Grupa pred kojom mislite da je dobra buducnost je...?

Stedza

Iskusan
Poruka
6.005
Zanima me sta mislite koja ce grupa zariti i paliti na rock/metal sceni u blizoj ili malo daljoj buducnosti...po meni to bi svakako mogao biti System of A Down..dobar deo danasnje metal scene ih gotivi i imaju sjajne pesme od kojih mnogi smatraju da su najbolje pesme svih vremena...secam se da je jos dok je izlazio Metal Hammer izjavljeno da je njihova pesma Lost in Hollywood jedna od najjacih svih vremena...to je moje misljenje a sad hocu i was da chujem..
 
Dr:
I system i bullet for my valentine su vec uspeli oni nisu demo bendovi , tako da njih ne spominjemo ,
pravo da vam kazem od stranih bendova nista novo i kvalitetno nisam video ... od domacih sam bio na audiciji za bend koji ce dobiti snimanje u americi bilo je 40 bengova.Skoro svi su bili sranje .
Ne mora se odnositi na iskljucivo demo bandove...

I da da dodam Kerry King je dosta davno izjavio chini mi se josh pre nego shto ce Slayer doci na exit da bi jedina grupa koja bi mogla da poseduje energiju koju je imao Slayer mogla biti Chimaira...dobra je Chimaira al mislim da se Kerry zajebao nije to ta snaga koju je Slayer imao..
 
Miki 13991:
SOAD, Bullet 4... и Lordi будућност рок/метал сцене :shock: Ако је тако, онда је то веома, веома мрачна будућност...
apsolutno se slazhem sa ovim... mi smo najeb.ali ako ce SOAD i Bullet 4... i takva bagra biti buducnost... ZLO...
odgovor na temu... The Answer... Britanci, prosle godine izdali prvi album... odlichni su
 

Back
Top