Alligator-Selteco- web flesh designer
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Alligator-Selteco- web flesh designer

Zainteresovan član qwertynis (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Exclamation Alligator-Selteco- web flesh designer

[font=Arial Black]Ima li ko ovde iskustava sa izradom sajta u alligatoru, i ako ima da me uputi na neke sajtove koje je licno uradio. Cuo sam a i video da je mocnija alatka, ali jos nisam poceo da ga "studiram".Ljudi hvala unapred !!!!![/font]
    Poslednji put ažurirao/la qwertynis : 09.08.2007. u 07:51

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano Re: Alligator-Selteco- web flesh designer

Citat Original postavio qwertynis
    [font=Arial Black]Ima li ko ovde iskustava sa izradom sajta u alligatoru, i ako ima da me uputi na neke sajtove koje je licno uradio. Cuo sam a i video da je mocnija alatka, ali jos nisam poceo da ga "studiram".Ljudi hvala unapred !!!!![/font]
    Probaj sa ovim:

Ako negde zapne, javi pa da ti damo neke tutoriale.

Aktivan član danez (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

^^^
    :-) :-) :-)

QWERTY, jesi dobio one tutore za macromedia flesh?

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio danez
    ^^^
    :-) :-) :-)

QWERTY, jesi dobio one tutore za macromedia flesh?
    Jep.
    [font=Book Antiqua]Mada nesto pocinje da mi se penju na ku..c ceo ovaj moj pokusaj stvaranja web-a. Nadao sam se da cu ovde naci neku (bracu po oruzju) ali sve sami drk..i pa sam polako poceo da gubim koncentraciju oko cele te stvari.Znas ne razumeju poentu cele price. Nacitali se i naucili weba pa bi da zaje...bavaju po ceo dan. Vec mi se povraca od njih, ali ako im je ovo bila zelja onda su uspeli. Sad je na mene red da ih je..m i stvarno sam kivan na njih, mada sam i na svetu kompjutera na forumu zatekao "priblizno" isto drustvo. Hvala u svakom slucaju, nekako cu ih vec upotrebiti....valjda.Ja sam ipak ona"stara"generacija" koja zna za salu ali kada pita nesto i kad me pitaju ja im lepo odgovorim, sto mozes videti po nekim mojim postovima.Ali ovo je skandal. Steta samo sto ce ipak oni da odrastu u nekakve namcore kad tad. Jer kad si ko dete ovakav, jedino robija moze da te promeni.Pozdrav i moderatorima koji lepo rade svoj posao,a ja begam na neki nov forum recimo Legija stranaca (da ili ne)....Cao Danez.[/font]

qwen

To sto ima ovde nema nigde.A ako si ocekivao ovde nesto da naucis.Pa ajde da kazemo da si se zeznuo nekih 70%.Ipak 30 % ljudi je ok i imam super odnose sa njima.Cist slucaj ti je moj projekat stvaranja SRPSKOGGOOGLA.Dobio sam cak ponude za doradu sajta,eto Arkantos odradio banere.Luka radi redizajn.I jos jedan clan foruma ponudio hosting.Evo i danas sam dobio drugu ponudu u neogranicenom prostoru i protoku za moj sajt od opustneo.org.

Znaci nije sve tako crno ko sto izgleda.Tvoja greska je sto si postavljao mnogo pitanja iz raznih oblasti,pa si nekom pao na zub.Dobivao si odgovore tipa idi na Google(sto je ovde klasika),kad se vratis sa pecanja mozda ti bude bolje(da ne kazem one gore verzije).Ne slazem se sa spamovanjem,ili nekom reklamom,ali kad pitas ko covek treba da odgovore.Sala je nekad na mestu,ali ovde vremenom ne znas dal se sali il te zajeb...!

Sledece sto ces cuti,a siguran sam u to je : "AKO TI SE NE SVIDJA,IDI NA NEKI DRUGI FORUM".Moj savet ti je da to uradis a ovde dolazis da vidis staro drustvo.Ja koristim ovaj nick coveka koji se ovde zezao sa ovim mozgovima i srpskim internautima iz cisto psiholoskih razloga.Da vidi kakvi smo mi Srbi.Mislim da odgovor znas.

Otisao je sa krstarice zauvek.Kad bi napisao nesto korisno bilo bi komentara tipa.Pa to sam video na drugom forumu,kome ovo treba,koji je ovo amater itd..E zbog tih reakcija krstarica je izgubila mozgove i ljude koji su pomagali drugim ljudima.Moj savet ti je idi
    SRPSKIGOOGLE ukucaj NETMAJSTOR i nacices vec nesto sto ce ti privuci paznju.

Toliko od mene i nadam se da ce tvoja pitanja u buducnosti nalaziti na blaze komentare i da ces dobivati adekvatnije odgovore.

Pozdrav !

