Sta mu reci posle svadje

jovcke

Početnik
Poruka
46
Ja zivim jako daleko od osobe do koje mi je puno stalo(zadnji put videli smo se pre 4 mes) ali ja sam danas jako lose pricala sa njim preko telefon; vikala sam, trazila sam da prica i ako sam znala da nije mogao duze od 10 min,u sustini bila sam jako,jako losa svasta sam rekla.Posle nase svadje bilo mi je krivo pokajala sam se i poslala sam mu sms " IZVINI IZVINI DALI SI LJUT " ON MI NIJE ODGOVORIO.
Sta da radim ? Treba mi savet sta mu reci ,dali da ga i sutra zovem ili da cekam ,sta? :confused: :sad:
 
jovcke:
Ja zivim jako daleko od osobe do koje mi je puno stalo(zadnji put videli smo se pre 4 mes) ali ja sam danas jako lose pricala sa njim preko telefon; vikala sam, trazila sam da prica i ako sam znala da nije mogao duze od 10 min,u sustini bila sam jako,jako losa svasta sam rekla.Posle nase svadje bilo mi je krivo pokajala sam se i poslala sam mu sms " IZVINI IZVINI DALI SI LJUT " ON MI NIJE ODGOVORIO.
Sta da radim ? Treba mi savet sta mu reci ,dali da ga i sutra zovem ili da cekam ,sta? :confused: :sad:

Izvini da li si ljut? je toliko nedovoljno posle svega sto si napisala...
Mislim...popizdish tako na coveka bez nekog extra dobrog razloga budes jako jako losa, svasta mu kazes...i sve sto imas da mu porucis u tom strasnom kajanju je "Izvini, da li si ljut"
To je kao kad bi u nekoga pucala sitnom sachmom i pitala ga "Izvini, jel te boli"?

Predlazem ti da se malo otvorenije i iskrenije izvines coveku....i nadaj se da ce ti oprostiti. Bitno je samo sta je to "svasta sam mu rekla" jer ima nekih stvari posle kojih IZVINI nije dovoljno.
 
jovcke:
Hvala, on zna da ga ja puno volim a i on mene zato mi je krivo i neznam kako da se ponasam sutra :confused:
ne sutra...sad! Zovi ga sad! Nećeš valjda da i njega i sebe osudiš na jednu noć slabog sna...zovi ga, pusti SMS, SMS je, iako na prvi mah ne izgleda tako, potpuno upropastio romantiku...poruka je dobra za male sitnice, iznenadni gest kojim nekome poklanjaš pažnju, ali za bitne stvari i osećanja nije dovoljna...
 
jovcke:
.Neznam sta da radim, neznam dali je ovo kraj :confused:

I ako jeste kraj, moraš biti svesna da si tome doprinela, sada sama plaćaj školarinu, možda je to ulaganje u budućnost. U svakom slučaju iskustvo više...mada...Možda si mu olakšala...Daljina čini svoje. Pisala sam o tome mnogo puta, a takođe su mi zbog toga mnogi zamerali kada sam tvrdila da veza na daljinu vrlo teško, ili skoro nikako ne opstaje.
 
determinanta:
I ako jeste kraj, moraš biti svesna da si tome doprinela, sada sama plaćaj školarinu, možda je to ulaganje u budućnost. U svakom slučaju iskustvo više...mada...Možda si mu olakšala...Daljina čini svoje. Pisala sam o tome mnogo puta, a takođe su mi zbog toga mnogi zamerali kada sam tvrdila da veza na daljinu vrlo teško, ili skoro nikako ne opstaje.

Nije kraj . Pozvao me je ,nije ljut i pomirili smo se :D
 
Hvala :D
Dacu samo jedan kratki komentar na to da ljubav neuspeva na daljinu, mislim da nisi upravu ako je iskrena da uspece, mi smo razdvojeni 6 god (ja odem u Srbiju svaki 4-5 meseci) a u vezi smo vec 10 god. :D ali verujem da cemo uskoro tu daljinu izbrisati :)
 
jovcke:
Hvala :D
Dacu samo jedan kratki komentar na to da ljubav neuspeva na daljinu, mislim da nisi upravu ako je iskrena da uspece, mi smo razdvojeni 6 god (ja odem u Srbiju svaki 4-5 meseci) a u vezi smo vec 10 god. :D ali verujem da cemo uskoro tu daljinu izbrisati :)

Ja sam od onih koji misle da prava ljubav nema prepreke...
Mnogo srece,da sto prije budete zajedno.
 
Enrique.:
Prava ljubav nema prepreke...ali postoje mnoge prepreke i zablude dok ne stigneš do prave ljubavi... :(

Da tako je .... ;)

Nesto sta bi ja rekla ,malo je dugacko
ali ako se pazljivo procita tako istinito ....

Kad vas ljubav pozove, podjite za njom,
Premda su staze njene tegobne i strme.
A kad vas krila njena obgrle,
prepustite joj se,
Premda vas mac, skriven medju
perima njenim, moze povrediti.
A kad vam progovori, verujte joj,
Premda vam glas njen moze unistiti snove,
k``o sto severac opustosi vrt.
Jer, bas kao sto vas krunise,
ljubav ce vas i razapeti.
Isto kao sto vas podstice da rastete,
isto tako ce vas i okresati.
Kao sto se uspinje do visina vasih i miluje vam
grancice najtananije sto trepere na suncu,
Tako ce se spustiti i do vaseg korenja i protresti ga u
njegovom prijanjanju za zemlju.
Poput snoplja psenicnog,
sakupice vas u narucje svoje.
Omlatice vas, da bi vas ogolila.
Prosejace vas, da bi vas otrebila od kukolja.
Samlece vas, do beline.
Umesice vas, dok ne postanete gipki.
A onda ce vas izloziti svojoj svetoj vatri,
tako da postanete sveti hleb za svetu Boziju svetkovinu.

Sve ce vam to ljubav uciniti,
ne biste li spoznali tajne svoga srca
i u spoznaji toj postali deo srca Zivota.
Budete li, pak, u strahu svome trazili
samo ljubavni mir i zadovoljstvo,
Bolje vam je onda da pokrijete golotinju svoju,
i odete sa gumna ljubavi,
U svet koji ne poznaje godisnja doba gde cete se smejati,
al`` ne punocom smeha svog i plakati,
al`` ne do poslednje suze svoje.

Ljubav ne daje nista osim sebe i nista ne uzima, osim sebe.
Ljubav ne poseduje, niti dopusta da je poseduju;
Jer, ljubav je dovoljna ljubavi.

Kad volite, ne treba reci: "Bog mi je u srcu",
vec: "Ja sam u srcu Bozijem."
I nemojte misliti da mozete usmeriti puteve ljubavi,
jer ljubav,
ako joj se ucinite vrednima,
usmjerice vase puteve.

Ljubav nema drugih zelja nego da se ispuni.
Ali, ako volite a morate jos i da zelite,
neka vam ovo budu zelje:
Da se istopite i budete kao potok razigrani sto
peva svoj milozvuk noci.
Da spoznate bol prevelike neznosti.
Da vas rani sopstveno poimanje ljubavi;
I da krvarite drage volje i radosno.
Da se probudite u zoru sa srcem krilatim i
uputite zahvalnicu za jos jedan dan ljubavi;
Da pocnete u popodnevno vreme
i razmisljate o ljubavnom zanosu;
Da se s veceri vratite kuci sa zahvalnoscu,
A potom da usnite s molitvom za voljenog u srcu
i pesmom slavljenickom na usnama
 

Back
Top