Milicic kao nepatriota ili kao uobrazeni kosarkas
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Milicic kao nepatriota ili kao uobrazeni kosarkas

Georgije
    Guest

Podrazumevano Milicic kao nepatriota ili kao uobrazeni kosarkas

PRVO i OSNOVNO
    NIKO ALI NIKO AMA BAS NIKO!!!!
    NEMOZE I NESME DA BRUKA IMENA KAO STO SU:
    ZARKO PASPALJ
    VLADE DIVAC
    PREDRAG SASA DANILOVIC
    ALEKSANDAR DJORDJEVIC
    DEJAN BODIROGA
    PREDRAG STOJAKOVIC...
    I MNOGI DRUGI DA IH NE NAVODIM JEDNOG PO JEDNOG JER SVI ZNAJU KO SU TI IGRACI KOJI SU I U NAJAKRIZNIJIM VREMENIMA IGRALI ZA SVOJE KLUBOVE ZARADJIVALI A ISTOVREMENO IGRALI ZA REPREZENTACIJU I DAVALI MAXIMUM
    ODRICUCI SE MNOGIH STVARI PRIVATNOSTI I ODMORA
    ZARAD MEDALJE ILI NEKOG USPEHA KOJI SMO SVI ZELJNO ISCEKIVLI NA BILO KOM PRVENSTVU.
    PA CAK I KADA NISU POSTIGLI NEKI ZNACAJAN USPEH IPAK SU OSTAVILI SRCE I DUSU NA TERENU ZBOG TROBOJKE I GRBA SRBIJE I CRNE GORE (JUGOSLAVIJE) NEMOZE I NECE IM SE ZAMERITI.
    A KAO DRUGO NEKI KLINAC KOJI SMISLJA IZGOVORE DA NE IGRA ZA REPREZENTACIJU A KOJI MOZE I IMA KVALITETA DA IGRA A OCIGLEDNO DA NE ZELI NAM I NETREBA I MOZE DA SE TERA U TRI LEPE ***** .... DA UZME SLOBODNO HRVATSKI PASOS I NEKA IGRA AKO ZELI ZA NJIH ILI MOZDA
    ZA USA PA NEKA I BUDE NAJ IGRAC NA SVETU NECEMO ZALITI ZA NJIM JER NEKOGA DA LJUBIMO U GUZICU NECEMO.
    POD TRI AKO DIVAC SA 35 GOD MOZE DA IGRA STO NEBI MOGAO DARKO.
    ALI KAZEM NEKA SE TERAJU SVI TAKVI IGRACI SLOBODNO BILO BI POZELJNO IMATI TAKVOG IGRACA ALI AKO NECE NEMORA MARS U ...
    POD CETIRI TOLIKO SMO NAVIJALI I SLAVILI JER JE DRUGI PIK BIO A ON NAMA OVAKO ALI O.K. SRBIJA JE UVEK IMALA IZDAJICA.

Zainteresovan član zagor (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

prvo, meni nikad nije bilo jasno po cemu je taj * Milicic bio wow! On, po meni uopste nije toliko poseban, da npr. jedan Krstic zaostaje za njim. Drugo, mrzim uobrazene ljude, a narocito sportiste (tj. u ovom slucaju kosarkase), koji, poput Darka, misle da je Bog i da bez njega nema kosarke. Trece, da li je patriota ili nije, ne tice me se, vidi se da se decko vodi iskljucivo licnim interesima, a takvim igracima nema mesta u reprezentaciji SCG!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

LJUDI PA ON SE NESTO NUDI PO NOVINAMA OVIH DANA POSLE CELIH 46 MINUTA U CELOJ GODINI POSTO DO KRAJA NECE IGRATI NEKA IGRA SA MENADZEROM NA PARKINGU MARUSIJA U AVGUSTU JEDAN NA JEDAN TOLIKO O TOME

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio zagor
    prvo, meni nikad nije bilo jasno po cemu je taj * Milicic bio wow! On, po meni uopste nije toliko poseban, da npr. jedan Krstic zaostaje za njim. Drugo, mrzim uobrazene ljude, a narocito sportiste (tj. u ovom slucaju kosarkase), koji, poput Darka, misle da je Bog i da bez njega nema kosarke. Trece, da li je patriota ili nije, ne tice me se, vidi se da se decko vodi iskljucivo licnim interesima, a takvim igracima nema mesta u reprezentaciji SCG!!!!!

