treba mi strategija za warcraft 3!?!?!?!

dragi prijatelju warcraft je veoma tezak (otprilike!) ja se secam kako sam presao celu igricu bez sifara doduse na primer u orc kampanji imas level kad trebas da unistis 6 armija treba ti dva sata za to.A undeadovi imaju level za kradju knjige zvane Book of Mediv'th i ona traje dugo zato sto trebas da unistis celu citadelu :roll:
 
igrao sam ja vec warcraft i sitgao do zadnjeg levela undeadova pa sam iskoristo sifru i presao dalje

onda sam jos jednom sifru iskoristio predzadnji level ja misllim

nego sad igram sa orck-ama oni su super ali ne znam sta da gradim i to

daj pomognite malo

eto odgovorite na ova pitanje:

sta da gradim najvise

sta da gradim na pocetku

vojsku od kakvih ljudi(ovih govana orka)

i kako da gradim heroje
 
Heroje prizoves kod Altar of Storms ako ti umru vojska od Gruntova Trollova ridersa ili kako se vec zovu,witch doctor i warlock ili ako se zove shaman a kasnije i taurene i kodo
122.gif
 
ja se znam super razgradit i sve to znam da napunim heroja do najaceg levela ali kad me protivnik napadne izgubim automacki

tu mi treba pomoc ja sam mislio da igram sa drugom a on bi mi govorio kako da see razgradjujem i ja bi poslao jednog svog seljaka u njegovu bazu i naredio mu da sagradi nesto i onda bi mi on govorio sta i kako da gradim i onda bi me napao da vidi kako sam naucio ako vidi da me razbio onda opet se transformisem i sve tako dok ne naucim
 
<<<Shadow>>>:
treba mi strategija za igranje za warcraft 3!?!? znaci ocu neku kracu strategiju(da nepisete puno) kako se dobro razgradit i sve to a opet da sam spreman ako me protivnik napadne i d amogu da ga unistim

ali za undead-ove ili za humane

Mhm, za undeadove ja ovako igram :

Stavim sve radilice na gold,odvojim jednu
sa tom jednom izgradim farmu(ziggurat) , altar of darkness ,
i ono za pravljenje kripova,i posle je vratim da radi,p.s. ne zaboravi
da odmah stavis gula da ide na drvece
skupis gold
i sagradis jos 2 radilice
Napravis heroja po tvojoj volji??( i pref. Dreadlord )
Uzo bi dreadlorda jer ima sleep, a takodje mu je veoma dobra zadnja ,
i dosta bi pomogla tvojoj vojsci.Izgradis jos jednog gula i stavis ga na drvece
posle sagradis 3 gula i ides da dobijes 2 lvl sa dreadlordom.
Kad dobijes 2 lvl , ides u bazu, trebaju sva 3 gula da ti prezive.
Sagradis Graveyard,i pochnes odmah da gradis bubice.
P.S. zaboravio sam da kazhem,chim sagradis Dreadlorda,uzmesh mu magiju Sleep.
Veoma ce ti pomoci na pocetku.
Pochnesh polako unapredish glavnu bazu
Dok ti se unapredjuje idesh sa vojskom da ubijash par kripova.
Kad ti se unapredi sagradis kulice za Mesare i one nekromancere.
Kad ih sagradis,Odmah unapredi bazu jos jednom.
Kad si unapredio bazu,samo gradi one banshee,i unapredi banshee do kraja
izgradis jedno 5 komada bansheea,nabudzhenih do kraja
Banshee su dobri , za to da bi preuzeli kontrolu pred drugih unita.
Sagradis par mesara,unapredish ih do kraja, da dobiju onaj smrad =)
Napravis jos 1 gula, i stavish ga na jelke.
Pochnesh da pravis kulicu za zmaja.U to vreme isto pochni da pravish
Slepe misheve =)Sagradis dosta slepih , =) napravis 2 zmaja.
Nadam se da sam ti nekako pomogao.P,p,s : nemoj da zaboravish da gradis point kucice
( farme , ziggurate) isto tako,jer bez njih nista od ovoga.

Cya,

miXed
 
Uuuu brate miXed,covek je trazio samo pocetnu pomoc i da sam razvije svoju taktiku,jer kako je BigMazi rekao da je to char igre,da sam razvijes strategiju... Evo Shadow ja cu ti samo reci da u pocetku napravis heroja za kojeg mislis da je najbolji i nekoliko najslabijih vojnika kako bi malo nabudzio lvl za heroja,zatim,nikada nemoj bacati pare na odbranu (odbrambene kule...) samo na vojsku,jer kada ubijas vojskom dobijas lvl na heroju i jaca je vojska od tih kula,one nista ne pomazu... I jos jedno,pravi sto vise heroja mozes (3).. Cim budes imao prilike da kupis drugog heroja,kupi ga,tako isto i za treceg,cim budes imao prilike da ga kupis ti ga kupi... E dalje sam razmisljaj kako sa radnicima da nabavis resurse itd. P.S. Predlazem ti da za skupljanje drva uzmes onog goblina u "goblin house" (valjda se tako zove,nisam dugo igrao WC3,pa ne mogu tacno da se setim),on ti donosi po 200 drveta,tako da su ti 2 ta goblina sasvim dovoljna. Pozz
 
nemojte se svadjati :lol:

ja cu da igram po ovakvoj strategiji sad

stavim 3 na zlato jednog da radi i jednog na drvo ovaj sto radi sagradice onoza heroja sagradim heroja i gradim ono za vojsku sagradim vojnika 4,5 i krecem u napad a za to vrjeme ako imam para stavim das e grade 2,3 cisto za odbranu onda se polako razgradjujem i gradim nove vojnike i to i kad me protivnik napadne ja crknem :lol: to ne znam da se odbranim od protivnika.jedino resenje su kule

@grunt onaj donosi 20 a ne 200
 

Back
Top