Besplatni hosting slika,prvi domaci sajt.

LovacMoreplovac

Zainteresovan član
Poruka
187
Kao prvo ja nisam vlasnik,vec urednik jednog foruma ciji sam takodje clan.Da ja ne bi pricao price,prenecu tekst vlasnika sajta.

Da stvar postane interesatnija resio sam da postavim jedan sajt za upload slika tipa jif i jpg.Ovih sajtova kod nas nema u velikom broju pa sam resio da napravim jedan makar za clanove foruma.Koristim besplatnu php script kao i sam hosting.Zbog ovoga cuvanja fajlova cu morati ogranici na 30 dana.Ali do tad prvo sajt mora da zazivi.

Svim webmasterima sam kao opciju ponudio baner i link preko koga mogu poslati svoje posetioce da koriste ovaj besplatni servis.Sajt sam simpaticno nazvao posalji sliku.

Adresa je :

http://posaljisliku.hyperphp.com/

Mozda jednog dana ovo bude poznato kod nas pa cu uzeti neki hosting,ali do tad ovo je samo test faza.TAC(Terms and Conditions),ostaju na engleskom da bi predstavio sajt i preko grane.


Sta dodati.Posetite sajt i kazite sta mislite.Da li neko poznaje sajt slicnog tipa kod nas ?
 
Evo najnovijih vesti vezanih za ovaj sajt !

NEMA VISE BRISANJA FAJLOVA,100GB prostora na raspolaganju,novi domen,i neogranicen protok.


Sad je sajt na :


http://www.astahost.info

Webmasteri ovde mozete pogledati kako izgleda kada se postavi frame code na vas sajt :




Evo frame coda :


Kod:
<iframe src=" http://www.astahost.info/iframe.php?txtcolor=111111&type=blank&size=30" scrolling="no" allowtransparency="true" frameborder="0" width="800" height="500">Browser not suitable for Simploder.</iframe>
 
Nije losa ova fotorola,ali ja dajem prednost astahost-u.Posle je stvar ukusa.Vidim da je asta malo i doradjena za razliku od juce,ali i da joj hvali malo objasnjenja na nasem jeziku.Testirao sam astahost i radi u svim browserima i brz je upload.Pored toga fotorola ne nudi opciju za webmastere u vidu postavljanja direktnog prozora za upload clanova drugih sajtova.

Sto bi nas narod rekao,sve ima svoje prednosti i mane.

Moj glas ide 65 prema 35 za ASTAHOST !
 
LovacMoreplovac:
Nije losa ova fotorola,ali ja dajem prednost astahost-u.Posle je stvar ukusa.Vidim da je asta malo i doradjena za razliku od juce,ali i da joj hvali malo objasnjenja na nasem jeziku.Testirao sam astahost i radi u svim browserima i brz je upload.Pored toga fotorola ne nudi opciju za webmastere u vidu postavljanja direktnog prozora za upload clanova drugih sajtova.

Sto bi nas narod rekao,sve ima svoje prednosti i mane.

Moj glas ide 65 prema 35 za ASTAHOST !
Ma ne....
Ne želim sad da se prepiremo, ali taj ,,Astahost,, je nestručno urađen, ali nema veze, ionako mi ne treba. Ja sam već na Photobucketu.
 
Da samo kazem da je sajt preveden na nas jezik i da je dodata opcija slanje anonimnih mejlova.Servis nije namenjen spamerima,samo da prenesem sta sam procitao.Velicina fajlova za upload je duplirana i sada sajt ima kapacitet od 500.000 fotografija i ne ograniceni protok.Slike se brzo ucitavaju.Ovo je posebno bitno za webmastere.Ove ce i meni sluziti :) -Valjda ?!

Pozz !
 

Back
Top