Patriotizam ili pare?

Radio bih radije kod...

  • srpskog gazde za 300e

    glasova: 12 26,1%
  • hrvatskog gazde za 500e

    glasova: 34 73,9%

  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .
klikk:
džabalebaroš
40-1.gif
;)


ne no svoj covjek...
 
Karlito Brigante:
Pa kad setiš ceo dan i akaš kompjuter...mogu da se preselim u tvoj kraj pa da pečemo rakiju.I tu može lepo da se zaradi,ako ne praviš đubre.Jedino što treba malo da se rinta.A ima i drugih korisnih aktivnosti.Sve u svemu za ne preveliko ubijanje od posla može lepo da se živi! :)
pa nisam primeti da ti radis nesto drugo mislim od jutra si ovde :?
 
KoscheiBesmertnii:
Мислим да је Карлито на то и мислио... у Бгд плате у ИДЕАи су мање него код Темпа, Максија или Родића!


Užas, gde će manje od Maksija. Žalila se skoro prodavačica da ima platu 15.000, radno vreme od 12 sati, sa dve pauze od po 15 min.

Stvarno je žalosno.
 
Glupa tema al' 'ajde , nije jedina . :roll:

Bila sam jednom prilikom u Idei i nešto sam se zamajala oko tehničkih aparata. Šta god da sam pitala one dve kokoške što kao rade tamo, ni abera :roll:

U neko doba ih ljubazno priupitam :" A jel' vas ovde primaju da radite po stepenu gluposti i bRezobrazluka.."? :lol:
U glas mi odgovoriše :" Ma jok, male nam plate"! :lol: :lol: :lol:

Toliko o 'rvatskim gazdama i plaćanju...o kulturi radnika drugom prilikom...mada primetih da dosta njih govori ijekavski, a i čudne neke face...ono, k'o da i nisu baš naše... :mrgreen:
 
SANDRINAbg:
Glupa tema al' 'ajde , nije jedina . :roll:

Bila sam jednom prilikom u Idei i nešto sam se zamajala oko tehničkih aparata. Šta god da sam pitala one dve kokoške što kao rade tamo, ni abera :roll:

U neko doba ih ljubazno priupitam :" A jel' vas ovde primaju da radite po stepenu gluposti i bRezobrazluka.."? :lol:
U glas mi odgovoriše :" Ma jok, male nam plate"! :lol: :lol: :lol:

Toliko o 'rvatskim gazdama i plaćanju...o kulturi radnika drugom prilikom...mada primetih da dosta njih govori ijekavski, a i čudne neke face...ono, k'o da i nisu baš naše... :mrgreen:
Погледај имена на ИД картицама, све Земунски Крвати!
 

Back
Top