STA DA RADIM?

strudlica

Početnik
Poruka
4
Vec dugo imam potrebu da pucam prstima,stalno to radim,inace osecam napetost u svim sitnim zglobovima sake i blage bolove!Jel ima neko neki savet?Kada ispucam sve prste osetim olaksanje...Jel moguce da imam pocetak reumatoidnog artritisa?Imam inace pozitivnu porodicnu anamnezu.A da i napomenem da imam isti problem i sa prstima stopala..
 
Sta reci!...(a ne zaplakati...)

Odgovor na prvo pitanje je: da, moguce je; a moze biti i samo neurotico. (Ko to da zna bez odlaska lekaru i analiza??)

Ne razumem kako sad to bolje pomaze od uputstva sta da se uradi? Neverovatni ste.
 
hello_world:
koja je uopshte svrha ovog foruma pa svako zna da treba da ide kod doktora...
kapiram da bi to bila razmena iskustava...
Jeste,ali pogledaj koliko ljudi ovde postavlja pitanje sa samo jednim ciljem-da ne ide kod lekara.
Na stranu to sto je odlazak kod lekara pocetni korak i jedini put ka resenju vecine zdravstvenih problema.
Iskustva se mogu razmenjivati nakon primenjene terapije i sl.,ali pre bilo kakve dijagnosticke procedure je smesno pricati o razmeni iskustva iz prostog razloga sto ono ne postoji u tom momentu.
 
hello_world:
koja je uopshte svrha ovog foruma pa svako zna da treba da ide kod doktora...

kapiram da bi to bila razmena iskustava...

Svrha ovog foruma nije da baca pogled u staklenu kuglu i odgovara na budalastine tipa 'imam crvenu tackicu na laktu, STA LI BI TO MOGLO BITI?!', vec da usmeri ljude gde i kome da se obrate za pomoc, i koje vrste dijagnostickim metoda su im potrebne, odakle da krenu da ne gube vreme, i koji im je najbrzi put do pomoci. A posle dijagnoze i eventualne terapije mogu se razmenjivati iskustva.

A od gluposti tipa pitanja 'sta li bi to moglo biti?' jezim se ko od skripe krede po tabli. Ko i od svake druge gluposti per se.
 
Profa_Bg:
To pitanje ne sme da se postavi :lol:
Imas lepljive teme,tamo ti je sve objasnjeno.... :wink:

Tacno.

A ima i drugih foruma na kojima to pitanje sme da se postavi i na kojima glupost vlada: sto od onih koji pitaju, sto od onih koji neodgovorno na takva glupa pitanja odgovaraju, puni ega i aroganntnih pretpostavki o svom 'bozanskom' sveznanju i vidovitim mocima, .

Niko vas ne drzi da budete ovde, nije ovo jedini forum pod kapom nebeskom.
 
WithdrawnWater:
Tacno.

A ima i drugih foruma na kojima to pitanje sme da se postavi i na kojima glupost vlada: sto od onih koji pitaju, sto od onih koji neodgovorno na takva glupa pitanja odgovaraju, puni ega i aroganntnih pretpostavki o svom 'bozanskom' sveznanju i vidovitim mocima, .

Niko vas ne drzi da budete ovde, nije ovo jedini forum pod kapom nebeskom.
Ma ja sam se malo salio,ne moras odmah da ujedas...ovde sam da pomognem... :idea:
 

Back
Top