Vlakovi puni Srba

slavonija:
takvih poput tebe ne trebamo...
a sto se tice Grcke, kad ti daju vizu idi tamo...
a i njima je puna kapa pravoslavnih pariJota
njih zanima samo bizniss

Au sada si me presla... vazno da vi meni trebate.... evo sve mi nedostajete.... jado tugo i nesreco... zamisli, sada si mi pokazala.... " takvih poput tebe i ne trebamo".... a kakvih trebate? Onih sa majicama Ante Gotovine? i Pavelica? Ja se i ponosim sto vam ne trebam.... meni mesto nije kod cobana sa Dinare....I zasto da letujem i da dajem pare narodu kog mrzim.
Ja sam svako leto u Grckoj, za tvoju informaciju.... jer tamo imam nesto svoje....
Da bas smo im se zgadili..... zato ove godine vise od pola miliona Srba letuje tamo.... nesto manje u CG i Bugarskoj i Turskoj.....
 
svetolik trpkovic:
pobise svabe sve zivo i popalise, dva puta za 30 godina zulum napravise i petnaeste i cetres' prve pa opet ne proje od tada i 20 godina pa milion hrabrih i nadasve ponositih Srbalje odose u mrsku Nemacku da im zidaju kuce ,peru klozete i vare metal na + 60 i dan danas idu zato nemoj kenjati matere ti .
Kakve veze te nebuloze imaju sa chinjenicom da u Srbiji,pod zlim pokvarenim diktatorom Miloshevicem Hrvati nisu ubijani zato shto su Hrvati i otpushtani? :confused:
A te b92 forice o patriJotama prosipaj ti nekim debilima.
Ta prichica iz tvog posta je ista glupost ko i "pomirenje,suzivot idemo ponovo da letujemo u Hrvatsku,sve protiv toga je samo paranoichan strah,ja nisam imao tamo problema,bla,bla,bla,.."i ostale gluposti".
 
lilyl:
Dobar dan! Mene planiraj za septembar. Sa najvecim zadovoljstvom docicu jer obozavam Crveni otok i...sve na Hvaru! Radujem se vec unapred. Ostacu najmanje 20 dana,ako moze? Javi! Pozdrav tebi i tvojima.
Reko sam da pozuris, negdje cu te vec smjestit,
imam jedan apartman s dvije Cehinje i prazan krevet, drugi je s Plavookim Poljakom i isto prazan krevet, pa odaberi, bice i kruva i leba
 
Derer:
Ta prichica iz tvog posta je ista glupost ko i "pomirenje,suzivot idemo ponovo da letujemo u Hrvatsku,sve protiv toga je samo paranoichan strah,ja nisam imao tamo problema,bla,bla,bla,.."i ostale gluposti".
nema veze nego kako nikome od tih gorepomenutih gastosa nije palo na pamet "necu da radim u tom Porseu ili BMVu mogu opet da prave bombe da nas rokaju ko 41. " kao sto i onaj ko letuje u Rvatskoj "finasira novi Bljesak" tako da je tvoja paranoja neupitna ili se radi o gluposti ko ce te znati ... i ja ne govorim da treba neko da ide u HR ili ne to je licni izbor ja sam rekao da nisam imao problema sto nije glupost jer je stvarno bilo tako al opet ja nikome ne sugerisem gde ce letovati.
 
svetolik trpkovic:
pobise svabe sve zivo i popalise, dva puta za 30 godina zulum napravise a logore da i ne spominjem i petnaeste i cetres' prve pa opet ne prodje od tada i 20 godina pa milion hrabrih i nadasve ponositih Srbalja odose u mrsku Nemacku da im zidaju kuce ,peru klozete i vare metal na + 60 i dan danas idu zato nemoj kenjati matere ti .

prema posljednjoj statistici, 3 miliona jugoslavena ( srba) zivi i radi u Njemackoj
i 2, 8 mil. Hrvata i vecina njih rade ono sto kazes...i vecina njih su patriJote...pogotovo Srbi (koji se ne usude reci da su Srbi....sve sami jugoslaveni...a kad citas sto pisu i pricaju...velikosrbi)
 
Aha "ne laje kera sela radi vec sebe radi" sto bi se reklo kod nas u Backoj , tako i ovaj Porin pokusava da nadje musterije za svoje apartmane po svaku cenu hebiga kad je jedina rabota za koju su Dalmosi sposobni je da okace tablu "ZIMMER FREI " na kucu i cekaju da pare same dodju doduse crnogorci jos gori od njih .
 
deki12345:
Au sada si me presla... vazno da vi meni trebate.... evo sve mi nedostajete.... jado tugo i nesreco... zamisli, sada si mi pokazala.... " takvih poput tebe i ne trebamo".... a kakvih trebate? Onih sa majicama Ante Gotovine? i Pavelica? Ja se i ponosim sto vam ne trebam.... meni mesto nije kod cobana sa Dinare....I zasto da letujem i da dajem pare narodu kog mrzim.
Ja sam svako leto u Grckoj, za tvoju informaciju.... jer tamo imam nesto svoje....
Da bas smo im se zgadili..... zato ove godine vise od pola miliona Srba letuje tamo.... nesto manje u CG i Bugarskoj i Turskoj.....

vidim da si ispunio uvjete koje je Grcka postavila...drago mi je za tebe...odmori se lijepo, trebat ce ti snage za borbu protiv ustasa...
 
slavonija:
vidim da si ispunio uvjete koje je Grcka postavila...drago mi je za tebe...odmori se lijepo, trebat ce ti snage za borbu protiv ustasa...

Nemam preca posla nego da svoju snagu i energiju trosim na ustase.... Bolje u Grckoj nego na Dinari sa cobanima i medju onima koje je cela bivsa juga zaj_ebavala da smrde na ribu.... To se najcesce na Split odnosilo....
 
porin50:
Reko sam da pozuris, negdje cu te vec smjestit,
imam jedan apartman s dvije Cehinje i prazan krevet, drugi je s Plavookim Poljakom i isto prazan krevet, pa odaberi, bice i kruva i leba

Normalno da cu sa Poljakom, mada ne volim bas te likove koji vode jos po sve. No, mozda su mu keva i tetka? Ali, ako spremis i prsuta, prezivecu. I ja mogu da pijem kao Poljak....A ti sredi one dve!
 
svetolik trpkovic:
a odakle ti znas da laze jel si bacila pasulj pre nego sto si napisala post ? Znam i ja dva primera meni poznatih ljudi koji su imali slicna iskustva u Raguzi hebiga spustilo se vlaja ,stocara sa brda pa nije ni cudo nema vise pravih gospara kao nekad

zato sto jednostavno nije istina...
bilo gdje u Hrvatskoj, ako trazis hleb, dobiti ces ga...jedino moguce je, da te prodavacica "iskosa"pogleda, ali kruh( odnosno hleb) ces dobiti svugdje...pogotovo toliko dugo dok je jos ziva generacija koja je ucila hrvatsko-srpski..
 
lilyl:
Normalno da cu sa Poljakom, mada ne volim bas te likove koji vode jos po sve. No, mozda su mu keva i tetka? Ali, ako spremis i prsuta, prezivecu. I ja mogu da pijem kao Poljak....A ti sredi one dve!
Ma nema potreba da ti sprema nista poneo je Poljak sa sobom sve od sirnog namaza do paradajsa oni su poznati po tome da jedino na lebac trose pare kad odu na letovanje i to ako bas moraju . :lol:
 

Back
Top