Natalne karte poznatih licnosti ...

Sun 23°07' Leo

Moon 11°33' Virgo

Mercury 5°39' Virgo

Venus 0°32' Leo

Mars 15°23' Taurus

Jupiter 26°24' Libra

Saturn 19°09' Sagitarius

Uranus 12°42' Leo

Neptune 2°18' Scorpio

Pluto 1°43' Virgo

Chiron 19°34' Aquarius

Ceres 10°16' Virgo

Pallas 17°14' Leo

Juno 0°51' Virgo

Vesta 12°53' Cancer

Node 25°20' Libra

Lilith 19°44' Aries

Fortune 26°40' Virgo

AS 8°15' Virgo

MC 3°44' Gemini







8) :-o :o
 
Sun House 12

Moon House 1

Mercury House 1

Venus House 11

Mars House 9

Jupiter House 2

Saturn House 4

Uranus House 12

Neptune House 3

Pluto House 12

Chiron House 6

Ceres House 1

Pallas House 12

Juno House 12

Vesta House 11

Node House 2

Lilith House 8

Fortune House 1




8) :-o :o
 
I sad kad uporedimo njihove natalne ... zanimljivo je sto kralju i kraljici popa domiriaju skoro isti znaci , kuce i planete ... sto je logicno jer su rodjeni iste godine , dve nedlje razlike ... ali bas njih dvoje su proglaseni kraljem i kraljicom ...

Dakole Madonna ima ... najizrazeniju prvu ... ta unutrasnja snaga , zbog cega je popularna , njena licnost uopste ... ima i dvanestu ... to ne bih znao sta je ...

Od znaka ... ubedljivo devica najirazenija i lav ... sto je u sustini isto ono sto smo i za MJ-a pricali ... dakle sve radi u sitnice , a zbog izrazenog lava je queen of pop ... a mogli bi da napisemo nesto o njenom podznaku prvo i da odredimo dominantne planete , pa da probamo aspekte ... da radimo ...
8) :-o :o
 
Volela bih kad bi postavili recimo Hitlerovu natalnu kartu...
Znam da je bio Bik-Vaga,sto mi je intersesantno jer i Bikom i Vagom vlada Venera,neko bi pomislio da ce u istoriju uci kao umetnik a ne najveci ubica.Mada se u mladosti bavio slikarstvom ali nisu ga primili na akademiju,zato je i puko :?
Dobra tema!
pozz
 
immph:
U porodici ima bolest vitiligo ... imaju mu to i baba i sestra , gubi se pigment i beli se , slobodno pogledaj na netu nesto o tome ne pricaj napamet ... a sad nazad na temu ... hahaha ... smesan sam sam sebi ... al dobro mozda se neko smiluje pa napise nesto ... 8) :-o :o



:roll: Pf...ne lupaj bre...jeste,preko noci je chovek pobeleo...najveca glupost koju sam chula...bar si me slatko nasmejao... :lol: :lol:
 
Ti nisi normalna ... on pet godina nije izlazio dok nije skroz pobeleo , a postoje i slike na kojima se vidi da je pola beo pola crn od vitiliga a vidi se i u spotovima , a i kao sto rekoh to mu je u porodici i baba i sestra su mu takve jbt ... no to nema veze sa temom ... dakle neka se neko ukljuci nek doda nesto o Madonninoj natalnoj karti ... molim vas ... 8) :-o :o
 
Pokusacu ja da nadjem ostalo ... al sad moram da idem ... kad se vratim iz skole ... bilo bi dobro da se ukljuci vise ljudi , kao i oni koji znaju vise ... mislim znam da i oni rade natalne karte poznatih ... zasto ne i ovde ... ima poono poznatih licnosti kojima se desavaju zanimljive i ruzne i lepe stvari(kao i ostalima , ali ipak o ovima vise znamo) i mislim da je zanimljivo da se gledaju natalne ... 8) :-o :o
 
DjuraMornar:
Njoj je Merkur fakticki tj. 12 toj...jeste da je 3 step. od asc ali ipak u 12, ma koliko vrsio uticaj i na prvu.
Ono sto je u njenoj natalnoj upecatljivo, svakako je dvanejsta kuca.

moram da te ispravim - za planetu koja se nalazi na poslednjih pet stepeni kuce se smatra da se nalazi na vrhu naredne. tako i u ovom slucaju taj merkur jeste takoreci na asc-u, i nema uticaj na 12. kucu. uran i pluton u sebi ne nose skoro nista - nema licnih planeta u skorpionu niti u vodoliji, ne vladaju kucama koje su bitne, i kako su u pitanju transcendenti nemaju previse znacaja za njen zivot. ostaje da, ako tumacis radno mesto i zdravlje posmatras tog urana, a za nacin razmisljanja i komunikaciju plutona... i ostaje da u 12. madona ima sunce. merkur pritom vlada asc-om i 10 kucom (karijera) pa je ocigledno da ova osoba nije izgubila karijeru (kako bismo tumacili da je merkur u 12) ili nije uspela da je ostvari, nije zainteresovana da je gradi...
sa vladarom 10 na asc-u osoba ima naglasenu potrebu da od sebe nesto znacajno stvori, a to je izgleda i uspela.
 
krinka:
moram da te ispravim - za planetu koja se nalazi na poslednjih pet stepeni kuce se smatra da se nalazi na vrhu naredne. tako i u ovom slucaju taj merkur jeste takoreci na asc-u, i nema uticaj na 12. kucu. uran i pluton u sebi ne nose skoro nista - nema licnih planeta u skorpionu niti u vodoliji, ne vladaju kucama koje su bitne, i kako su u pitanju transcendenti nemaju previse znacaja za njen zivot. ostaje da, ako tumacis radno mesto i zdravlje posmatras tog urana, a za nacin razmisljanja i komunikaciju plutona... i ostaje da u 12. madona ima sunce. merkur pritom vlada asc-om i 10 kucom (karijera) pa je ocigledno da ova osoba nije izgubila karijeru (kako bismo tumacili da je merkur u 12) ili nije uspela da je ostvari, nije zainteresovana da je gradi...
sa vladarom 10 na asc-u osoba ima naglasenu potrebu da od sebe nesto znacajno stvori, a to je izgleda i uspela.
OK...pitanje.vidi ovo..
Sun Libra 14°30'24 in house 1 direct
Moon Cancer 6°09'55 end of house 9 direct
Mercury Scorpio 8°53'55 in house 2 direct
Venus Libra 6°57'22 end of house 12 direct
Mars Libra 16°35'01 in house 1 direct
Jupiter Pisces 9°08'07 in house 5 retrograde
Saturn Cancer 18°24'02 in house 10 direct
Uranus Libra 27°16'48 in house 1 direct
Neptune Sagittarius 7°30'25 in house 3 direct
Pluto Libra 7°00'02 in house 1 direct
True Node Sagittarius 11°54'31 in house 3 direct

Ovo je moje stanje na astro.com-u....vidis da su naznacili za Veneru i Mesec da su fakticki u prvoj/desetoj kuci, jer su za stepen , dva od asc/MC....tako ensto....ali za Jupiter to nisu naglasili a i on je na kraju pete tj. na 9 stepeni a sesta pocinje na 11...?
To me malo buni i nikada ne znam kako ja u stvari da tumacim ovaj moj jupiter.... :|

E da..i Uran mi je na kraju prve, ni to ne pominju....
 

Back
Top