Rad na brodu

nikoinista

Početnik
Poruka
7
Sta mislite o poslu na luksuznim brodovima.Cuo sam da je dosta ljudi otislo i da se moze zaraditi a uz to i vidjeti mnoga turisticka mjesta. Ima li neko da je bio i koliko je pametno uputiti se...

PS:Koju agenciju preporucujete?
 
nikoinista:
Sta mislite o poslu na luksuznim brodovima.Cuo sam da je dosta ljudi otislo i da se moze zaraditi a uz to i vidjeti mnoga turisticka mjesta. Ima li neko da je bio i koliko je pametno uputiti se...

PS:Koju agenciju preporucujete?

Imas vec ovu temu u delu za zaposljavanje, a takodje baci pogled na http://klika.blogger.ba/ imas na dnu stranice link sa preko 1000 komentara, sedi i citaj, ima dosta toga i naci ces odgovore na sva putanja.
 
nikoinista:
Sta mislite o poslu na luksuznim brodovima.Cuo sam da je dosta ljudi otislo i da se moze zaraditi a uz to i vidjeti mnoga turisticka mjesta. Ima li neko da je bio i koliko je pametno uputiti se...

PS:Koju agenciju preporucujete?
PA EVO JA SAM SAD NA BRODU.DEFINITIVNO NIJE POSAO NA BRODU ZA EVROPSKOG COVEKA,MOJE MISLJENJE A NAJBOLJA JE AGENCIJA U ZAGREBU(EMPLOYMENT).A TO STO ZARADIS IMA SVE NA NOS DA TI IZADJE
 
Nije stvar u prodavanju dupeta, nego kako ces se ti uklopiti, to sto mi dolazimo iz zemlje treceg sveta - NAZALOST, i nismo navikli na rad nego svi bi da imamo pare a da prstom nemrdnemo e pa nemoze bato, a ja sam cuo posto mi dosta drugova radi na brodu da je super a istina je radi se puno a kinta nije losa zavisi gde upadnes, ja bih licno otisao, Srecno !!!!
 
Moj rodjak je isao da radi na brodu koji je plovio Pacifikom... i vratio se kao popisan. Prvo sto su im uradili,uzeli im pasose,kao da su neki zlocinci...a posle ih rasporedili na radne zadatke i u male,smrdljive sobe,kabine,tako da nisu videli belog dana...a plovili pored bogznakakvih luksuznih ostrva ... Sta znam,moguce je da se i nije snasao,ali takvo je iskustvo imala cela ekipa mladica iz Evrope. Ne voli elita sirotinju,tako da,ako neko misli da ce radom na brodu da se provede ,zeznuo se.
 
pozdrav za sve sa foruma ja vec 6 godina radim na carnivalu u dinning roomu ali sada sam dobio ponudu da idem na disney cruises isto u restoran ali kao busboy pa ako ima neko ka zna nesto o disneyu kakva je lova ,zivot itd neka napise nesto.
unapred zahvalan i pozdav za sve
 
pozdrav za sve sa foruma ja vec 6 godina radim na carnivalu u dinning roomu ali sada sam dobio ponudu da idem na disney cruises isto u restoran ali kao busboy pa ako ima neko ka zna nesto o disneyu kakva je lova ,zivot itd neka napise nesto.
unapred zahvalan i pozdav za sve

a kako ja u dinning room-u? preko koje agencije si se zaposlio. pozzz
 
Ja nebi nikom preporučio da ide na brod. Bio sam 6mj. i nikad više. Jedino dobro imaš svako malo partije. Ali nakon što si radio 16h u komadu i nije ti baš do zajebancije. Tko voli nek izvoli..
 
Nije stvar u prodavanju dupeta, nego kako ces se ti uklopiti, to sto mi dolazimo iz zemlje treceg sveta - NAZALOST, i nismo navikli na rad nego svi bi da imamo pare a da prstom nemrdnemo e pa nemoze bato, a ja sam cuo posto mi dosta drugova radi na brodu da je super a istina je radi se puno a kinta nije losa zavisi gde upadnes, ja bih licno otisao, Srecno !!!!

Potpuno se slazem. Ja sam sa srednjom skolom poceo na poziciji koja je donosila $600, :think: a zavrsio sam na poziciji koja donosi $4.000. :klap:

Jedina predispozicija je bila kakav-takav engleski - i velika zelja za napredovanjem.

Vise nisam na kruzerima, ali mogu da se vratim kad god hocu. :hvala:

Ovo su ti neke od vecih agencija:
www.employment-power.com
www.ssm.hr
www.kouzon.com.mk
www.sea-agency.com
SafeCruise

ali za pazljivo proucavanje iskustava pogledaj forum: Poslovi na kruzerima
 
Poslednja izmena:
ljudi ja sam radio na queen mary 2 prsle godine 4 meseca (jedini brod ge je ugoovr 4 meseca,svuda je 6).
preporucio bih samo ljudima koji nemaju nikakav posao trenutno, da idu. svi ostali bolje neka rade kod kuce za manje pare,nego ropstvo. lepo je videti sveta,i sve to je sjajno,ali je cena ogromna koju treba platiti. bolje je biti cuvar na bazenima u usa,nego biti u zatvoru (brod)

evropljani definitivno nisu za brod,to je ipak posao za azijate.
 
Zna li neko neku pouzdanu agenciju iz Srbije za odlazak na brod kao Security ,imam veliko iskustvo u tim poslovima i soiidan engleski....unapred hvala za svaku informaciju
 
Mozeli iko bar da mi kaze bilo kakve invormacije vezane za rad na brodu kao Security,ustvari neku pouzdanu agenciju koja radi to u Srbiji ali bas za taj profil...jer imam veliko iskustvo u tome i slidan Engleski jezik....unapred hvala.
 
....mislim .....da zavisi od kompanije do kompanije....ali da te ne razocaram ...ja mislim da je tesko da moze ispod 21...ipak ti treba bar neko iskustvo u bilo cemu...ali probaj ...sretno
 
Upravo spremam papire za aplikaciju preko agencije Kouzon iz Nisa.Imam informaciju da se sad dosta ljudi prijavljuje zbog krize itd.Sledeci interviju kod njih je negde krajem Septembra meseca.
 

Back
Top