Specifične, simpatične... sitnice, scene, situacije...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Dug naslov, ali nisam znala kako najbolje, a najkraće da nazovem ovu temu...

Pišite sve na šta vas ovaj naslov bude asocirao...

Ja volim da posmatram druge ljude i uopšte, svet i stvari oko sebe, pa tako u nekim sitnicama pronalazim radost i lepotu života... ili se ''zaljubim'' u određeni prizor i čeznem da ga ponovo vidim...

Meni je naročito simpatično kad muškarci u kafiću prate utakmicu, pa kad svi skoče kao jedan i viknu, od sreće ili besa...
Ili kad popravlja neko auto, a svi se okupe da pomognu i daju sugestije, kao, svi se razumeju u to... ;)
Volim da vidim kada mačka prolazi pored psa, a ovaj ne reaguje...

Kad otac šeta kćerku... Obožavam to... Topim se, nema me...
 
Volim kada mi porodično odemo u poseti nekim prijateljima... Onako, sestra i ja, ne tako mnogo mlade... ali baš se osetim nekako detinje... Pa još ako se vozimo u liftu... A ja se setim kako sam uvek plakala pre ulaska u lift i tata me uzimao kod sebe...
Skoro mi bilo simpatično kada smo sa kumovima pravili večeru, a pošto je bilo tesno, kum je tražio da ''deca'' prvo jedu, a oni će posle i šta ostane...
 
Uh ljudii....(::
Obozavam da posmatram ljude..Ali mislim da nista nije bolje od osmeha slucajnog prolaznika..To ume da bude tako prokleto dobro,da mi ulepsa uzasan dan(:
Svasta nesto volim...Uzivam u posmatranju vedrog neba,prepunog zvezdama...
Volim kisu...
Obozavam partije tracarenja sa mojim drugaricama(:Prisecanja kojekakvih dogodovstina...
Ispijanje cokoladnog mleka...
A najvise volim da se zavalim u ljuljasku,i u stanju sam sate da provedem za istom..
 
Obozavam automobile koji prolaze, zbog toga sam i izabrala da napravimo ovde kucu, pored magistralnog puta, svidja mi se taj osecaj da oni svi negde idu, nesto rade, aktivni su, sa obzirom da negde idu, apsolutno nesto im se vrzma po glavi, samim tim sto moraju da voze, nisu uspavani, a ja ih cujem a mogu i da ih vidim dok ne ozeleni iznad puta drvece i zbunje, kroz prozor, ili sa terase, a oni bas u tom trenutku ne misle o meni i nisu skoncentrisani na moje stvari nego na svoje. To mi se svidjalo i kad sam bila sasvim mala devojcica. Tad sam stanovala u jednom stanu gde se u noci na jednom zidu pojavljivalo svetlo vozila, islo preko zida i nestajalo na drugoj strani sobe, kad bi naisao auto pored kuce, bilo je sasvim blizu magistralnog puta a nije bilo ni drveca, ni zbunja.
 

Back
Top