Gde da kupim..?

znam koji hoćeš...taj imam i ja........ima u bivšim prodavnicama elektrotehne.........npr. u narodnog fronta ili dečanskoj........(kad od boolevara ideš ka noošićevoj, prođeš borbu, preš. klet i pekaru..........)
 
moonja:
znam koji hoćeš...taj imam i ja........ima u bivšim prodavnicama elektrotehne.........npr. u narodnog fronta ili dečanskoj........(kad od boolevara ideš ka noošićevoj, prođeš borbu, preš. klet i pekaru..........)

Uh, ne znam tacno na koju prodavn. mislis ali snaci cu se:)
Da li mislis bas na rostilj sto dole ima, da kazem tacnu od rostfraja?
 
tako je... ako misliš na električni roštilj pravougaonog oblika........koji ima tacnu od rostfraja na koju stavimo samo alu foliju koju posle bacimo u đ..........to je taj.........znači, moraš da obiđeš te prodavnice u tranziciji na koje smo zaboravili da postoje.....tipa ex elektrotehna......... ima ih još uvek.......ja koopio nedavno usisivač samsung 1600w za 3 soma tamo ( : a takav roštilj imam više od 10 god.........
 
Presernova klet, kafana u Mose Pijade, mozda je to danas Decanksa ulica... Dok sam isla tamo u skolu, zvala se Mose Pijade.
A da sam znala da nekom normalnom treba takav rostilj ne bih ga dala onoj.... grrrr.....
Meni nije trebao, dobili jos za svadbu a kabasto bilo da stoji neotpakovano...
 
jeste, moše p. je preimenovana u dečansku.....hvala, sanja....
......waterfall....ako si već imala takav roštilj...pa je otišao gajtan......on se lako menja.....svaki električar može da ga promeni......tako da...ne bacaj ga......ne treba ti novi.... znam ga u doošu.... ( :
 
moonja:
jeste, moše p. je preimenovana u dečansku.....hvala, sanja....
......waterfall....ako si već imala takav roštilj...pa je otišao gajtan......on se lako menja.....svaki električar može da ga promeni......tako da...ne bacaj ga......ne treba ti novi.... znam ga u doošu.... ( :

Moonja,
nisam imala takav rostilj. Komsinica ga ima i kaze da je super.
Znaci da idem u decansku.
Zna li neko koliko kosta?
 

Back
Top