PREOKUPLJANJE...

gossca:
Tebe to bas "preokupljuje" :lol:

Zauzeli su celovecernji prostor jos sinoc, a veceras ce da nastave, na TV Lav Uzice, a ja to gledam, to me povezuje sa Smederevom, prepucavaju se Smederevci i drugi preko poruka, emituje se DM SAT TV na TV-u LAV Uzice. Ja imam neku smesnu rodbinu u Smederevu pa je to sve povezano. Smesnu, zato sto mi nista ne znaci njihovo postojanje, nemam misljenje o njima a oni mi se stalno negde sa necim utrpavaju. Isto kao i Jelena Karleusa. Mozda mi je i ona neka rodbina, tako obraca paznju na mene.Sinoc nije bio DM, nego Galaksija iz Cacka koja prenosi o Guci.
 
rile_laki_oblak:
sta mislite vi, sta ce, osim piva i seksa i rejva, biti glavna preokupacija forumasima na bir festu?
......da bulje jedni u druge....i u sebi misle "Čoveče što je ova cica/ tip....sladak/ružan....a delovao je tako super/bezveze na Forumu.."...........Ljudska potreba da sopstvenu fantaziju....povežu sa nečim stvarnim.... Večiti izvor.....razočarenja....ili oduševljenja.....
 
minon:
... hvatanje beleski i sakupljanje materijala za krstu...
... naravno i hitan povratak na istu...
jest. zashto bi evocirali uspomene i preprichavali dozzivljaje live, kad mozzmo na krsti? (e... to mi nikad nece biti jasno... i da... zamisli minone, kojot i jandra tvrde da si ti stidljiv momak.... eee... kad bi znali.... :))
 
Hard as a rock:
Sviđa mi se milje na monitoru... baš je, hmm... retro! :lol:

...kad se sad ne izlomih sa stolice...
c045.gif


...ufff, odavno se ovako nisam kliberio...
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
Kad smo kod miljea i štrikeraja...

Jedna dama malo nezgodno sedela u vozu. Saputnik na suprotnoj klupi nije mogao da izdrži da je ne priupita:
- Izvinitie gospođo, jel vam prirodno kovrdžava ili ondulirana?
Na to će ona:
- Gospodine, ja vas nisam pitala da li su vam muda heklana ili štrikana!
 

Back
Top