Guest

Podrazumevano

[quote="zagor"]prvo, meni nikad nije bilo jasno po cemu je taj * Milicic bio wow! On, po meni uopste nije toliko poseban, da npr. jedan Krstic zaostaje za njim. Drugo, mrzim uobrazene ljude, a narocito sportiste (tj. u ovom slucaju kosarkase), koji, poput Darka, misle da je Bog i da bez njega nema kosarke. Trece, da li je patriota ili nije, ne tice me se, vidi se da se decko vodi iskljucivo licnim interesima, a takvim igracima nema mesta u reprezentaciji SCG!!!!![/quote, ma on je serowa]
    ma

Guest

Podrazumevano

MILICIC JE KRETEN

Lara Kroft
    Guest

Podrazumevano

Mislim da ste svi u pravu,ali nije samo on kriv.Bio je mnogo bolji dok se nije saznalao da ce biti drugi pik.Njegova porodica je siromasna,a znate kako je to kada siromasima udare tolike pare u glavu.I njegovi su mnogo uticali na njega,tako da bi mozda bio drugaciji da je sva ta popularnost dosla malo kasnije,da je na miru sazreo.Ne zelim da ga branim,i ja sam se razocarala u njega,ali mu zato njegov trener daje lekciju koju su trebali da mu daju ljudi iz Hemofarma.

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Citat Original postavio Georgije
    PRVO i OSNOVNO
    NIKO ALI NIKO AMA BAS NIKO!!!!
    NEMOZE I NESME DA BRUKA IMENA KAO STO SU:
    ZARKO PASPALJ
    VLADE DIVAC
    PREDRAG SASA DANILOVIC
    ALEKSANDAR DJORDJEVIC
    DEJAN BODIROGA
    PREDRAG STOJAKOVIC...
    I MNOGI DRUGI DA IH NE NAVODIM JEDNOG PO JEDNOG JER SVI ZNAJU KO SU TI IGRACI KOJI SU I U NAJAKRIZNIJIM VREMENIMA IGRALI ZA SVOJE KLUBOVE ZARADJIVALI A ISTOVREMENO IGRALI ZA REPREZENTACIJU I DAVALI MAXIMUM
    ODRICUCI SE MNOGIH STVARI PRIVATNOSTI I ODMORA
    ZARAD MEDALJE ILI NEKOG USPEHA KOJI SMO SVI ZELJNO ISCEKIVLI NA BILO KOM PRVENSTVU.
    PA CAK I KADA NISU POSTIGLI NEKI ZNACAJAN USPEH IPAK SU OSTAVILI SRCE I DUSU NA TERENU ZBOG TROBOJKE I GRBA SRBIJE I CRNE GORE (JUGOSLAVIJE) NEMOZE I NECE IM SE ZAMERITI.
    A KAO DRUGO NEKI KLINAC KOJI SMISLJA IZGOVORE DA NE IGRA ZA REPREZENTACIJU A KOJI MOZE I IMA KVALITETA DA IGRA A OCIGLEDNO DA NE ZELI NAM I NETREBA I MOZE DA SE TERA U TRI LEPE * .... DA UZME SLOBODNO HRVATSKI PASOS I NEKA IGRA AKO ZELI ZA NJIH ILI MOZDA
    ZA USA PA NEKA I BUDE NAJ IGRAC NA SVETU NECEMO ZALITI ZA NJIM JER NEKOGA DA LJUBIMO U GUZICU NECEMO.
    POD TRI AKO DIVAC SA 35 GOD MOZE DA IGRA STO NEBI MOGAO DARKO.
    ALI KAZEM NEKA SE TERAJU SVI TAKVI IGRACI SLOBODNO BILO BI POZELJNO IMATI TAKVOG IGRACA ALI AKO NECE NEMORA MARS U ...
    POD CETIRI TOLIKO SMO NAVIJALI I SLAVILI JER JE DRUGI PIK BIO A ON NAMA OVAKO ALI O.K. SRBIJA JE UVEK IMALA IZDAJICA.
    Georgije ti si moj covek!
    U potpunosti se slazem sa tobom,mislim da je darko nepatriota,netalentovan i jedan jako uobrazen covek...Samo jedan u nizu koja je srbija izvizdala...

FCRS
    Guest

Podrazumevano BALAVAC

BALAVAC, IMA SAMO 18GOD. I NECE DA IGRA ZA PLAVE.
    NETREBA DA GA UOPSTE ZOVU!
    BALAVAC GLUPI!

Guest

Podrazumevano

milicic rulles

Grobos
    Guest

Podrazumevano

Hoce samo da privuce paznju selektora,NE ZASLUZUJE NI DA GLEDA UTAKMICE NASIH BOGOVA!!!!!!!!!!!!!!!TREBA MU ZABRANITI ULAZAK U ZEMLJU... 8)

Slične teme

1. Miličić ..ebe kevu sudijama
    Autor sch u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 23.09.2007., 16:27
  2. Da li su novosadjani svi isti-uobrazeni???
    Autor Natashica u forumu Srbija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 26.04.2005., 06:49
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.04.2005., 22:15
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.12.2003., 13:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku