Da li smo jedan narod?

Altar

Obećava
Poruka
86
Da li to sto se neko u CG kad mu se cefne izjasni kao Srbin i to izdiktira tamo nekom pisaru pri popisu, automatski znaci da je on isto sto i mi, dakle Srbin? Neka hvala, videcemo na sledecem popisu u CG nece bit 2% Srba ne zato sto ce ih neko proterati nego zato sto ce im se vise isplatit da se izjasnjavaju kao Crnogorci, Hrvati... Ja ne osecam taj mentalitet kao srpski. Svu tu zatucanost. Nekako kad gledam Mimu Kradzica imam jasnu sliku da je to crnogorac i tacka. Nema on dodirnih tacaka sa nasim narodom. Uzeo sam njega eto kao primer, nemam nista licno protiv njega da se razumemo...
 
E pa kad ti kazesh...
Ja sam mislio da je Srbin onaj koji se tako izjashnjava,ko i Hrvat ili Eskim.Vidish budale ne shvataju da nisu ono shto misle nego im treba neko kao ti da im objasni shta su....
 
Moja"zabit"se zove BG gde sam i rodjen tako da nemam gde da se vracam,a ti se vrati u svoju zabit u CG pa ubedjuj Crnogorce da su Dukljani,tvoj problem zabole me.:lol:
Ali ako ih ne ubedish nemash pravo da nekome odredjujesh shta je po nacionalnosti.
 
Altar:
Da li to sto se neko u CG kad mu se cefne izjasni kao Srbin i to izdiktira tamo nekom pisaru pri popisu, automatski znaci da je on isto sto i mi, dakle Srbin? Neka hvala, videcemo na sledecem popisu u CG nece bit 2% Srba ne zato sto ce ih neko proterati nego zato sto ce im se vise isplatit da se izjasnjavaju kao Crnogorci, Hrvati... Ja ne osecam taj mentalitet kao srpski. Svu tu zatucanost. Nekako kad gledam Mimu Kradzica imam jasnu sliku da je to crnogorac i tacka. Nema on dodirnih tacaka sa nasim narodom. Uzeo sam njega eto kao primer, nemam nista licno protiv njega da se razumemo...

Momcino svaka ti cast, oko tebe bi doktori stvarno imali dosta posla.
Ajde lijepo priznaj da si se samo salio jer niko ne moze da bude bas toliko glup.
Mozda Kalimero.
Ma jok.
 
Altar:
Da li to sto se neko u CG kad mu se cefne izjasni kao Srbin i to izdiktira tamo nekom pisaru pri popisu, automatski znaci da je on isto sto i mi, dakle Srbin? Neka hvala, videcemo na sledecem popisu u CG nece bit 2% Srba ne zato sto ce ih neko proterati nego zato sto ce im se vise isplatit da se izjasnjavaju kao Crnogorci, Hrvati... Ja ne osecam taj mentalitet kao srpski. Svu tu zatucanost. Nekako kad gledam Mimu Kradzica imam jasnu sliku da je to crnogorac i tacka. Nema on dodirnih tacaka sa nasim narodom. Uzeo sam njega eto kao primer, nemam nista licno protiv njega da se razumemo...


što...meni baš mima karadžić liči na srbina...iz crne gore...:)
 
Altar:
Da li to sto se neko u CG kad mu se cefne izjasni kao Srbin i to izdiktira tamo nekom pisaru pri popisu, automatski znaci da je on isto sto i mi, dakle Srbin? Neka hvala, videcemo na sledecem popisu u CG nece bit 2% Srba ne zato sto ce ih neko proterati nego zato sto ce im se vise isplatit da se izjasnjavaju kao Crnogorci, Hrvati... Ja ne osecam taj mentalitet kao srpski. Svu tu zatucanost. Nekako kad gledam Mimu Kradzica imam jasnu sliku da je to crnogorac i tacka. Nema on dodirnih tacaka sa nasim narodom. Uzeo sam njega eto kao primer, nemam nista licno protiv njega da se razumemo...


Nikome se ne cefne da se izjasnjava da je pripadnik jednog naroda, ako to stvarno i ne misli i ne oseca, sto je mozda bitnije. Ponekad je tu i korist, ali uglavnom se svako izjasnjava onako kako misli i kako oseca da pripada jednom narodu ili naciji. Dusa im je srpska, ma sta god oni rekli i uradili, sve se na to svodi na pricu oko crnogoraca.
Ajd u zdravlje.
 
Od ovog trenutka se izjašnjavam kao Rom iz Karton City-ja.
Em ću dobijem garsonjeru em će mi država nadje posao.
Ne isplati se biti nacionalna veličina.

A ima i pacovi, ima svinjedeti a ima i svašto. Nehigijena to stvarno jeste, evo vidite kuće male, prljavo. Ja nisum nigde radio ja sam učio neke škole i tako. Ja sam penzioner. neki veliki dr mr...


 
Jedan ili Dva... Mislim, bez obzira na to, da imamo dosta toga zajednickog! Od istroije preko svega... Sam NJEGOS je rekao da je Srbin... Danasnji politicki vrh CG vise voli Hrvate... Ustaso-Ljupci... Drazi im je zbog toga MESIC! Nego NJegos... SRAMOTA!
Za svu Bracu CG, sutra da zaratite sa Albancima... Ko bi vam pruzio ruku? HRVATI??
 

Back
Top