Guca 2007.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druugaaaaari,

Sinoc sam bila u Guci. Bilo je fantasticno. Obozavam trube. To je nas nacionalni srpski instrument. Igrala sam pevala. Jela sam pragnje kod Zike. Gibanica. Vopi, sljivovica. Uf, sto je bilo suuuuuper! Za modne sladokusce: obula sam moje roze starke sa stiklicom na sljokice, roze mini suknju i roze top. Na glavi sam nosila moju roze sajkacu sa roze kokardom na sljokice. Veceras cu nositi moje disco starke sa stiklicom, roze minic, moj roze kozni kaputic, roze kosuljicu, roze sajkacu sa zlatnom kokardom. Bicu najelegantnija.8)
 
Guca je truba... (ovo nije kompliment)
jbt.. kako uopste mozes da kazes da je truba nas nacionalni instrument?!
Citav festival je sramota za nesto sto se naziva muzikom...
A da ne pricam o auditorijumu koji je tamo prisutan i njegovom ponasanju...
 
Guca je jeste truba, ceo svet dolazi da uziva. Sinoc sam opet bila i danas cu ici. Bilo je predivno. Sinoc sam putovala sa svojim drugarima bakama i dekama penzionerima, sa kojim ponekad na Kalemegdanu poigram kolo. Neverovatan feeling. Svi su hteli da se slikaju sa mnom i mojom roze sajkacom i zlatnom kokardom. 8-)
 
. . .:
A mozemo li mi videti nesto od tih slika?
i ja mislim da bi mogla zalepiti neku svoju slicicu.
meni je guca pre bila mnogo bolja.nekako je sve bilo prirodnije,bez tragicnih dogadjaja,domacinskije,spontano..i uvek je bilo puno i bez medijske najave.sad svi toliko svojataju gucu i najavljuju kao srpski brend,i utrkuju se poznate njuske ko ce se pojaviti tamo.i toliko javno pricaju o opijanju(citala sam i o bregi juce neki clanak,a za mog komsiju velju da i ne pricam)...
iako su moji na pljuckometar od tog `svetskog dogadjaja` nemam vise zelju da idem.trubaca ima svuda,a bar meni nije potrebna sljivka ili drugo pice za raspolozenje.
 
DJM:
Guca je truba... (ovo nije kompliment)
jbt.. kako uopste mozes da kazes da je truba nas nacionalni instrument?!
Citav festival je sramota za nesto sto se naziva muzikom...
A da ne pricam o auditorijumu koji je tamo prisutan i njegovom ponasanju...


Jeeees, nooo...
Isad dođe takozvani domaćin Guče, Veljo Ilić i kaže... Ma kaaaki Egzit... tosu sve drogeri... Toe sramota za naše društvo... i ukine Egzit...
I tako ukrug jedni druge udaramo po glavi... i au ičkup aterinum...
I posle bude Слобо krvi za sve...
 
DJM:
Guca je truba... (ovo nije kompliment)
jbt.. kako uopste mozes da kazes da je truba nas nacionalni instrument?!
Citav festival je sramota za nesto sto se naziva muzikom...
A da ne pricam o auditorijumu koji je tamo prisutan i njegovom ponasanju...
slazem se Tamburica je ZAKON
 
CobRa-SiC-:
Jeeees, nooo...
Isad dođe takozvani domaćin Guče, Veljo Ilić i kaže... Ma kaaaki Egzit... tosu sve drogeri... Toe sramota za naše društvo... i ukine Egzit...
I tako ukrug jedni druge udaramo po glavi... i au ičkup aterinum...
I posle bude Слобо krvi za sve...

Znas kako nisam takodje ni neki fan exit-a...
Mada opet je bolje posto imas razne stage-ove... pa ko voli, nek izvoli...

:D
 
jeste truba nas istrument,al dokle da ucis nekog o tome,sta je sta nije,
Fantasticno ljudi sviraju vise to nisu trube vec violine harmonija tenori jedu zivu decu,
svaka cast ja nisam bio al sam gledao prenos,mislim da se ovde javljaju ljudi koji nisu kopetentni da pricaju o muzici,vec sve sto je srpsko da ne valja to je njihov slogan
Pa nece me neko ubediti da je EGZIT bolji od guce,ja nemam nista protiv te manifestacije al sam bio i video,narkoman do narkomana,strasno
Truba je truba svidjalo se to nekome ili ne
 
Глед'о сам Брегу кад је био пренос. Онај идиот са гласом Грандоваца је упропастио Дугметове песме :roll:
 
Miki 13991:
Глед'о сам Брегу кад је био пренос. Онај идиот са гласом Грандоваца је упропастио Дугметове песме :roll:
slazem se uzasno je pevao joooooj boze kako ga nije stid bilo da peva modulacije sa falsom cuvaj boze
slazem se sa tobom
 
pekan000:
Pa nece me neko ubediti da je EGZIT bolji od guce,ja nemam nista protiv te manifestacije al sam bio i video,narkoman do narkomana,strasno

Nemo te price i forice da prosipas narodu...
Na guci su svi trezni i cisti... Ma daj...
Citao sam u novinama danas (zapravo vec je jucerasnji broj) da je u guci ispijeno 10.000 HEKTOLITRA PIVA... Pa ti vidi...
Sta ja da kazem... sve pijanica do pijanice... sljokare...
Ne opravdavam ni drogu... ali covece nemoj da rasturas price koje prvo nisu kompetentne i da budes tako dvolican i licemeran...
 
Fency_Killer:
Guca je samo izgovor da se ljudi ponasaju kao svinje a da im niko to ne uzima za zlo...
sledece godine Velja Ilic otvara Exit...jedva cekam...

Izviiini mooolimte u ime svih svinja ovoga sveta... A štabi ti podšatrom uguči radio... ???... Čitao malog princa... ???...
 

Back
Top