Znacke!

E,ja imam gomiletinu znacaka skoro sve su starosti od 1920 pa navise,mozda i starije,ima i od Tita i Karaule i 300 cuda,neam pojma sta sve imam ali kolekcija je velika,vecina kolekcija su sastava,srebro,bronza,bakar,zlato(ili pozlata,nisam siguran) i jos neke vrste metala...Odg te mi ovde na forumu i ostavite mi email(necu da postavljam moj kako me ne bi neka budala bezveze zezala) pa cemo stupiti u kontakt ako ste zainteresovani.
 
E pa ovako....Imam oko 2 kataloga znacaka,tacnije oko 350-400 znacaka a mozda i vise!...posto sam lajk za znacke i nemam pretstavu koliko koja moze da vredi a hteo bi da prodam sve znacke zelim da ukratko kazem sve sto sam cuo od par prijatelja.
Rekli su mi da imam dosta starih znacaka iz perioda 1900-1950,veliki broj znacaka su u serijama (koliko sam skapirao seriju cine 3 ili vise znacake),ima i lovackih i ribolovackih znacaka koje su stare oko 30 godina,ali sto ih je najvise zainteresovalo je 8 navodno"bronzanih znacaka poznatih licnosti proslog veka",neki vozovi i jos puno toga.....na pitanje koliko bi mi najvise oni platili za sve znacke,dobio sam odgovor 80-100 eura!....

E sada meni treba odgovor na sledeca pitanja: koliko zaista mogu da vrede te znacke?da li se zaista vise placa za jednu znacku ako nekome treba da upotpuni njegovu kolekciju?

P.S ako neko moze da mi pomogne i da mi objasni kako da procenim sam koliko koja znacka vredi to bi mi puno znacilo...uglavnom odgovori na ovakva pitanja su mi bili "odnesi kod nekog kolekcionara pa ce ti on reci..." Ja zivim u Cupriji i pretrazio sam celu cupriju ni jednog kolekcionara nisam nasao koji skuplja znacke ili koji moze stvarno da mi pomogne.Trazio sam kolekcionare u jos dva grada i nasao sam jednog,ali tog kolekcionara zanimaju samo fasisticke znacke i da "nije siguran koliko mogu da vrede sve te znacke".....

MOLIM VAS...POMOZITE
 
Имам 10 килограма значки ( око 5000 комада) , разне области , помешане у картонској кутији , све из периода СФРЈ . Нудим их све одједном да ослободим.Све информације на highlander015@gmail.com
 
Poslednja izmena od moderatora:
,,,imam i ja nešto u nekoliko albuma , grupisane po tematici , sve su to iz prošla vremena , sada niko ne izdaje znacke svojih firmi , bar na ovim prostorima,,,
 
IMG_20210508_201848246~2.jpg
 

Back
Top