТАР!!! :twisted:

И још оне што хоће да протерају из Европе, Италије, Немачке,

све то у Србију и Београд!!! :twisted:

Цигани уопште нису за становање по становима. Причала ми је

другарица која је радила у агенцији за промет некретнинама, да

Цигани тако урнишу стан, да после нико неће да га купи...
 
Strela:
Слажем се и не само по селима, већ рецимо Бор и Мајданпек,

имају станове по багателним ценама 5.000 евра, па зашто да

не оду тамо. Него сви Цигани, протерани из Хрватске, Словеније,

Косова,... сви ће у Београд! У ЦЕНТАР!!! :twisted:

И још оне што хоће да протерају из Европе, Италије, Немачке,

све то у Србију и Београд!!! :twisted:

Цигани уопште нису за становање по становима. Причала ми је

другарица која је радила у агенцији за промет некретнинама, да

Цигани тако урнишу стан, да после нико неће да га купи...

Koja si ti, MUNZE KONZA glupacha..... :roll:
 
To je dosta pipkavo pitanje, treba ih skloniti, a da to ne izgleda kao deportacija stočnim vagonima. To su donacije koje su namenjene za rešavanje njihovih životnih pitanja, i ako je propuste, moraće dobro da se zamisle, ispod Gazele nema više povratka na staro.
Inače poznajem porodicu Roma koji žive u stanu, potpuno normalna i funkcionalna životna zajednica kompatibilna sa nama ostalim stanarima.
 
Strela:
Цигани тако урнишу стан, да после нико неће да га купи...
:lol:

treba prvo jedan logor sa pogonima napraviti,
a onda ih popisati sve, svi da imaju licne karte a ne ko fantomi da ROMinjaju ulicama pa ko nece da bude evidentiran, ajd za traku da radis. i to za mizerno male pare. da cak i za njih budu male.

e tek kada se oni tako malo civilizuju, onda ih mozes raseliti po stanovi
 

Back
Top