Koliko ste imali iskreno

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Da stvarno, koliko ste imali devojaka, s kojom je veza potrajala duže, a da je bila luda za kitom i pušenjem? Ja sam imao samo jednu koja je toliko to volela da je koristila svaku priliku za to. To je toliko iskreno volela, kao i njega, da sam ja svaki put bio uzbuđen i svršavao kao da je skoro prvi put u životu.? Da li mislite da je bitno da vam ona iskreno voli vaš organ? Koliko je bitna ta iskrena želja i ljubav, kao i energija za dobar sex, po vama? Ja sam se zabavljao tri godine, i verujte mi da mi, onako, krivo što nije potrajalo mnogo više!
 
e dve od tri nisu pushile.... a ova trecja je pushila one tanke pederske cigarete... i uvek bi se nekako zabacila u nazad kad pushi.... valjda da dochara to uzhivanje... samo meni to nije bilo jasno... mislim shta pushish slim?
koje je to uzhivanje? al kontam svi smo mi razlichiti.....
mene je samo nerviralno shto te ne chuje dok ne izduva tu prvu.... ono k'o da prichash u vetar....
 
Koliko ja vidim malo vas je imalo tu srecu da vam partnerka pusi od srca, a narocito svaki put. Malo je devojaka koje to rade sa merakom, ali nazalost to je valjda stvar vaspitanja i predrasuda. Kada imate partnerku koja vas voli i voli sa vama da vodi ljubav je pravi raj, i sex vam je uvek dobar.
 
inspirion:
imao sam 3 devojke u svom životu i nešto nisu bile oduševljene idejom o oralu.
I ja sam imao tri devojke... juče
c030.gif
 
Pet devojaka, tri BAŠ 'promiskuitetne' pa su volele SVE, a dve
prave 'čistunice', i + jednu vezu od 1,5 h kad' smo oboje bili pijani,
to da ne računam (mada i ona je blago rečeno promiskuitetna). Po
mom iskustvu češće su one koje vole da rade sve nego one druge. :D
 
Episkop:
Što znači da sam ja pomalo baksuz.

Postavljaču teme:
Jedan moj ortak je bio sa devojkom koja se identično ponašala. I sećam se da je govorio: "I ova druga je npr. htela to, ali nije bila pravi fan za pušenje kao ova."

Razlika postoji, ova druga samo želi njemu da ugodi, ali ne uživa. Zašto sam Vas ovo pitao, isključivo zato što je retko da je intezitet sladosršća trajao tri godine, i da shvatim koliki sam bio srećnik?!
 
dzordzV76:
Razlika postoji, ova druga samo želi njemu da ugodi, ali ne uživa. Zašto sam Vas ovo pitao, isključivo zato što je retko da je intezitet sladosršća trajao tri godine, i da shvatim koliki sam bio srećnik?!
Nema šta, ja se ponekad zapitam zašto sam izgubio nešto tako dobro
zarad nečeg nepoznatog. Ja sam izgleda suprotan od onih što čuvaju svakakve
veze jer se boje bez nje. Ali priznajem da sam mnogo pogrešio što se
toga tiče, stvarno sam mnogo gotivio jednu devojku 'a propo' priče o sexu,
pazi kad sam imao savršenu emotivnu i sexualnu vezu i nisam to ni znao
dok sad posle 2 godine nisam dooobro razmislio o tome. Kreten. Kad' vidim kakve
veze ljudi održavaju pomislim da ja tražim nemoguće. A možda me pukla apstinencija
posle nekoliko promiskuitetnih pa mi ništa više nije kao pre. 1 shrink for me please...
with ice...
 

Back
Top