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Pozdrav.....hm. ko bi rekao da google ce da gugla. Ako treba pomoc ja sam tu da odradim nesto u flesu ako zatreba... ( pa znas ) nisam ja bas toliko (diabola) kojom se pravim. Salu na stranu. Vise vremena provodim na engleskim forumima, a ovde vise se zezam sa ovim nasim "dizelasima", jer misle da sve sto su naucili prodaju. Znas brate ja sam napravio vise free sajtova nego svi ostali ali to nije razlog da sve sto znam unovcujem. nadam se da me shvatas...nesto je i u ljubavi prema programiranju i entuzijazam

Pozdrav..........

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

@qwertynis

A ti programiras u Flash-u. *ebote, kakav falsh!
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Exclamation Re: Alligator-Selteco- web flesh designer

Citat Original postavio Gill Bates
    @qwertynis

A ti programiras u Flash-u. *ebote, kakav falsh!
    Pa za divno cudo nisi jedini.........*bote

Hvala,ali za sad ima dovoljno ljudi u timu.Posao je ogroman i pitanje je dana kada ce zvanicna verzija izaci.Upis sajtova na srpskom jeziku je zavrsen kao i kompletni re-dizajn.Pretraga je na srpskom i koristi se cirilicno pismo.Videce se reakcije pa ako nekom ovo zasmeta vraticemo se na latinicu.Cujemo se za neki dan pa ako nesto zatreba pisacu ti !

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Thumbs up Re: Alligator-Selteco- web flesh designer

Uskoro idem na more (21-og) ali nisam mislio neke PHP i slicne zezalice. ja sam ti vise tehnicko lice i pesadinac.

Recimo mogu da rastrubim po Nisu za taj google pa da vidis sta ce kliktanja da bude....i slicno.(A mene ako se sete za dan bezbednosti sete a ako ne nista to je ipak bila moja duznost kao gradjanina i komuniste).

:razz: 8-) :razz: 8-)

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Da l' cemo doziveti da odes na more?
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Gill Bates
    Da l' cemo doziveti da odes na more?
    Pa cekam code-a da se vrati (ipak treba neko strucan da Vam se nadje da deca ne budu sama)

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

E pa code se vratio i odmah postavljam dijagnozu:
    - Ako plivas kako sto dizajniras za web - ponesi traktorski "slauf". Pa ti ces se samo-udaviti u prvih pola sata, ako budes pokusao da plivas kako sto ovde diskutujes o necemu o cemu imas samo maglovite ideje.
    Ili ces zaboraviti da mases rukama, ili nogama, ili ces se usput raspitivati jel' bolje jace mahati desnom ili levom rukom pa ces potonuti, ili ces isprobavati da plivas sa glavom zaronjenom potpuno u vodu i zaboravices da uzmes vazduha, moze se desiti da uopste ne pokreces telo jer razmisljas sta si zapravo hteo ovde u vodi pa ce biti glu-glu... a moze se desiti da se u sred dubine predomislis jer ces shvatiti da i ne znas da plivas ali neces iz istog razloga moci da sde vratis u plicak. Tamo nece biti drustva sa Krstarice da ti baci "slauf" da se ne udavis u pitanjima i dilemama koje imas ovde...

Predlazem takodje da se drzis plicaka (kao i u web dizajnu), uzmi kanticu i lopaticu i dizajniraj lep pescani dvorac, tako se uceci strpljenju i razmisljanju. Pomoci ce ti ti i u internet rabotama, veruj mi.

Ne bi valjalo da izgubimo nekoga ko ima takve izlive lucidnih izjava. Ko bi nam onda uveseljavao vreme ovde?

U svakom slucaju, zelim ti lep provod i sretan povratak.
    Poslednji put ažurirao/la codemaker : 16.08.2007. u 10:50

Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Desi bre prike. Dugo te nema, a ova deca zeljna za informatickim znanjem-morao sam malo da ti pomazem. Ok sad si tu super mogu malo da odmorim od ove moje letnje skole weba Nego ajd brate iskopaj mi neki template za aligator gotov sajt da vidim kako funkcionise, a ja cu za uzvrat da ti dam templateove iz flesha (u swish-u) mislim ako ti treba "a sto ti i ne bi trebalo jer ipak si ti car.
    Nego kako je bilo u grckoj. I ja idem za koji dan, mada ne sekiraj nosim i lap pa jos samo da se bocnem u hotelsku sobu i eto mene na forumu,da vam ne bude muka.
    Znam da jeste zato morate na svakom forumu da me komentarisete.
    Pozdrav brate i kolega
    Nadam se da ce admini da mi oproste sto kucam ovako , ali sorry dosao mi stari prijatelj sa mora (koga nisam odavno video) pa sam se razveselio njigovom povratku

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.04.2009., 17:16
  2. pomoc oko Alligator Flash Designer 7
    Autor smokvica 1 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.04.2009., 05:15
  3. Web.X5.Designer.5.0.9 da ili ne ?
    Autor LovacMoreplovac u forumu Softver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.03.2007., 21:30
  4. Potreban web-designer