Program za vracanje podataka

STEFANFORD

Početnik
Poruka
25
Imam folder na hardu koji se sam od sebe ispraznio i sad je navodno prazan. Na hardu nema vise slobodnog prostora nego sto ga je bilo pre ovog nemilog dogadjaja, a kad uradim defragmentaciju u reportu se pojavljuju fajlovi iz tog foldera registovani kao oni koji nisu mogli biti defragmentovani. Takodje mogu da startujem fajlove ako u address baru ukucam njihovu tacnu lokaciju.

Cuo sam da postoje programi kojima bi mogao ovo da resim, pa ako neko zna ime nekog takvog programa.....
 
STEFANFORD:
Imam folder na hardu koji se sam od sebe ispraznio i sad je navodno prazan. Na hardu nema vise slobodnog prostora nego sto ga je bilo pre ovog nemilog dogadjaja, a kad uradim defragmentaciju u reportu se pojavljuju fajlovi iz tog foldera registovani kao oni koji nisu mogli biti defragmentovani. Takodje mogu da startujem fajlove ako u address baru ukucam njihovu tacnu lokaciju.
Pametnom je dovoljno reći i jednom! Datoteke su tu i nisu nestale, samo ih tvoj windows ne vidi kako treba , znači repair windowsa ti je suđen .
 
STEFANFORD:
To sam uradio i nista se nije promenilo,
hvala na trudu
Pazi repair windowsa traje koliko i sama instalacija samo ti ne traži sifru , a sistem ako može da pokrene te fajlove a ne vidi ih tada je dr_Bora u pravu što pita da ti možda nisu ti fajlovi proglašeni skrivenim fajlovima. a unutar windowsa ti nije dozvoljen prikaz skrivenih fajlova.
 

Back
Top