Net meeting

Treba postojati neka doza opreznosti u tome... Lepo je sve to, ali uvek se moze naleteti na neku budalu(ja sam najveca, pa se ne zentam upoznavanja... :) )

Osobe koje sam do sada upoznala su OK... Treba prvo dobro razmisliti i provaliti lichnost osobe sa kojom zelish da se upoznash, pre nego shto bude bilo shta izmedju vas osim neke vrste dopisivanja...
 
Warden_Assasin:
Treba postojati neka doza opreznosti u tome... Lepo je sve to, ali uvek se moze naleteti na neku budalu(ja sam najveca, pa se ne zentam upoznavanja... :) )

Osobe koje sam do sada upoznala su OK... Treba prvo dobro razmisliti i provaliti lichnost osobe sa kojom zelish da se upoznash, pre nego shto bude bilo shta izmedju vas osim neke vrste dopisivanja...

Koliko ti je trebalo da provalish nekog?
 
tehnicar1:
E to je lepo chuti. Kako samo cvetash. Oseca se preko visokofrekventnih talasa koji dopiru do mene.

Stvarno...oseca se?...wauu....jest bas cvetam...ko bandera..... :D :lol:

Setih se ovog vica.....
Predlaže mladić devojci: • Hajdemo se igrati proleća. • Dobro, a kako se to igra? • Lepo, ja te *****, a ti cvetaš!
 
tehnicar1:
Koliko ti je trebalo da provalish nekog?

To ti je lako, bre.... samo pratish neke postove/poruke... obratish paznju na detalje koji mozda deluju bezveze, a ipak znache mnogo vishe od svega zajedno shto znash o njemu/joj...
Nema nekog odredjenog vremena za to"provaljivanje"... moze trajati malo duze, a mozesh ga provaliti i za jedan dan... Odmah se vidi da li je neko iskomplexiran, nalozen, cool i sl...
 
Sa tim se ne slazem....gde mozes provalit nekog preko neta....to je puka sreca...bas imaju srece osobe koje se na taj nacin upoznaju sa nekim... da su osecanja obostrana...i da poznanstvo preraste u nesto vise...
 
Warden_Assasin:
To ti je lako, bre.... samo pratish neke postove/poruke... obratish paznju na detalje koji mozda deluju bezveze, a ipak znache mnogo vishe od svega zajedno shto znash o njemu/joj...
Nema nekog odredjenog vremena za to"provaljivanje"... moze trajati malo duze, a mozesh ga provaliti i za jedan dan... Odmah se vidi da li je neko iskomplexiran, nalozen, cool i sl...

Ajdereci onda sta mislis o meni...da vidim jesi me provalila... :D
 
zgodan&nezgodan:
Ajdereci onda sta mislis o meni...da vidim jesi me provalila... :D

Eh, sad... :D To samo ako obratim posebnu paznju... Nisam Vidovita Tjorka da mogu svakog da provalim i vidim kakav je... :lol: ovde gledam postove samo usputno...

Sa jednom osobom ovde sam se upoznala... kako sam ga zamislila, takav je i bio... :)
 
alya:
Sa tim se ne slazem....gde mozes provalit nekog preko neta....to je puka sreca...bas imaju srece osobe koje se na taj nacin upoznaju sa nekim... da su osecanja obostrana...i da poznanstvo preraste u nesto vise...

Slazem se sa komentarom u potpunosti, ali eto desilo mi se da sam preko neta upoznao par extra cool prijatelja.
 
Kako je Rasta surov prema danasnjoj omladini...ne bi bio dobar ucitelj...
Ti rasto kao da bezis od toga da si bolesnik...?!
Ко каже да не би био добар учитељ, и треба бре да лема, знаш кад ће опет да јој падне на памет да с*ре

@тема - шта фали нет митингу, ја сам упознао 3 форумашице и ускоро ћу још једну - ради дружења, а што се тиче веза и тако тих ствари опет немам ништа против
 
Pa na pocetku je uvek sve ekstra....iz svog iskustva mogu da kazem, da je to gubljenje dragocenog vremena....ajd ako se upoznas koji put sa nekim....to mi deluje ok...ali da sam stalno na netu i upoznajem razne ljude itd...to mi je skroz promaseno...

Uostalom nakon jednog upoznavanja i to ja ne bi imala zelju da upoznam jos nekog...gde da se zamaram takvim stvarima...ma odes negde van, pricas, uzivas, upoznas nekog ...itd...zivis zivot....
 
Jandrla:
aaAAAaaaa
Pda!
Ni tFoja nije losha...chuj losha...DiFna je bwe!
;)
Znam da je divna, ja je crtala, (tattoo majstor je samo malo doterao
hehehmn.gif
).
 
axa.......


sad bez zezanja mislim da ovde moze da se upozna stvarno dobar prijatelj..za veze i tako to necu da pricam jer ja se npr nikad ne bi nasao sa devojkom sa neta,ne znam kako opustena da je...Eventualno kao drugaricu,sto da ne...
 

Back
Top