BLOG Gorana Davidovica

Meni je bez obzira šta mislim o Davidoviću zanimljiv ''slučaj'' i sudija,koja se nije udostojila da ispuni formalnost i dostavi mu spise kako je tražio-na ćirilici! Neću da ulazim u to da li je u pitanju inat ili šovinizam,sudija mora da bude iznad toga.A pošto riba od glave smrdi,ovo je samo jedan primer kako može da bude bahat neko ko je na vlasti,pošto je ,da podsetim i sudstvo komponenta vlasti!
 
DRVOSEČA:
Do konacne pobede. Samo napred brate. Uz tebe je cela nacionalisticka Srbija !

http://www.gorandavidovic.blogspot.com/

Sta god da neko pise, nemoj da vulgarizujes recenicom :"NACIONALISTICKA SRBIJA" jer to nikad nije bila i nece biti , bar kod najveceg dela Srba koji je cine.
Moze biti nacionalisticka, sofinistica samo kod minijutarnog dela otpadnika istorije Srbije i njene misli.
Srbija sa svojom -decomu- svojoj srzi postojanja sa semenom koji sije i korenma koji nicu i nicali su,,je NACIONALNA a i bit ce i trajace, a ako si hteo globalisticki da se izrazis uspeosi,
Nauci razliku izmedju nacionalnog osecaja i nacionalisticke opredeljenosti.
 
DRVOSEČA:
Do konacne pobede. Samo napred brate. Uz tebe je cela nacionalisticka Srbija !

http://www.gorandavidovic.blogspot.com/


Mnogo jak lik. Po inteligenciji me podseca na neke likove sa ovog foruma.

Cuvena mu je ona prozivka da Dinko Gruhonjic poseduje prezime koje podseca na jevrejsko, a on je kao apsolutni fasista sa prezimenom Davidovic. Mislim, Davidovic...

U sustini, takve likove treba zabraniti ne zato sto zlobom truju druge ljude, vec ordinarnim glupostima.


---


David je biblisko ime i koristilo se medju hriscanima i nejevrejima od ko zna kad. Evo ti po engleskoj i americi svaki peti sesti je neki Dejvid ovaj Dejvid onaj pa opet veze s jevrejima nemaju...

Dok je Gruhonj cisto jevrejsko :lol:
 
svetolik trpkovic:
Bas je simpaticno saznanje da je cela nacionalisticka Srbija uz vatrenog obozavaoca Adolfa Hitlera

А где си ти нашао да он "обожава Хитлера" ??? Ја за то не знам - али очигледно да постоји веома распрострањена кампања да је тај Давидовић = нациста, и онда није ни чудо што судија која је Чивуткиња тј.Такач Галфи Клара у потпуном избезумљењу такође веома крши Устав Србије - и та ће њена пресуда да јој падне из прве......морала је све да му достави на ЋИРИЛИЦИ.......

А овде се видим потпуно по комунистичком рецепту СВИ РАЗУМЕЈУ и У НАЦИЗАМ и У ФАШИЗАМ - и то к'о Марица у криви к*рац.......
 
eremita:
А где си ти нашао да он "обожава Хитлера"...
Стварно немам појма...
 

Prilozi

  • Blood & Honor Serbia.jpg
    Blood & Honor Serbia.jpg
    40,7 KB · Pregleda: 18
Pijanista:
Стварно немам појма...

Нисам упознат са детаљима - али по овој слици коју си постовао СТВАРНО НЕМАШ ПОЈМА, у питању су жешћи НАЦИОНАЛИСТИ а не НАЦИСТИ...од
вас болида нико не сме ни у ком случају да подигне било када руку, јер ћете
одмах рећи: ахааааа.......нациста! :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Нисам упознат са детаљима - али по овој слици коју си постовао СТВАРНО НЕМАШ ПОЈМА, у питању су жешћи НАЦИОНАЛИСТИ а не НАЦИСТИ...од
вас болида нико не сме ни у ком случају да подигне било када руку, јер ћете
одмах рећи: ахааааа.......нациста! :lol: :lol: :lol:
Шта ће онда она кукача у позадини, е стварно немаш појма. Или си само слеп поред очију.
 
eremita:
А где си ти нашао да он "обожава Хитлера" ??? Ја за то не знам - али очигледно да постоји веома распрострањена кампања да је тај Давидовић = нациста, и онда није ни чудо што судија која је Чивуткиња тј.Такач Галфи Клара у потпуном избезумљењу такође веома крши Устав Србије - и та ће њена пресуда да јој падне из прве......морала је све да му достави на ЋИРИЛИЦИ.......
....
Vidis ja znam zato sto gorepomenutog znam doduse iz vidjenja iz grada mnogo pre nego sto je bilo celo ovo medijskog sranje zvano "slucaj nacionalni stroj" ,a neke od drugara mu iz bratije koji su takodje bili na optuzenickoj klupi znam i licno sa nekima sam isao i u srednju skolu a kasnije sam ih vidjao sa Davidovicem.Ne mogu da tvrdim da su agresivni ili nisu jer nikada nisam imao problema sa njima ali da su nacisti to pouzdano znam ne samo sto ih poznajem neke od njih nego se nisu ni trudili da to sakriju pa su tako jos jako davno nosili na jaknama prisivace SS i svastku ,imaju gotovo svi tetovaze nemacke orlove sa kukastim krstovima i one lobanje sto su SSovci nosili na kapama....Na njihovim skupovima tj. koncertima se uvek pevaju antisemitske pesme, dolaze klinke od 14 godina osisane na celavo sa nacrtanim kukacama po telu,dize se desna ruka kao pozdrav ... .Uostalom nije Novi Sad toliko velika varos i uglavnom svi pripadnici "mladjih generacija "od 15d o 30 godina su imali prilike da vide "Firera " i njegove drugare po gradu jer su veoma upadljivi sa svojom naci-ikonografijom ,a i nema puno takvih debila u gradu .
PS sudinica Takac Galfi nije Jevrejka nego Madjarica mada to u ovoj prici nije uopste bitno .
 
filatelista:
a nadimak mu je???
smešno od strane nekih koji sada brane i nacistička govn@ među Srbima, a zna se šta su i ko su bili nacisti i koja je veza između njih i ovog naroda.
nije smešno, jadno je.

У принципу, може он да се кревељи (адолесцент) и да изиграва и да је присталица Хитлера - али СУДИЈА НЕ МОЖЕ ДА МУ УСКРАТИ ПРАВО ДА МУ ДОСТАВИ ДОКУМЕНТА НА ЋИРИЛИЦИ! Она је онда 10 пута гора од њега !
 
eremita:
У принципу, може он да се кревељи (адолесцент) и да изиграва и да је присталица Хитлера - али СУДИЈА НЕ МОЖЕ ДА МУ УСКРАТИ ПРАВО ДА МУ ДОСТАВИ ДОКУМЕНТА НА ЋИРИЛИЦИ! Она је онда 10 пута гора од њега !
Тај адолесцент има 30 година ако се не варам. Није он баш тако мали.
 
eremita:
У принципу, може он да се кревељи (адолесцент) и да изиграва и да је присталица Хитлера - али СУДИЈА НЕ МОЖЕ ДА МУ УСКРАТИ ПРАВО ДА МУ ДОСТАВИ ДОКУМЕНТА НА ЋИРИЛИЦИ! Она је онда 10 пута гора од њега !
a ti braniš njegova prava u krivičnom postupku???
pa tako reci, šta relativizuješ podizanje ruku u visini kukuruza i kukaste krstove, nego reci povređena su mu prava u krivičnom postupku i na tome da se zadržimo.
 

Back
Top